Freshlook Colorblends True Sapphire

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Muuda oma loomulikku silmavärvi! Colorblends läätsed sobivad hästi ka pruunidele silmadele.

Kasutatud „3-in-1“ tehnoloogiat, mis tagab silmade väga loomuliku väljanägemise. Võid neid kontaktläätsi kanda kuni 1 kuu!

NB! Nende läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva.

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Dk/t (hapniku läbikandvus) 20
Veesisaldus 55%
Materjal Phemfilcon
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Värvilised kontaktläätsed firmalt Ciba Vision, mis on mõeldud kuni kuuajaliseks kandmiseks. Sobivad hästi ka pruunidele silmadele. Kasutatud „3-in-1“ tehnoloogiat, mis tagab silmade väga loomuliku väljanägemise. Saadaval üheksas värvitoonis: blue, green, gray, honey, true sapphire, turquoise, amethyst, brown, pure hazel.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Hämmastav värv! Review by
Kvaliteet
5
Tellisin True Sapphire värvi läätsed. Need on mugavad, väga pehmed ja suured (lihtne eemaldada). Küll kippusid läätsed silmas veidi "ujuma" ning läksid paar korda paigast ära (lõpetasid silmanurgas). Ilmselt oli asi selles, et nende BC on 8.6 ja mu silmadel 8.4.

Värv aga oli hämmastav - true sapphire sulas mu helesiniste silmadega totaalselt kokku ning nägi välja üllatavalt naturaalne. Valguse käes olid silmad väga väga sinised (liiklusmärgisinised lausa), pimedas aga nii tumedad, et näisid lausa pruunid/mustad. Lisaks muutsid läätsed silmad suuremaks.

Valisin +3 läätsed (mu retsept on +3,25). Nägin nendega hästi (värviline äär tekitas veidi "tunnelnägemist" aga see ei häirinud mind).

Kokkuvõttes - värv oli vau (sinised silmad + true sapphrie on väga hea valik), mugavus oli okei (ujumine häiris) ning hind on värviliste läätsede kohta vägagi okei. Lisaks on mu silmad pluss-läätsesid vajavad ja need ühed vähesed mis värvilised ja plussid.
Mugavad ja ilusad Review by
Kvaliteet
5
Tellisin omale true sapphire tooni läätsed. Polnud läätsi enne kasutanud aga jäin väga rahule. Silmas mugavad ja värv jäi väga loomulik. Kindlasti tellin ka edaspidi! :)
Ilusad ja mugavad Review by
Kvaliteet
5
Olen selle firma läätsedega väga rahul. Läätsed on silmas mugavad, kõik värvid mida olen proovinud jäävad silmas väga loomulikud.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Freshlook Colorblends True Sapphire

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet