Freshlook Colorblends Pure Hazel

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Muuda oma loomulikku silmavärvi! Colorblends läätsed sobivad hästi ka pruunidele silmadele.

Kasutatud „3-in-1“ tehnoloogiat, mis tagab silmade väga loomuliku väljanägemise. Võid neid kontaktläätsi kanda kuni 1 kuu!

NB! Nende läätsede tavaline tarneaeg on 10 päeva. Läätsed, mis tellitakse 9.12.2018 kuni 11.01.2019 saame kätte alates 11.01.2019 seoses Alcon logistika ümberkorraldusega.
Palume ette vabandust võimalike ebameeldivuste tõttu!

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Dk/t (hapniku läbikandvus) 20
Veesisaldus 55%
Materjal Phemfilcon
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Värvilised kontaktläätsed firmalt Ciba Vision, mis on mõeldud kuni kuuajaliseks kandmiseks. Sobivad hästi ka pruunidele silmadele. Kasutatud „3-in-1“ tehnoloogiat, mis tagab silmade väga loomuliku väljanägemise. Saadaval üheksas värvitoonis: blue, green, gray, honey, true sapphire, turquoise, amethyst, brown, pure hazel.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Päris hea Review by
Kvaliteet
4
Hind
3
Seekord proovisin pure hazel tooni ja minu rohekas-hallid silmad jäid väga kihvti rohekas-pruuni tooni.Ja läätsed muidu ka päris mugavad.
täitsa okei Review by
Kvaliteet
4
Hind
4
tellisin värvitooni Brown Freshlook Colorblends sarjast. Silmas on üpris mugavad, kuna nad on pehmed, aga olen harjunud väiksema raadiusega läätsedega. Sellest on kahju, et neid väiksema diameetriga ei saa. Ka pupilliava on üpris lai . Minu silmade värv jääb alt näha ja kuna mul endal on sinakas-hallid, siis on seda pruuni alt üsna hästi näha. Päevavalguses võib mõnd nõrganärvilist ehmatada (silmad on lihtsalt kahte värvi korraga :)

Hämaramas valguses on võrratud :)
Ilusad ja mugavad Review by
Hind
3
Kvaliteet
5
Olen selle firma läätsedega väga rahul. Läätsed on silmas mugavad, kõik värvid mida olen proovinud jäävad silmas väga loomulikud.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Freshlook Colorblends Pure Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet