laatsed

Freshlook Colorblends Brown

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Muuda oma loomulikku silmavärvi! Colorblends läätsed sobivad hästi ka pruunidele silmadele.

Kasutatud „3-in-1“ tehnoloogiat, mis tagab silmade väga loomuliku väljanägemise. Võid neid kontaktläätsi kanda kuni 1 kuu!

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Dk/t (hapniku läbikandvus) 20
Veesisaldus 55%
Materjal Phemfilcon
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Värvilised kontaktläätsed firmalt Ciba Vision, mis on mõeldud kuni kuuajaliseks kandmiseks. Sobivad hästi ka pruunidele silmadele. Kasutatud „3-in-1“ tehnoloogiat, mis tagab silmade väga loomuliku väljanägemise. Saadaval üheksas värvitoonis: blue, green, gray, honey, true sapphire, turquoise, amethyst, brown, pure hazel.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Loomulikud Review by Kätlin
Kvaliteet
Hind
Tellisin värvilt Brown. Võrreldes eelnevalt tellitud läätsedega olid küll veidi heledamad, kuid see eest väga loomulikud. Silmas väga mugavad. (Postitatud 28.05.2013)
täitsa okei Review by NuNu
Kvaliteet
Hind
tellisin värvitooni Brown Freshlook Colorblends sarjast. Silmas on üpris mugavad, kuna nad on pehmed, aga olen harjunud väiksema raadiusega läätsedega. Sellest on kahju, et neid väiksema diameetriga ei saa. Ka pupilliava on üpris lai . Minu silmade värv jääb alt näha ja kuna mul endal on sinakas-hallid, siis on seda pruuni alt üsna hästi näha. Päevavalguses võib mõnd nõrganärvilist ehmatada (silmad on lihtsalt kahte värvi korraga :)

Hämaramas valguses on võrratud :) (Postitatud 14.01.2010)
Ilusad ja mugavad Review by Evelin
Hind
Kvaliteet
Olen selle firma läätsedega väga rahul. Läätsed on silmas mugavad, kõik värvid mida olen proovinud jäävad silmas väga loomulikud. (Postitatud 17.12.2009)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Freshlook Colorblends Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet