Focus Dailies Aqua Comfort Plus

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Focus Dailies Aqua Comfort Plus kontaktläätsi kandes ei tunne Sa kunagi silmas kuivustunnet, sest neile läätsedele on lisatud tõhus niisutusvõime, mis eritab iga pilgutusega silmale vajalikke määrdeaineid kogu kasutusaja jooksul (14 000 pilgutust).

Mõndades optikapoodides on need läätsed tuntud ka nime all iWear DD Supreme Plus.


NB! "+" tugevusega läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.70
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 26
Veesisaldus 69%
Materjal Nefilcon A
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Focus Dailies Aqua Comfort Plus kontaktläätsedele on lisatud eriti tõhus niisutusvõime, mis eritab iga pilgutusega silmale vajalikke määrdeaineid kogu kasutusaja jooksul (14 000 pilgutust). Samuti on Aqua Comfort Plus kontaktläätsedel on suurepärane ühilduvus silmaga ning läätse pinnale ei teki silma ärritavat ladestust, muutes selle hügieeniliseks ja mugavaks.

Veesisaldus on 69%.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga head läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Head läätsed, silmas ei tunne. Kerge panna ja ära võtta. Ning tellimuse sain kätte juba järgmisel päeval pakiautomaadist.
Väga hea Review by
Kvaliteet
5
Hind
4
Esimesed läätsed ja sobivad ideaalselt!
Super head läätsed ja paki sain kätte juba järgmisel päeval :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Sain läätsed juba järgmise päeva hommikul kätte. Tootega olen väga rahul, ei tunne silmas neid üldse. Vahel juhtub, et päeva lõpupoole on läätsed kuivemad kui tavaliselt, siis tasub kasutada silmatilkasid või vahetada uute vastu :)
Väga õhukesed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kuna läätsed on tõesti õhukesed, siis silma saamine on mõnikord keeruline, eriti siis, kui kiire on :) Olen kasutanud neid üsna kaua, kuid viimasel ajal on tekkinud päeva lõpus kuivustunne silmas ning on olnud keeruline läätse silmast kätte saada. Seetõttu vahetasin need läätsed ööpäevaringsete vastu välja ( eelkõige parema hapniku läbilaskevõime tõttu).
Okei Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Hinna ja kvaliteedi suhe paigas.
Parimad seniproovitud läätsed minu silmadele Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Lähevad kenasti silma ning silmas ei tunne neid üldse. Väga õhukesed ja mugavad silmale, teiste läätsedega olen tundnud, et võivad ujuma hakata silmas või tunned läätse ääri silmas ja see pole üldse meeldiv tunne, aga nende läätsedega pole kordagi midagi sellist olnud, unustad täiesti ära, et silmas on. Aga kuna nad on väga õhukesed ja püsivad silmas hästi, siis tuleb väga tasakaalukalt ja ettevaatlikult silmast eemaldada, muidu korjad läätse tükke silmast. Mu silmad on üsna tundlikud ja vähesed läätsed, mis üldse sobinud on ja olen nii hinna kui kvaliteediga superrahul!
Soovitan Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga mugavad, peaaegu ei näegi, et midagi silmas on. Paigaldus kiire ja probleemivaba, väga õhukesed.
Mugavad Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Õhukesed ja mugavad
Parimad päevad läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga head päevased läätsed, väga õhukesed ja seega neid isegi ei märka silmas.
Vahel võib juhtuda, et kuna tegemist on nii õhukese läätsedega, siis võib lääts katki minna eemaldades. Tasub ettevaatlik olla.
Väga head Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head
Kõige õhemad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen enam kui 20 aastat läätsi kandnud ja nii õhukesi pole veel kogenud. Silmas ei ole üldse tunda. Tuli meelde, et poes mulle neid ei soovitatud, kuna võib olla keeruline silma panna. Veebipoest ostsin ära ja ei tundnud, et oli keerulisem.
Parimad 1-päevased Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Paar aastat tagasi ostsin mitu komplekti 1-päevaseid läätsi, et neid proovida ja leida nende seast enda jaoks sobivaimad. Proovisin BioTrue'd, Dailies Total'it, Acuve Moist'i ja ka Acuve TrueEye'd. Siis proovisin neid ning üllatuseks osutusid need läätsed kõige paremateks. Silmad ei väsi nende kandmisest ära ning need on silmas mugavad.
Super! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kasutan neid läätsesid juba aastaid. Väga õhukesed ja mugavad!
sobib suurepäraselt! Review by
Kvaliteet
5
Hind
4
Kiidan vaid!
Hea Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Head aga olen paremaid proovinud.
Mugavad läätsed,mida kandes ei tunne Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Minu jaoks kõige sobivamad läätsed. Kuna tegemist väga õhukese läätsega, siis algajal on võibolla raske paigaldada. Aga ära harjudes enam teisi läätsesi ei taha.
Super Review by
Kvaliteet
5
Hind
3
Super head.Kasutad juba aastaid. Hind võiks veidi odavam olla :)
Kenake Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Normaalsed, aga vahepeal lähevad mingil x-põhjusel silmas rändama.
Mitu aastat kasutanud Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen neid juba mitu aastat kasutanud. Silmas väga mugavad ning hoiavad niiskust ka päris hästi. Saab vabalt üle 12 tunni silmas hoida. Muidugi hind on ka suurepärane! Soovitan.
Kui pirtsutav klient on rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olin neid läätsi paar korda varem ka kasutanud, kuid siis oli probleeme päeva lõpus silmast kätte saamisega.
Hea on tõdeda, et tootja on inimeste kogemusi arvesse võtnud ja uue pakiga seda probleemi enam pole. Ühed kõige mugavamad läätsed, mida väga kuivade silmadega inimesele soovitada saab!
Kindlasti tellin veel ja soovitan edasigi.
ok Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Mugavad läätsed, ei kuiva silmas, lihtne silma panna. Panin 4 sellepärast, et raske on läätse silmast välja võtta.
Väga head läätsed on! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kuna ma pidevalt ei vaja prillide või siis läätsede kandmist, aga vahel on siiski tarvis, siis on need läätsed just head. Ja nad on ka üsna mugavad silmas :)
Parimad päevaläätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ka 18 h järjest kandes ei muutu kuivaks. Parimad ühepäevased.
Head. Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Läätsed on mugavad ja sobivad mulle väga hästi.
OK! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olin veits skeptiline aga jumala okeid on. Esimest korda tellisin netist ja ei pidanud pettuma. Prillipoes müüdavad on retsilt ülehinnatud. Mõnusalt õhukesed, ei tunnegi silmas.
4* Review by
Kvaliteet
4
Hind
4
Olen Focus Dailies läätsesid juba üsna pikka aega kasutanud, pikal kandmisel muutuvad pisut kuivaks, kuid üldiselt ei esine mingeid probleeme. Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. Kasutan neid läätsesid ka edaspidi :)
Ideaalsed läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ideaalsed päevased läätsed,mis püsivad lapsel tantsu ajal silmas.
Kõikuv kvaliteet Review by
Hind
4
Kvaliteet
3
Olen mitu kuud tellinud just neid läätsesid, ent viimase kauba hulgas oli palju praake. Osad mis läksid silmas katki, osad mis olid juba pakendis katki, ühes pakendis polnud hoopiski läätse.. tundub, et pean uue brändi peale minema.
Rahul! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Silmas mugavad ja ei kuiva. Olen väga rahu!
Murevabad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kasutan ainult ühepäevaseid läätsesid ja peale välismaale kolimist, kui enam enda läätsesid ei saanud osta, hakkasin neid tellima ja kasutan neid juba aasta aega. Dailies läätsed ei häiri isegi minu tundlikke silmi, kuigi peale väga pikka (12 tundi) päeva kasutan vahel niisutavaid silmatilku.
Kõige olulisem siiski - välismaale tellimine Pupiloga on imeline, ainus veebipood, kust olen leidnud tasuta saatmise. Pakk saabub kiiresti ja alati on pakis magus, koduigatsust tekitav üllatus.
Väga sobivad tundlikele silmadele Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ma kasutangi ainult neid häid ühepäevaseid läätsi. Nii hea mugav - kasutad ja õhtul viskad ära.
Tõeliselt head! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Hea hinna ja kvaliteedi suhe - mugavad, kvaliteetsed, ei teki kuivustunnet!
parimad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Parimad päevased läätsed, mida kasutanud olen. Nii hea mugav silma panna ja päeva lõpuni ei tunne, et läätsed silmas oleks ;) Väga rahul, kindlasti jään neid läätsi kasutama. Hind ka super!
Parimad läätsed.-) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen lõpuks endale ka läätsed leidnud!
Soovitan! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, sobivad väga hästi silma ja ei muuda silma kuivaks. Lisaks on hea see, et nad ei lähe kergesti katki. Mina kasutan neid kindlasti edasi!
Leo Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Awesome product
Super Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Mul on väga tundlikud silmad ja olin juba loobunud läätse kandmisest. Otsustasin siiski kommentaariumi põhjal proovida just neid läätsesid ja ei pidanud pettuma. Läätsed silmas väga mugavad, ei tunnegi! Soovitan!
Suurepärased läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Test "Pidu 8 tundi: alkohol ja diskoteek" on edukalt sooritatud, silmad on väha heas seisukorras, mitte kuivad, mitte punased, tunnevad end hästi. Soovitan!
Suurepärased, õhukesed ja õhku läbilaskvad läätsed! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head läätsed - oluliselt paremad ja mugavamad, kui kallimad ühepäevaläätsed, mida varem proovinud olen. Alguses suisa ehmatasin, et ei oska nii õhukesi läätsi silma panna, sest need ei hoia sõrmel kuju nii hästi, kui paksemad ja raskemad. Aga mu ehmatus oli asjatu ja lääts hoopis väga mugav. Kiidan tõesti :)
Soovitan Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Varasemalt olen ostnud neid poest, nüüd aga siit. Hind hea, läätsed head ja mugavad. Hind ja kvaliteet paigas.
Soovitus Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen nende läätsedega äärmiselt rahul ja julgen soovitada. Ei osanud oodatagi, et ühed läätsed võiksid silmas nii mugavad tunduda.
Väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Otsustasin riskida ja tellida omale esimesed läätsed internetist. Ma ei kahetse oma valikut! Läätsed on õhukesed, niisutavad ja neid ei tunne silmas absoluutselt. Kuna need mul esimesed läätsed, siis veidike oli pusimist, et silma saada aga tulemus oli vapustav!!! Soovitan! Teenindus on samuti supper! :)
Super Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Ma alles hiljuti hakkasin läätseid kandma ja esimese asjana ostsin prillipoest omale ühe paki läätseid. Need ei olnud head silmas. Tellisin omale siit need ja praegu on nad mul esimest korda silmas ja on väga mugavad. Ma ei tunne neid absoluutselt ja väga niisutavad on ka.
Kiidan! Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Head õhukesed ja niisutavad tõesti, silmad üldiselt allergilised, väga tundlikud läätsedele.
väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Mõtlesin vahelduseks kuuajalistele läätsedele kasutada ühepäevaseid ning ma olen valikuga väga rahul, need läätsed on silmas väga mugavad :)
Soovitan! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen ka erinevaid läätsesid proovinud, nii ühekuulisi kui ühepäevaseid ja need on tõesti väga head. Lähevad kergelt silma :)
rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tasub ikka proovida erinevaid tooteid. Olen prille kandnud alates keskkoolist ja nüüd 30-aastasena tahtisn läätsesid proovida. Prillipoes testisin silmi, sain retsepti ja tellisin sealt kohe 1-päevaed läätsed. No mitte ei sobinud need, nii ebamugavad olid, et mõtlesin juba, et ma ei saagi loobuda prillidest. Aga nendega on väga hea! Ja tarneaeg nädala võrra lühem kui nö pärispoest
head läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga mõnusad ja mugavad läätsed. Kuigi minu silmad tavaliselt pikka läätse kasutusaega ei talu, siis nende läätsede puhul sellist tunnet ei tekkinud, ei tundnudki et need silmas olid :)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Focus Dailies Aqua Comfort Plus

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet