Focus Dailies Aqua Comfort Plus

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Focus Dailies Aqua Comfort Plus kontaktläätsi kandes ei tunne Sa kunagi silmas kuivustunnet, sest neile läätsedele on lisatud tõhus niisutusvõime, mis eritab iga pilgutusega silmale vajalikke määrdeaineid kogu kasutusaja jooksul (14 000 pilgutust).

Mõndades optikapoodides on need läätsed tuntud ka nime all iWear DD Supreme Plus.


NB! "+" tugevusega läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.70
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 26
Veesisaldus 69%
Materjal Nefilcon A
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Focus Dailies Aqua Comfort Plus kontaktläätsedele on lisatud eriti tõhus niisutusvõime, mis eritab iga pilgutusega silmale vajalikke määrdeaineid kogu kasutusaja jooksul (14 000 pilgutust). Samuti on Aqua Comfort Plus kontaktläätsedel on suurepärane ühilduvus silmaga ning läätse pinnale ei teki silma ärritavat ladestust, muutes selle hügieeniliseks ja mugavaks.

Veesisaldus on 69%.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
Super head läätsed ja paki sain kätte juba järgmisel päeval :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Sain läätsed juba järgmise päeva hommikul kätte. Tootega olen väga rahul, ei tunne silmas neid üldse. Vahel juhtub, et päeva lõpupoole on läätsed kuivemad kui tavaliselt, siis tasub kasutada silmatilkasid või vahetada uute vastu :)
Väga õhukesed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kuna läätsed on tõesti õhukesed, siis silma saamine on mõnikord keeruline, eriti siis, kui kiire on :) Olen kasutanud neid üsna kaua, kuid viimasel ajal on tekkinud päeva lõpus kuivustunne silmas ning on olnud keeruline läätse silmast kätte saada. Seetõttu vahetasin need läätsed ööpäevaringsete vastu välja ( eelkõige parema hapniku läbilaskevõime tõttu).
Okei Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Hinna ja kvaliteedi suhe paigas.
Parimad seniproovitud läätsed minu silmadele Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Lähevad kenasti silma ning silmas ei tunne neid üldse. Väga õhukesed ja mugavad silmale, teiste läätsedega olen tundnud, et võivad ujuma hakata silmas või tunned läätse ääri silmas ja see pole üldse meeldiv tunne, aga nende läätsedega pole kordagi midagi sellist olnud, unustad täiesti ära, et silmas on. Aga kuna nad on väga õhukesed ja püsivad silmas hästi, siis tuleb väga tasakaalukalt ja ettevaatlikult silmast eemaldada, muidu korjad läätse tükke silmast. Mu silmad on üsna tundlikud ja vähesed läätsed, mis üldse sobinud on ja olen nii hinna kui kvaliteediga superrahul!
Soovitan Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga mugavad, peaaegu ei näegi, et midagi silmas on. Paigaldus kiire ja probleemivaba, väga õhukesed.
Mugavad Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Õhukesed ja mugavad
Parimad päevad läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga head päevased läätsed, väga õhukesed ja seega neid isegi ei märka silmas.
Vahel võib juhtuda, et kuna tegemist on nii õhukese läätsedega, siis võib lääts katki minna eemaldades. Tasub ettevaatlik olla.
Väga head Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head
Kõige õhemad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen enam kui 20 aastat läätsi kandnud ja nii õhukesi pole veel kogenud. Silmas ei ole üldse tunda. Tuli meelde, et poes mulle neid ei soovitatud, kuna võib olla keeruline silma panna. Veebipoest ostsin ära ja ei tundnud, et oli keerulisem.
Parimad 1-päevased Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Paar aastat tagasi ostsin mitu komplekti 1-päevaseid läätsi, et neid proovida ja leida nende seast enda jaoks sobivaimad. Proovisin BioTrue'd, Dailies Total'it, Acuve Moist'i ja ka Acuve TrueEye'd. Siis proovisin neid ning üllatuseks osutusid need läätsed kõige paremateks. Silmad ei väsi nende kandmisest ära ning need on silmas mugavad.
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Focus Dailies Aqua Comfort Plus

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind