Eyeling Green värvilised läätsed

Laos

23,90 €

Need salapärased rohelised silmad tõmbavad tähelepanu nagu magnetiga. Tunneme kaasa neile, kes satuvad su pilgu lõksu, sest su silmade lummusest on pea võimatu vabaneda. Eyeling Green läätsed jäävad silmas nii loomulikult rohelised, et inimesed jäävad vaatama Su silmi, mitte läätsi. Ole komplimentideks valmis!

Uued luksuslikud pupilliavata Eyeling Green rohelised läätsed on ükshaaval toonitud tipptasemel Rootsi laboris, millega on tagatud kõrgeim kvaliteet ja mugav kasutuskogemus. Läätsede disain rõhutab silmade loomulikku ilu ning ei kasuta pealetrükitud mustreid. Pupilliava puudumine ei sega nägemist, kuid annab tulemuseks võrratult loomuliku väljanägemise. Kui oled seiklusteks valmis, siis tellimise nupp asub ↓

NB! Need on kuuajalised läätsed. Välja toodud ühe läätse hind. Vajalik juurde osta ka vedelik (sisaldab konteinerit).

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 1 lääts
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 28
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja Eyeling

Detailid

Eyeling on uus värviliste läätsede bränd, mille eesmärk on täiendada ja anda värskust välimusele ning tuua välja iga silma loomulik ilu. Eyeling läätsed on toonitud, mistõttu ei ole neis tugevaid ebaloomulikke mustreid või värve.

Eyeling kontaktlääts koosneb 55% veest ning 45% kvaliteetsest hüdrogeel materjalist Ocufilcon D. See tagab väga mugava kasutuskogemuse ja vähem silmade väsimust ja kuivustunnet. Tegemist on päevase kandmisrežiimiga läätsedega mida saab kasutada alates avamisest kuni 1 kuu.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Olid ilusad :) Review by
Kvaliteet
5
Läätsed jäävad silmas loomulikud. Alguses võib olla harjumatu, kuna valgus on õrnalt kollakam läbi läätsede vaadates, kuid sellega harjub kiirelt ära. Silmad ei väsi ära. Päevavalguse käes on silmad ergasrohelised ja ilusad.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Eyeling Green

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet