Eyeling Dark Brown Toric

Laos

34,90 €

Kui saaksid muuta enda heledad silmad vahelduseks tumepruuniks nii, et need näeksid ahhetama panevalt loomulikud välja ja ilma, et sinu enda silmavärv keskelt paistma jääks, kas sa teeksid seda?


Kui jah, siis võivad sulle huvi pakkuda kvaliteetsed Eyeling Dark Brown läätsed.


Eyeling läätsed on turul uued luksuslikud pupilliavata värvilised läätsed. Tegemist ei ole masstoodanguga, iga lääts on käsitööna toonitud tipptasemel Rootsi laboris. Eyelingi  läätsedele ei ole peale prinditud mustrit, seega on iga läätse toon hoolikalt välja valitud silma loomuliku ilu välja toomiseks ja rikastamiseks. Pupilliavata disain tagab loomuliku väljanägemise ka ereda päikesevalguse käes, segamata samas vaatevälja.


Nägema ju peab, miks mitte tuua ellu pisut vaheldust ning koguda ka komplimente?


NB! Tegemist on ühekuuliste tooriliste läätsedega. Välja on toodud ühe läätse hind. Vajalik juurde osta ka vedelik koos konteineriga.

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 1 lääts
Kumerus BC 8.70
OD DIA 14.50
Dk/t (hapniku läbikandvus) 28
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja Eyeling

Detailid

Eyeling on uus värviliste läätsede bränd, mille eesmärk on täiendada ja anda värskust välimusele ning tuua välja iga silma loomulik ilu. Eyeling läätsed on toonitud, mistõttu ei ole neis tugevaid ebaloomulikke mustreid või värve. Samuti puudub neil pupilliava, misläbi on loomulik välimus tagatud ka kõige eredama valguse käes.

Eyeling kontaktlääts koosneb 55% veest ning 45% kvaliteetsest hüdrogeel materjalist Ocufilcon D. See tagab väga mugava kasutuskogemuse ja vähem silmade väsimust ja kuivustunnet. Tegemist on päevase kandmisrežiimiga läätsedega mida saab kasutada alates avamisest kuni 1 kuu.

 

Sarnased tooted:

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Eyeling Dark Brown Toric

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet