Eyeling Dark Brown

Laos

23,90 €

Kui saaksid muuta enda heledad silmad vahelduseks tumepruuniks nii, et need näeksid ahhetama panevalt loomulikud välja ja ilma, et sinu enda silmavärv keskelt paistma jääks, kas sa teeksid seda?

Kui jah, siis võivad sulle huvi pakkuda kvaliteetsed Eyeling Dark Brown läätsed.

Eyeling läätsed on turul uued luksuslikud pupilliavata värvilised läätsed. Tegemist ei ole masstoodanguga, iga lääts on käsitööna toonitud tipptasemel Rootsi laboris. Eyelingi  läätsedele ei ole peale prinditud mustrit, seega on iga läätse toon hoolikalt välja valitud silma loomuliku ilu välja toomiseks ja rikastamiseks. Pupilliavata disain tagab loomuliku väljanägemise ka ereda päikesevalguse käes, segamata samas vaatevälja.

Nägema ju peab, miks mitte tuua ellu pisut vaheldust ning koguda ka komplimente?

NB! Tegemist on ühekuuliste läätsedega. Välja on toodud ühe läätse hind. Vajalik juurde osta ka vedelik koos konteineriga.

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 1 lääts
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 28
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja Eyeling

Detailid

Eyeling on uus värviliste läätsede bränd, mille eesmärk on täiendada ja anda värskust välimusele ning tuua välja iga silma loomulik ilu. Eyeling läätsed on toonitud, mistõttu ei ole neis tugevaid ebaloomulikke mustreid või värve. Samuti puudub neil pupilliava, misläbi on loomulik välimus tagatud ka kõige eredama valguse käes.

Eyeling kontaktlääts koosneb 55% veest ning 45% kvaliteetsest hüdrogeel materjalist Ocufilcon D. See tagab väga mugava kasutuskogemuse ja vähem silmade väsimust ja kuivustunnet. Tegemist on päevase kandmisrežiimiga läätsedega mida saab kasutada alates avamisest kuni 1 kuu.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Üllatav Review by
Kvaliteet
5
Silmas mugavad ning mis värviliste läätsede puhul kõige olulisem - kuidas siis pupillidega ja oma silmavärviga.

Need läätsed on pupilliavata, mis tähendab, et oma silmavärvi ei ole näha. Ainult natuke äärtest, aga seda peab ka väga lähedalt vaatama.

Endal on helesinised silmad ning need pruunid loovad korraliku kontrasti - täiesti teise ilmega!

+ natuke päiksekate eest ehk siis näed pisut soojemates toonides. Aga ei ole segav.
super Review by
Kvaliteet
5
Parimad läätsed, mida kunagi kasutanud olen. Näevad välja 100% päris, nagu oleksin sündinud pruunide silmadega. Veidi kallimad, kui teised värvilised läätsed aga tõesti igat senti väärt!
Super Review by
Kvaliteet
5
Olen ammu unistanud, et tuleksid välja sellised läätsed, millel poleks pupilliava ja nüüd lõpuks leidsin pupilost täpselt sellised mida soovisin ☺️
Soovitan. Review by
Kvaliteet
5
Head läätsed ja näevad silmas välja loomulikud. Kena tumepruun toon. Oma silmavärv ei jää paistma.
Soovitan. Review by
Kvaliteet
5
Läätsed jäävad silmas väga loomulikud. Oma silmavärvi ei jää paistma. Läätsed on mugavad ja silmad ei väsi nii ruttu ära ja ei hakka kuivama.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Eyeling Dark Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet