Eyeling Blue värvilised läätsed

Laos

27,00 €

Ooo, need jalustrabavalt sügavad sinised silmad, mis tekitavad mälestusi ja teevad su päeva eriliseks. Kui oled pisutki unistanud loomulikust ja imeilusast sinisest silmavärvist, siis meie midagi paremat sulle soovitada ei oska.

Luksuslikud Eyeling Blue sinised pupilliavata läätsed on toonitud ükshaaval tipptasemel Rootsi laboris. Tegemist ei ole masstoodanguga ning mõeldud neile, kes tahavad ainult parimat. Pupilliava puudumine ei sega nägemist, kuid annab loomuliku tulemuse ka eredaima valguse käes. Kas oled meeldivaks tähelepanuks valmis?

NB! Need on kuuajalised läätsed. Välja toodud ühe läätse hind, Vajalik juurde osta ka vedelik (sisaldab konteinerit).

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 1 lääts
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 28
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja Eyeling

Detailid

Eyeling on uus värviliste läätsede bränd, mille eesmärk on täiendada ja anda värskust välimusele ning tuua välja iga silma loomulik ilu. Eyeling läätsed on toonitud, mistõttu ei ole neis tugevaid ebaloomulikke mustreid või värve.

Eyeling kontaktlääts koosneb 55% veest ning 45% kvaliteetsest hüdrogeel materjalist Ocufilcon D. See tagab väga mugava kasutuskogemuse ja vähem silmade väsimust ja kuivustunnet. Tegemist on päevase kandmisrežiimiga läätsedega mida saab kasutada alates avamisest kuni 1 kuu.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga pehmed ja mugavad. Review by
Kvaliteet
5
Värv väga tugev sügav sinine.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Eyeling Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet