Eyeling Aqua värvilised läätsed

Laos

27,00 €

Türkiissinised silmad? Jah! Meil jääb sõnadest puudu, et kirjeldada kui ägedad need välja näevad. Kui sul on hallid, sinised, rohelised või muidu heledad silmad, siis lihtsalt proovi need ära.

Eyeling Aqua türkiissinised läätsed on uued luksuslikud värvilised läätsed, mis on käsitsi Rootsis asuvas tipplaboris toonitud. Sinu enda silmavärv nende läätsedega välja ei paista ning võid neid kasutada nii oma igapäevaelu vürtsitamiseks kui ka mõne kostüümi välimusele viimase lihvi andmiseks.

NB! Need on kuuajalised läätsed. Välja on toodud ühe läätse hind. Vajalik juurde osta ka vedelik (sisaldab konteinerit).

NB! Eyeling Aqua tootmine lõpetatakse 01.01.2022.
Tellimiseks avatuks jäävad tugevused, mis meil on laos.

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 1 lääts
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 28
Veesisaldus 55%
Materjal Ocufilcon D
Tootja Eyeling

Detailid

Eyeling on uus värviliste läätsede bränd, mille eesmärk on täiendada ja anda värskust välimusele ning tuua välja iga silma loomulik ilu. Eyeling läätsed on toonitud, mistõttu ei ole neis tugevaid ebaloomulikke mustreid või värve.

Eyeling kontaktlääts koosneb 55% veest ning 45% kvaliteetsest hüdrogeel materjalist Ocufilcon D. See tagab väga mugava kasutuskogemuse ja vähem silmade väsimust ja kuivustunnet. Tegemist on päevase kandmisrežiimiga läätsedega mida saab kasutada alates avamisest kuni 1 kuu.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
värv Review by
Kvaliteet
5
minu arust oli värv just siuke ilus loomulik, mul jäid silmad suht erk siniseks roheka alatooniga
Värv Review by
Kvaliteet
2
Värv ei jäänud absaluutselt selline nagu ootasin, nii rohekas siniste kui ka siniste puhul. Ootasin suuremat värvi muutust.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Eyeling Aqua

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet