Pupilo tutvustus

Pupilo (endine Läätsed.com) on Eesti suurim läätsekaubamaja, juba üle 20 000 püsikliendi on leidnud just meie näol endale kindla ja usaldusväärse teenusepakkuja. Oleme selle eest väga tänulikud!

Juba peaaegu 20 aastat läätsemüügi kogemust!

Pupilo üks asutajatest, silmaarst Dr. Merle Piik, omab kontaktläätsede määramise ja müügi kogemust aastast 1997. Kuna kontaktläätsede kättesaadavus ja hind ei olnud sel ajal paljude jaoks taskukohased, siis tekkis 2009 aasta suvel plaan luua mugav ja soodne võimalus patsientidel kontaktläätsed endale kiirelt koju tellida. Nüüdseks on läätsepoele lisandunud ka Eesti stiilseima valikuga Pupilo optikapood Viru Keskuse teisel korrusel.

Miks valida just Pupilo?

Meie kliendid on meie jaoks kõige olulisemad. Seda ütleb ka meie missioon: Pakkuda parimat teenust, et teha inimeste tuju heaks ning tuua sära silmadesse.

Personaalne ja alati abivalmis teenindus. Meie kliendid on meie sõbrad ning hoolitseme selle eest, et probleemide tekkimisel oleksime Sinu jaoks alati olemas ja aitaksime Sind. Kindlasti pöördu meie poole kui Sa ei ole millegagi rahul. Vastame alati võimalikult kiiresti Sinu kõikidele küsimustele ja leiame alati lahenduse! :). 

Lihtne ja mugav e-pood. Meile on oluline, et Sa tunneksid meie kodulehel ennast hästi ning kõik oleks lihtne ja mugav. Meie eesmärk on Pupilo veebipoodi pidevalt arendada, et teha ostukogemus Sinu jaoks paremaks. Samuti võtame arvesse kõikide inimeste ettepanekuid, kuidas Pupilo veebipoodi veelgi paremaks teha. Sul on idee? Palun anna sellest teada siin! Aitäh :)

Prillipood Viru Keskuses. Meie teenuste kättesaadavuse parendamiseks ning veelgi personaalsema teeninduse pakkumiseks avasime Viru Keskuse II. korrusel Pupilo Optikapoe, kus saab kontrollida nägemist ning lasta määrata enda läätsede/prillide retsept, proovida ColourVUE värvilisi kontaktläätsi või osta endale väga stiilsed päikese- või tavaprillid. Kusjuures kõik prilliraamid on poodi valinud Ženja Fokin, seega on stiilsem valik hinna sees! 

Tellitud kaup kiirelt kätte. 90% tellimustest suudame me täita 1-2 tööpäevaga ning meie eesmärk on seda näitajat pidevalt parandada. Kui Sul on läätsedega väga kiire, siis laoläätsede puhul saad Tallinnas samal päeval ise ka meie kontorisse läätsedele järele tulla (asume Tulika 15/17, ruum 323, helista igaks juhuks ette telefonil 56 821 121).

Kvaliteetne, suur ja soodne tootevalik. Meile on oluline, et kontaktläätsed ja muud tarvikud, mis Pupilos müügil on, oleksid kvaliteetsed ja meie kliendid jääksid nendega rahule. Loomulikult on meie jaoks oluline ka see, et Pupilos müüdav kaup oleks võimalikult soodsa hinnaga, näiteks võrreldes optikapoodidega on Pupilo hinnad kuni 50% soodsamad!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, siis võta julgesti ühendust! Kirjuta meile läbi kontaktivormi või helista +372 56 821 121.