• Price Match Guarantee
  • Free transport for loyal customers
  • 30 days returns

Sweet Honey - suured säravad pruunid silmad

Availability: In stock

Price: €0.00 €0.00

Muuda enda pilk seksikaks ja vastupandamatuks! BigEyes Sweet Honey läätsesid kandes oled tähelepanu keskmes, kuna need läätsed muudavad Su silmad suuremaks ning pilkupüüdvamaks.


  • Läätsed kiirelt kätte - osta kohe ning juba paari päeva pärast saad neid kanda!
  • Patendeeritud Hydrogel Terpolymer materjal - mugavad kanda ka päevaläätsedena
  • Saadaval ka tervetele silmadele


NB! Need läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!

Delivery time 1-3 working days
Usage Daily
Type of lenses 3 Month Disposable
Lenses in box 2 lenses
Base Curve (BC) 8.60
OD DIA 15.00
Water Content 45%
Material Hydrogel Terpolymer
Manufacturer ColourVUE

Details

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti. Saadaval 10. erinevas värvitoonis: 1. Evening gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 2. Sweet honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 3. Cool blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 4. Party green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 6. Dolly black (populaarsed!) 7. Ultra violet 8. Sexy brown 9. Pretty hazel (väga populaarsed) 10. Gorgeous Grey/Brown Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121
 

Sarnased tooted:

Write Your Own Review

You're reviewing: BigEyes Sweet Honey

How do you rate this product? *

  1 2 3 4 5
Price
Quality