Dailies Aqua Comfort Plus Toric

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Väga selge nägemine iga päev ka senistele silinderklaasidega prillide kandjatele! Iga päev uued ja puhtad kontaktläätsed.
Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp Toorilised
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.80
OD DIA 14.40
Dk/t (hapniku läbikandvus) 26
Veesisaldus 69%
Materjal Netfilcon A
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Ühepäevased toorilised kontaktläätsed firmalt Alcon. Väga selge nägemine iga päev ka senistele silinderklaasidega prillide kandjatele! Iga päev uued ja puhtad kontaktläätsed. Ei ole vaja soetada läätsekonteinerit ega läätsevedelikku! Focus Dailies on mugavad ja tervislikud kontaktläätsed, kuna nende veesisaldus on märkimisväärselt suur – koguni 69%! See lääts ei tekita ebamugavustunnet ka pisut kuivusele kalduvas silmas.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Soovitan Review by
Hind
3
Kvaliteet
5
Kasutan neid enamjaolt rattasõitudel ehk trennis, kus prillid liigsed tunduvad - ei püsi ninal ja llähevad uduseks. Mulle väga sobivad need läätsed. Silmad ei kuiva ja neid pole üldse tunda. Soodsamad võiks olla.
Julgen soovitada Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Kuna mu töö nõuab vahel päris pikki päevi, siis kannan prille igaks juhuks kaasas. Reaalsuses pole ma aga kunagi neid läätsesid enne koju jõudmist ära pidanud võtma. Piisab paarist silmatilgast ja läätsed jälle silmas mugavad. Toorilised läätsed paraku väga odav lõbu ei ole, aga pagana tore on hästi näha.
OD/OS Cyl andmed valed. Review by
Hind
3
Kvaliteet
4
Neid toorilisi läätseid OD/OS Cyl -1.50 ei toodeta. Tellida on võimalik kas Cyl -1.25 või -1.75. Vale info üleval juba vähemalt aasta.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Dailies Aqua Comfort Plus Toric

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind