Dailies Aqua Comfort Plus Toric - 30 läätse

Laos

26,90 €
Väga selge nägemine iga päev ka senistele silinderklaasidega prillide kandjatele! Iga päev uued ja puhtad kontaktläätsed.

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp Toorilised
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.80
OD DIA 14.40
Dk/t (hapniku läbikandvus) 26
Veesisaldus 69%
Materjal Netfilcon A
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Ühepäevased toorilised kontaktläätsed firmalt Alcon. Väga selge nägemine iga päev ka senistele silinderklaasidega prillide kandjatele! Iga päev uued ja puhtad kontaktläätsed. Ei ole vaja soetada läätsekonteinerit ega läätsevedelikku! Focus Dailies on mugavad ja tervislikud kontaktläätsed, kuna nende veesisaldus on märkimisväärselt suur – koguni 69%! See lääts ei tekita ebamugavustunnet ka pisut kuivusele kalduvas silmas.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Näen kaugele ja samaaegselt saan lugeda! Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud Dailiese läätseid aastakümneid. Selge nägemine ja väga pehmed silmale. Lihtne paigaldada. Vanusega on lisandunud miinusele pluss. Õnneks on Dailiesel olemas üleminekuga läätsed, mis on suurepärane valik! Näen kaugele ja samaaegselt saan lugeda. Läbi aegade on Dailise läätsed olnud minu esimene eelistus!
Julgen soovitada Review by
Kvaliteet
5
Kuna mu töö nõuab vahel päris pikki päevi, siis kannan prille igaks juhuks kaasas. Reaalsuses pole ma aga kunagi neid läätsesid enne koju jõudmist ära pidanud võtma. Piisab paarist silmatilgast ja läätsed jälle silmas mugavad. Toorilised läätsed paraku väga odav lõbu ei ole, aga pagana tore on hästi näha.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Kasutan neid enamjaolt rattasõitudel ehk trennis, kus prillid liigsed tunduvad - ei püsi ninal ja llähevad uduseks. Mulle väga sobivad need läätsed. Silmad ei kuiva ja neid pole üldse tunda. Soodsamad võiks olla.
pikton Review by
Kvaliteet
5
hea
Kvaliteetsed Review by
Kvaliteet
5
Kõige sobilikumad minu silmadele
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Dailies Aqua Comfort Plus Toric

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet