Crazy Twilight

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Lisa oma silmadesse uut värvi ColourVUE Crazy Twilight läätsedega!

Populaarsemaid Crazy läätsesid nüüd võimalik tellida ka miinustugevustega (kuni -6.00). Lisaks sellele, et Crazy tootesarja läätsed on silmas väga efektsed, on nüüd nendega võimalik ka paremini näha! :)

ColourVue brändi 3-kuulised läätsed sobivad stiilipeoks, sünnipäevapeol kasutamiseks või unustamatuks klubiõhtuks – nende läätsedega oled eriti silmapaistev! Kasuta võimalust ja tee end meeldejäävaks!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Populaarsemate Crazy läätsedega on nüüd võimalik parandada ka enda nägemist (kuni -6.00).
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Super läätsed!! Review by
Kvaliteet
5
Näevad ägedad välja. Tähelepanu garanteeritud..
Töökaaslased on vaimustuses!
Twilight Review by
Kvaliteet
5
Uskumatult hea teenindus! Tellisin twilight läätsed, mis olid 1 päevaga kohal(olid pühad). Kahjuks üks lääts oli pruuni värvi. Kirjutasin oma probleemist ning mulle lubati kohe uued saata, järgmisel hommikul olidki need kohal koos uue konteineri ja kommiga! :) Vastutulelikud inimesed teevad rõõmsaks! :)
püsiklient Review by
Kvaliteet
5
Mitmendat korda tellin läätsed siit tänu nende uskumatule teenindusele.
Kätte olen saanud läätsed tartu smartpostist alati juba 24 tunni jooksul.

Kõik on super.
Twilight Review by
Kvaliteet
5
Twilight läätsed jäid silmas väga lahedad, olen väga rahul, et just need valisin. Mul endal on pruunid silmad ja kuigi lääts on kollakas, siis ei paista mu enda pruun värv avast üldse välja või siis sulandub selle värviga hästi kokku. Ainult siis on näha, kui välguga pilti teha või kui väga lähedalt uurida. Ja hea efekti annab ka tume joon, mis teeb silma konkreetseks. Need läätsed jätavad küll sellise hullu võltssilma mulje aga see mulle just meeldibki :D Hea on jälgida inimeste reaktsioone, kui mulle otsa vaatavad XD

Ja teenindus on lihtsalt teine tase! Nii vastutulelikud ja hoolivad ollakse siin kliendi vastu, ainult positiivseid sõnu jätkub. Kohe ei tulegi meelde, millal viimane kord nii rahule võisin jääda teenindusega. Läätsed sain ka väga kiirelt kätte, aga see paistabki olevat läätsed.com tunnus :D
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Crazy Twilight

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet