laatsed

Crazy Cheshire Cat

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

Soovid muutuda vampiiriks, zombiks või tahad, et Su silmad sõna otseses mõttes naeraks? Nägemiskorrektsioonita (0.00) 3-kuuse kasutusajaga crazy läätsed on viimane lihv kostüümipeole, annavad täiendava efekti teatri- ja filmitükile või sobivad lihtsalt shokeerimiseks.
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

3-kuuse kasutusajaga läätsed, mis muudavad ka kõige tumedamat silmavärvi. Väga palju erinevaid värvusi ja efekte. Tootja ColourVUE.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Suur kiitus :) Review by Signe
Hind
Kvaliteet
Väga rahul nii toote kui teenindusega. Tellitud läätsed on silmas väga efektsed ning tähelepanu on garanteeritud. Ka läätsede valik on siin väga hea, tellin edaspidi kindlasti veel :) Samuti julgen Teid soovitada oma tuttavatele. (Postitatud 06.09.2012)
läätsed Review by Ilona
Hind
Kvaliteet
Silmas värviliste läätsede kohta väga mugavad ja teevad silmad päris põnevamaks, teenindus ülikiire :) (Postitatud 27.04.2012)
Cheshire cat Review by Laura
Hind
Kvaliteet
Olen siit leheküljelt tellinud palju läätsesi, nüüd olen ka püsiklient, kuna teenindus on siin väga hea. Kuna olen hulljulge inimene , tellisin omale cheshire cat läätsed, millega käisin õhtuti väljas või pidudel. Tähelepanu saab selliste läätsedega ikka päris palju ja tulemus oli ka väga hea, ise jäin rahule, silmas läätsed ei hõõru. Igaljuhul super pakkumine ! (Postitatud 14.04.2012)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Crazy Cheshire Cat

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind