Crazy Blackout - NB! Super hind!

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Sügavad, tumedad silmad on müstilised ja ligitõmbavad. Lummad oma pilguga ja muutu unustamatuks kui kannad ColourVUE Crazy BlackOut läätsesid!

Lisaks väga efektsele väljanägemisele stiili- või sünnipäevpeol saab nende 3 kuuliste läätsedega nüüd ka oma nägemist korrigeerida! Blackout läätsi on võimalik tellida kuni tugevusega -6. Loomulikult sobivad need ka täiesti tervetele silmadele.

Kasuta võimalust ja tee end meeldejäävaks!
NB! Saadaval ka ühepäevaste läätsedena: Crazy One Day Blackout

NB! Neid läätsi meil vahel laos kohe saada ei ole ja sellisel juhul on nende läätsede tarneaeg kuni 20 tööpäeva. Soovi korral küsi meilt enne tellimist tarneaja täpsustust!
Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Populaarsemate Crazy läätsedega on nüüd võimalik parandada ka enda nägemist (kuni -6.00). Toode: Mustad pupilliavaga läätsed.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Ok Review by
Kvaliteet
4
Värv on lahe. Pupilliava on liiga suur, mu enda värv on näha. Kahjuks ei saa terve päev hämaras liikuda. Must äär on vaateväljas, see isegi nii ei häiriks aga pupilli ava küll.
väga head läätsed ka igapäevaseks kandmiseks! Review by
Kvaliteet
5
silmas väga mugavad ja hea on ka just see et need on optilised ja näed veel hästi nähes ka ise huvitav välja! must värv nägemist kuidagi minuarust ei sega, olen neid nüüd juba pea et aasta kasutanud ja väga rahul.
Äge! Review by
Kvaliteet
5
Crazy Blackout läätsed on silmas väga ägedad! Sain õhtu jooksul mitmeid komplimente!
Olen rahul Review by
Kvaliteet
4
Olen tellinud Crazy blackout läätsi juba mitu aastat ja alati rahul olnud. Saab kanda pika päeva ilma, et silmas ebamugavus tekiks. Pupilliava võiks olla väiksem, et oma silmavärv läbi ei paistaks, aga see ei häiri oluliselt. Olen väga rahul ka Pupilo professionaalse teenindusega. Kindlasti olen jätkuvalt püsiklient. Suured tänud!
Super Review by
Kvaliteet
5
Esimesed läätsed üldse, väga rahul, viis pluss.
Reaktsioonid üle kõige, nalja nabani.
Kindel püsiklient siitpoolt.
Efektne Review by
Kvaliteet
4
Esimest korda ostsin siis värvilised läätsed, seega ei teadnud täpselt, mida oodata. Nendega on mul vaatevälja ääres veidi must serv kogu aeg näha. Eriti paneb seda tähele siis, kui vaadata lähedale, näiteks arvutis töötades või raamatut lugedes. Nagu ka vist pakendil oli kirjas, siis teevad minul need läätsed kogu maailma natuke hämaramaks. Silmas aga läätsed üldse ei kuiva ja kui kauem kanda, ei pane tähelegi, et vaateväli on veidi piiratud. Ja muidugi, mis peamine, need näevad väga ägedad välja. Valges, kui pupill on väiksem, on vahel natuke mul oma silmavärvi näha, kuid enamasti mitte. Halloweeni peole sobisid suurepäraselt. Ja kätte sai väga kiiresti.
Super läätsed Review by
Kvaliteet
5
Pole ammu olnud nii mugavaid läätsesid, mis silmas ei segaks ja kerge oleks õhtuti eemaldada.
Super!
Supper ilusad Review by
Kvaliteet
5
Mugavad
Hmmmm... Review by
Kvaliteet
4
Kahjuks pidin pettuma. Lootsin, et läätsed on Dolly Blackist tumedamad... Loodetud musta silma ei saanud nagu pildil kujutatud. Endal pruunid silmad, aga pupilliava liiga suur ja oma silmavärv kumab vastu. Hämarama valgusega kõik ok, päeval on suht võigas vaatepilt :D
Ülirahul tootega Review by
Kvaliteet
5
Kiire transport ja hea hind. Jääb teistele kohe silma, kui mööda kõnnid ning teeb väljanägemise huvitavaks.
Lemmikud Review by
Kvaliteet
5
Lemmikud läätsed, käin igapäevaselt.
Parimad! Review by
Kvaliteet
5
Ostsin omale mustad läätsed Halloweeniks, aga nüüd käin nendega lausa tööl, sest ainsad läätsed, millega talub 8h jutti arvutis töötada.
Väga head läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Head läätsed. Väga meeldivad. Algul oli harjumatu, et vasaku silma nähtavus oli küljelt piiratud, aga sellega harjus või see kadus päeva-paariga. Silmad ei väsi nende läätsedega, saab isegi pika päeva kanda. Kindlasti ostan veel. Soovitan Crazy Blackout läätsesid ka teistele!
Olen ülimalt rahul! Review by
Kvaliteet
5
Ülilahedad läätsed ja parim koht tellimiseks. Tellisin endale Black Outid ja olen väga rahul, ei jõua ära oodata, millal saan teha järgmise ostu :))))) SUPER!!!!!
väga rahul :-) Review by
Kvaliteet
5
Tellisin läätsed elus esimest korda ja valituks osutusid black out -id. Endal pruunid silmad ja silmaarst muidugi andis teada,et ega erilist värvikasutuse võimalust mul pole, eks ma aladeadlikult ka teadsin seda. Läätsed silmas ja no eks on vaja harjumis aega AGA JESSSss lõpuks on proovitud ja juba on mõttes tellida teised paarid vahelduseks juurde. Teenindus kiire ja kauba hulgas oli ka üllatus -suu magusaks geiza kommiga ja silmatilgad lisaks tellitule. Aitäh!
Black out ja red devil Review by
Kvaliteet
5
Tellisin omale Black oudid juba mitmendat korda, olen nendega ÜLIRAHUL.

Soovitan Red Devilit neile, kes on julged ja enesekindlad inimesed .. Saab palju tähelepanu ja lahedaid emotsioone :D
Väga kvaliteetne Review by
Kvaliteet
5
Olen väga rahul teenindusega. Tegin tellimise, aga kogematta läks valesti, saatsin kirja oma murest ja probleem lahendati ilma ühegi tõrketa. Pakk pandi ka väga kiiresti teele.

Olen väga rahul
SUPER" Review by
Kvaliteet
5
Tellisin Blackout'i läätsed ning TÄIESTI ESIMEST KORDA tegelen siis üldse läätsedega:) Need jõudsid minuni uskumatult kiirelt, teenindus oli super ning läätsedega olen ülimalt rahul!
Ostsin teatud eesmärgil ning nende läätsedega on mu eesmärk täidetud:)
Super! Ei oskaks midagi paremat tahtagi ning jään juba järgmist korda ootama, kuna jälle tellida saaks! :)
püsiklient Review by
Kvaliteet
5
Mitmendat korda tellin läätsed siit tänu nende uskumatule teenindusele.
Kätte olen saanud läätsed tartu smartpostist alati juba 24 tunni jooksul.

Kõik on super.
Suur kiitus :) Review by
Kvaliteet
5
Väga rahul nii toote kui teenindusega. Tellitud läätsed on silmas väga efektsed ning tähelepanu on garanteeritud. Ka läätsede valik on siin väga hea, tellin edaspidi kindlasti veel :) Samuti julgen Teid soovitada oma tuttavatele.
super! Review by
Kvaliteet
5
läätsed jõudsin väga kiirelt välismaale kohale ja läätsed ise on ka lihtsalt super,tellisin mustad läätsed! väga rahul!! :)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Crazy Blackout

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet