laatsed

Clevio White Monthly

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

Clevio White läätsede juures on kasutatud kahepoolset pressvormi tehnoloogiat, mis jätab läätse pinna ideaalselt siledaks. Seetõttu ei ladestu ka valgujäägid nii kergelt läätse pinnale ja lääts püsib kauem puhtana. Ühes pakis on kaks kontaktläätse (üks paar)!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Ocufilcon A
Tootja ClearLab

Detailid

Soodsa hinnaga 1-kuulised läätsed, mis silmas ka väga mugavad ja silmasõbralikud. Nendel läätsedel on optimaalne veesisaldus (45%) ning hapniku läbilaskevõime - nii saab silm hingata ja lääts säilitab niiskustaseme kogu päevaks. Need läätsed on ka õrnalt toonitud (pisut sinakad), nii on läätse konteineris kergem märgata ja välja võtta.

Clevio White läätsede juures on kasutatud kahepoolset pressvormi tehnoloogiat, mis jätab läätse pinna ideaalselt siledaks. Seetõttu ei ladestu ka valgujäägid nii kergelt läätse pinnale ja lääts püsib kauem puhtana.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Soovitan Review by Virve
Kvaliteet
Hind
Mulle on väga sobinud. Enne proovisin iga kuu erinevaid läätsesid, aga nüüd olen jäänud Clevio White juurde. (Postitatud 09.09.2017)
Ei sobi Review by Liina
Kvaliteet
Hind
Esimest korda Clevio White läätsesid kasutades sobisid nad mulle suurepäraselt. Õhukesed ja mugavad ning ülihea hinnaga. Kevadel, peale talve prillide ja vahelduseks 1-päevaste läätsedega olnud, ei sobinud Cleviod mulle aga enam üldse. Kohe silma pannes tundus justkui liiv hõõruks ja peale paar tundi kandmist oli mugavam need silmast eemaldada. (Postitatud 29.05.2017)
Väga mugavad Review by Helene
Kvaliteet
Hind
Kommentaare on seinast-seina ja eks ongi nii, et kõigile sobivad erinevad tooted. Mulle need läätsed väga sobisid. Seni parimad läätsed, mida kandnud olen. Sain kogu päeva silmas hoida ja ei tekkinud kuiva tunnet ega muutunud nägemine päeva lõpuks häguseks. (Postitatud 28.02.2017)
Ei sobi kohe mitte... Review by Helen
Hind
Kvaliteet
Minu silmadele kõige ebasobivamad läätsed üldse. Kandsin neid 2 korda ja emam mitte. Nägemise teevd häguseks ja silmas on tunda. Ei soovita. (Postitatud 28.01.2016)
Minule ei sobinud Review by Anu
Hind
Kvaliteet
Esimesed nädal aega oli hea, peale seda hakkasid silmad ruttu väsima ja sügelema. Silma panna oli ebamugav, sest läätsed on väga õhukesed ja lähevad halvasti paika. (Postitatud 21.01.2016)
Super, soovitan Review by Liisumaria
Hind
Kvaliteet
Tellisin neid kohe mitu paari. Kohe silma pannes oli tunda et eelmised olid halvad. Näen selgemini. Ei tunne et midagi silmas on. Ebamugavused puuduvad! (Postitatud 09.01.2016)
Head läätsed Review by Tairi
Kvaliteet
Hind
Silma panek lihtne ja samuti olid pikka aega mugavad, kuid kahjuks tervet kuud nendega vastu ei pidanud. (Postitatud 14.12.2015)
Mugav silma asetada, kuid tasuks ettevaatlik olla Review by Liina
Hind
Kvaliteet
Läätsed on tõeliselt õhukesed ning neid on mugav paigaldada, kuid minu silmadele need kahjuks ei sobinud ning arvatavasti mitmete asjade kokkulangemisel tekkis silmapõletik. (Postitatud 12.10.2015)
Niru. Review by Kariina
Hind
Kvaliteet
Tellisin kaks paari, kuna mul on erinevad silmad.
Kandsin neid mõnda aega ja vasak silm läks üleni punaseks ja valuliseks.
Algul arvasin, et ehk oli mingi jama silmas, paar päeva läätsi ei kandnud ja kui punetus tagasi tõmbas, siis panin uuesti silma, tekkis jälle valulikkus ja punetus.
Läksin arsti juurde, kus teatati mulle, et mul on läätsedest tekkinud tugev sarvkesta põletik ja käisin nädala aja jooksul 4x arsti juures.
Ravisin silma terveks ja võtsin lahti uue paari läätsesid.
Ja tekkis jälle sama jama.
Üldiselt olen olnud netist tellitud läätsedega rahul ja silmale on veidi liiga teinud hoopis poest (instrumentaarium, optika jms prillipoed) ostetud läätsed.
Aga nendes kahjuks pettusin, kuna lisaks eeltoodud ebameeldivustele, ei olnud need silmas ka mugavad ning üsna raske oli neid puhastada. (Postitatud 16.07.2015)
Väga head Review by Sigrit
Hind
Kvaliteet
Olen alles läätsedega alustanud ja sobivad väga hästi mulle. Mõnusad pehmed ja õhukesed ja ei anna silmas tunda. Väga rahul!!! (Postitatud 02.07.2015)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Clevio White Monthly

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet