Clevio White Monthly

Saadavus: Laost otsas

Hind: 0,00 € 0,00 €

Vabandame, maaletooja tarneprobleemide tõttu ei saa me hetkel pakkuda Clevio White Monthly läätsi. Meil on veel mõned tugevused laos, huvi korral võtke meiega ühendust laoseisu küsimiseks.

Soovitame nende asemel sarnaste näitajatega kvaliteetseid Soflens 59 ühekuulisi kontaktläätsi või populaarseimaid kontaktläätsi Pupilos: Biofinity.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Ocufilcon A
Tootja ClearLab

Detailid

Vabandame, maaletooja tarneprobleemide tõttu soovitame nende läätsede asemel Soflens 59 läätsi.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Ei sobi Review by
Kvaliteet
3
Esimest korda Clevio White läätsesid kasutades sobisid nad mulle suurepäraselt. Õhukesed ja mugavad ning ülihea hinnaga. Kevadel, peale talve prillide ja vahelduseks 1-päevaste läätsedega olnud, ei sobinud Cleviod mulle aga enam üldse. Kohe silma pannes tundus justkui liiv hõõruks ja peale paar tundi kandmist oli mugavam need silmast eemaldada.
Ei sobi kohe mitte... Review by
Kvaliteet
1
Minu silmadele kõige ebasobivamad läätsed üldse. Kandsin neid 2 korda ja emam mitte. Nägemise teevd häguseks ja silmas on tunda. Ei soovita.
Minule ei sobinud Review by
Kvaliteet
3
Esimesed nädal aega oli hea, peale seda hakkasid silmad ruttu väsima ja sügelema. Silma panna oli ebamugav, sest läätsed on väga õhukesed ja lähevad halvasti paika.
Super, soovitan Review by
Kvaliteet
5
Tellisin neid kohe mitu paari. Kohe silma pannes oli tunda et eelmised olid halvad. Näen selgemini. Ei tunne et midagi silmas on. Ebamugavused puuduvad!
Head läätsed Review by
Kvaliteet
4
Silma panek lihtne ja samuti olid pikka aega mugavad, kuid kahjuks tervet kuud nendega vastu ei pidanud.
Mugav silma asetada, kuid tasuks ettevaatlik olla Review by
Kvaliteet
3
Läätsed on tõeliselt õhukesed ning neid on mugav paigaldada, kuid minu silmadele need kahjuks ei sobinud ning arvatavasti mitmete asjade kokkulangemisel tekkis silmapõletik.
Niru. Review by
Kvaliteet
1
Tellisin kaks paari, kuna mul on erinevad silmad.
Kandsin neid mõnda aega ja vasak silm läks üleni punaseks ja valuliseks.
Algul arvasin, et ehk oli mingi jama silmas, paar päeva läätsi ei kandnud ja kui punetus tagasi tõmbas, siis panin uuesti silma, tekkis jälle valulikkus ja punetus.
Läksin arsti juurde, kus teatati mulle, et mul on läätsedest tekkinud tugev sarvkesta põletik ja käisin nädala aja jooksul 4x arsti juures.
Ravisin silma terveks ja võtsin lahti uue paari läätsesid.
Ja tekkis jälle sama jama.
Üldiselt olen olnud netist tellitud läätsedega rahul ja silmale on veidi liiga teinud hoopis poest (instrumentaarium, optika jms prillipoed) ostetud läätsed.
Aga nendes kahjuks pettusin, kuna lisaks eeltoodud ebameeldivustele, ei olnud need silmas ka mugavad ning üsna raske oli neid puhastada.
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Olen alles läätsedega alustanud ja sobivad väga hästi mulle. Mõnusad pehmed ja õhukesed ja ei anna silmas tunda. Väga rahul!!!
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Väga lihtne silma panna, ka pika päeva lõpus ei hakka silmas ´tunda andma´. Väga mõnusad.
head ja mugavad Review by
Kvaliteet
5
Tellisin oma pojale- ta o väga rahul, ja silmapanemini on väga kiire ning lihtne.
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas, head läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Olen antud läätsedega väga rahul. Läätsed on silmad mugavad!
Lisaks sinakashallidele silmadele annab hästi pisut sinist tooni juurde ja toob silmavärvi paremini välja.
Sobivad Review by
Kvaliteet
5
Kuigi ise ei kasuta läätsesid, vaid paigaldan neid pojale, siis ütleks, et neid on väga lihtne panna. Need justkui kleepuks silmamuna külge (ei kuku välja silmast paigaldades). Läätsesid mis sai ostetud prillipoest oli väga raske paigaldada, võttis kaua aega.
Kiidan ja lapsele sobivad ka need paremini :)
Ja aitähh kommi eest ;)
Suurepärased läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olles kasutanud läätsi juba 15a, on need ainukesed, mida ma absoluutselt ei tunne silmas, teinekord olen unustanud, et nad seal ongi, lihtsalt nii hästi sobituvad ja midagi ei häiri. Väga head õhukesed.
Suurepärased Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud mitmete tootjate ühekuulisi läätsesid. Seni pidasin parimaks Biofinity omi, kuid Clevio White Monthly läätsed pakuvad tugevat konkurentsi. Läätsed on silmas mugavad ning nägemine on terav ka kuu aja möödudes. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ! :)
Sobisid Review by
Kvaliteet
5
Tellisin ka endale need läätsed, mugavad ja püsisid ilusasti silmas. Ei mingit kriipivat tunnet. Võrreldes eelmiste läätsedega, mis ostsin mujalt ja maksid ikka väga palju, on need läätsed palju paremad. Soovitan! :)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Clevio White Monthly

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet