Cheerful Woody Brown

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Suurepärane uudis ColourVUE-lt - ühekuulised värvilised läätsed. Nende läätsede kaunis loomulik toon ning kasutusmugavus muudavad nad lausa vastupandamatuks. Tõenäoliselt Su uued lemmikläätsed! Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColorVUE

Detailid

Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Ostan neid iga kuu ning need on väga sobivad, kannan neid terve päev. Endal helesinised silmad ning silmavärv muutub pigem beežikaks.
Lemmikud läätsed Review by
Kvaliteet
5
Minu lemmikud läätsed, silmas tunduvad väga head. Iseendal helesinised silmad ja need teevad silmad hele-pruuni v beežideks
Mugavad ja ilusad Review by
Kvaliteet
5
Hele-siniste silmade peal näevad väga ilusti. Silmadel tunduvad mugavad.
Super läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, silmas mugavad ja loomulikud. Endal sinised silmad ja värvus jääb sinakas pruunikas, väga naturaalne toon. Mulle meeldib
Hmm Review by
Kvaliteet
3
3/5, natukene kövad minu tundlikutele silmadele ja tegid haiget. Muidu väga ilusat värvi, eriti päevavalguse käes :)
Head läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Läätsed jäävad silmas huvitavad. Silma ümber jääb huvitav tume ring. Mul on endal rohelised silmad ja läätsed jäid silmas rohekas pruunid.
Imelised helepruunid Review by
Kvaliteet
5
Minu helerohelistel silmadel paistavad läätsed paremad veel kui reklaamlehel. Mõjuvad kaunilt merevaigu karva ja samas tunduvad väga loomulikud. Tänaseks minu lemmikuteks saanud :)
Pruunid silmad Review by
Kvaliteet
5
Silmas mugavad. Tumepruunid silmad muudavad heledamaks ja kollakaks. Väga loomulikud kahjuks välja ei näe seega igapäevaseks kandmiseks minule isiklikult kahjuks ei sobi.
Mugavad, pehmed. Review by
Kvaliteet
5
Minu esimesed värvilised läätsed. Ma ei oleks osanud oodata nii head tulemust, aga sain selle. Pilt on tõesti petlik, kuid võin tänulik olla, sest reaalsus on parem. Eks kõik sõltub muidugi ka enda silmade värvist.

Olen rahul.
Ilus aga petlik Review by
Kvaliteet
4
Toode on tõesti mugav ja hea kanda.
Pettumust pidi aga valmistama see, et toote enda pilt siin lehel on petlik.
Antud piltidel on kandjal endal pruunid silmad ja see jätab hoopis teise mulje. Mina kui loomulike hallide silmadega ei saaks kahjuks sama ütelda. Tulemus neid läätsi kandes jääb rohkem midagi rohelise taolist ja.
Ostes need läätsed lootsin midagi muud. :)
Head Review by
Kvaliteet
5
Mugavad. Siiani ühed parimad.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Cheerful Woody Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet