Cheerful Woody Brown

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Suurepärane uudis ColourVUE-lt - ühekuulised värvilised läätsed. Nende läätsede kaunis loomulik toon ning kasutusmugavus muudavad nad lausa vastupandamatuks. Tõenäoliselt Su uued lemmikläätsed! Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Veesisaldus 53%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColorVUE

Detailid

Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Pruunid silmad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Silmas mugavad. Tumepruunid silmad muudavad heledamaks ja kollakaks. Väga loomulikud kahjuks välja ei näe seega igapäevaseks kandmiseks minule isiklikult kahjuks ei sobi.
Mugavad, pehmed. Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Minu esimesed värvilised läätsed. Ma ei oleks osanud oodata nii head tulemust, aga sain selle. Pilt on tõesti petlik, kuid võin tänulik olla, sest reaalsus on parem. Eks kõik sõltub muidugi ka enda silmade värvist.

Olen rahul.
Ilus aga petlik Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Toode on tõesti mugav ja hea kanda.
Pettumust pidi aga valmistama see, et toote enda pilt siin lehel on petlik.
Antud piltidel on kandjal endal pruunid silmad ja see jätab hoopis teise mulje. Mina kui loomulike hallide silmadega ei saaks kahjuks sama ütelda. Tulemus neid läätsi kandes jääb rohkem midagi rohelise taolist ja.
Ostes need läätsed lootsin midagi muud. :)
Head Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Mugavad. Siiani ühed parimad.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Cheerful Woody Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet