Cheerful Fresh Green

Saadavus: Laost otsas

Hind: 0,00 € 0,00 €

NB! Tootja on otsustanud lõpetada nende läätsede tootmise. Selle toote asemele tuli Cheerful Sweet Mint. NB! Igat tugevust on meil laos vaid piiratud kogus, mida saab tellida siit: https://www.pupilo.ee/cheerful-fresh-green-tuhjendusmuuk


Cheerful Fresh Greenid on kiiresti muutunud meie kasutajate ühtedeks lemmikläätsedeks. Kiidetakse selle läätse loomulikkust, ta sulandub väga hästi ning ei jää näha oma silmavärvi nagu osade teiste läätsede puhul. Samuti on nad silmale sõbralikumad kuna tegemist on kuuajaliste läätsedega. Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :) Loe ka kommentaare!

Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColorVUE

Detailid

Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Ei mõju pruunidel silmadel Review by
Kvaliteet
5
Tumedatel pruunidel silmadel puudub suurem efekt. Aga iseenesest head läätsed.
Meeldivad Review by
Kvaliteet
5
Ilusad läätsed, jäävad silmas hästi loomulikud, veidi tumedamad ja veidike suuremad kui muidu. Endal ka rohelised silmad, aga tahtsin veidi lihtsalt tugevamalt värvi esile tuua ja läätsed teevad seda ideaalselt. Jäävad silma, aga ei ehmata inimest ära ja igaüks ei märkagi! Soovitan!
Huvitavad silmad Review by
Kvaliteet
5
Väga ilusad ja loomulikud läätsed. See kerge roheline toon ning suurem välisäär tegid silmad hoopis huvitavamaks. Miinuseks see, et minul kippusid silmad üsna ruttu ära väsima, võibolla sellepärast, et olen alles algaja läätsekandja ja silm pole harjunud. Muidu soovitan proovida!
Natural Review by
Kvaliteet
5
Väga loomulik, mugav ja nii hea, et sõprades tekitas huvi endalegi soetada :)
Lemmikud Review by
Kvaliteet
5
Kõige mugavamad ja loomulikumad värvilised läätsed, mida kandnud olen. Silmad ei väsi, mugav panna ja eemaldada- ainult kiidusõnad!
Ilusad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen neid läätsi kasutanud praeguseks 10 päeva ja olen nendega väga rahul. Ei aja silmi kuivaks ning näevad väga loomulikud välja. Kuna mul on endal rohelised silmad, siis minu silmavärvi nad väga ei muuda, aga teevad selle intensiivsemaks. Ning kuna diameeter on 14,5 siis on iiris suurem ja mõjub huvitavalt. Peale selle on neil ka väga soodne hind! Soovitan soojalt! :)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Cheerful Fresh Green

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet