Cheerful Creamy White

Saadavus: Laost otsas

Hind: 0,00 €

NB! Tootja on otsustanud lõpetada nende läätsede miinustugevustes tootmise. NB! Igat tugevust on meil laos vaid piiratud kogus, mida saab tellida siit: https://www.pupilo.ee/cheerful-creamy-white-tuhjendusmuuk


Creamy White ühekuulised valged läätsed on meie üllatuseks muutnud täielikult ka kõige tumedamate silmade tooni. Neid läätsi iseloomustab kaunis loomulik toon ning kasutusmugavus. Tõenäoliselt Sinu uued lemmikläätsed! Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)

Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColorVUE

Detailid

Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga hea hele toon Review by
Kvaliteet
5
Parim toon + kvaliteet kui tahta hästi hele-hele sinist, hallikat loomulikku tooni!
Mugav ja ilus Review by
Kvaliteet
5
Olen pikalt otsinud läätsesid mis annaks loomuliku tulemuse ja võin öelda, et ost oli seda väärt, kuna ei pidanud pettuma. Minu tume rohelised silmad muutusid imeliselt helesiniseks ja pilk sügavaks. Samuti teenindus on meeletult kiire ja tore, isegi kui probleem tundub suur, leitakse lahendus. :) Kindlasti plaanin Pupilost veel tellida ja proovida teisigi värve. Aitäh :)
Ilus värv Review by
Kvaliteet
5
Suurepärane pruunide silmade omanikele. Kui enne kandsin Freshlook Sterling Gray värvilisi läätsi, siis nüüdseks olen leidnud uue lemmiku Cheerful Creamy White näol - need on võrreldes Freshlook Sterling Gray läätsedega loomulikumad ja tulemuseks heledamad silmad. Ei kipita ega kuivata silmi.
Cheerful Creamy White Review by
Kvaliteet
5
Mugavad ja silmas kenad läätsed. Tellisin Cheerful Creamy White.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Cheerful Creamy White

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet