Cheerful Cloudy Blue

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Suurepärane uudis ColourVUE-lt - ühekuulised värvilised läätsed. Nende läätsede kaunis loomulik toon ning kasutusmugavus muudavad nad lausa vastupandamatuks. Tõenäoliselt Su uued lemmikläätsed! Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :) 


Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.50
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColorVUE

Detailid

Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Super toode! Review by
Kvaliteet
5
Silmas nii mugavad ja absoluutselt ei häiri värviline osa silmi, pilt ei ole udune. Olen oma siniste silmadega kõik ära petnud ja saanud palju komplimente, et oi kui sinised silmad, kuigi endal on täitsa pruunid nat silmad :D
Väga rahul ostuga Review by
Kvaliteet
5
Super. Läätsed pehmed ja silmas neid üldse ei tunne. Mulle just meeldib, et sinise läätsega ka mu oma pruun värv paistab pupilli ümbert. Olen samu läätsesid nüüd 2 korda tellinud ja ega kaks ilma kolmandat ei jää
Suurepärased. Review by
Kvaliteet
5
Jupp aega käisin neid läätsi ikka vaatamas siin kuni lõpuks otsustasin ära tellida ja ei kahetse. Silmas neid üldse ei tundnudki. Mulle just meeldib, et ka oma pruun silmavärv pupilli kõrvalt paistab ja siis lisandub läätse sinine värv-see tegi silmad veel lummavamaks. Kindlasti tellin neid veel :)
Rahul Review by
Kvaliteet
5
Lemmikud! :)
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Mul on üsna tumedad silmad ja ei olnud väga lootust, et läätsed midagi muudavad. Aga siiski! Lähedalt vaadates tunduvad ikkagi pigem sinised, kaugelt vaadates on ikkagi tumedad.
Sära silmadesse! Review by
Kvaliteet
4
Tänan meeldiva teeninduse eest
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Mul on tumepruunid silmad, ning nende läätsetega jäid silmad tõesti siniseks. Soovitan neid läätseid nendele, kes soovivad vaheldust enda pruunidele silmadele ;)
Ilusad Review by
Kvaliteet
5
Väga pehmed läätsed, tänu sellele on veidi ebamugav silma panna. Samas silmas neid ei tunnegi. Lisaks sellele on nad väga loomulikud. Mulle meeldivad ning proovin ka teisi värve. :)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Cheerful Cloudy Blue

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet