Cheerful Carbon Grey

Laos

16,00 €

Cheerful Carbon Grey on kiiresti muutunud meie kasutajate ühtedeks lemmikläätsedeks. Kiidetakse selle läätse loomulikkust, ta sulandub väga hästi ning ei jää näha oma silmavärvi nagu osade teiste läätsede puhul. Samuti on nad silmale sõbralikumad kuna tegemist on kuuajaliste läätsedega. Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)

* Nõutud väljad

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.50
OD DIA 14.50
Veesisaldus 53%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)
 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Soovitan! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga ilusad ja loomulikud läätsed. Silmas väga pehmed ja mugavad. Absoluutselt soovitan igaühele, kes ei julge proovida. Kerge silma panna ja kerge ära võtta. Super! Mul jagub ainult kiidusõnu!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Cheerful Carbon Grey

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet