Cheerful Carbon Grey

Laos

17,00 €

Cheerful Carbon Grey on kiiresti muutunud meie kasutajate ühtedeks lemmikläätsedeks. Kiidetakse selle läätse loomulikkust, ta sulandub väga hästi ning ei jää näha oma silmavärvi nagu osade teiste läätsede puhul. Samuti on nad silmale sõbralikumad kuna tegemist on kuuajaliste läätsedega. Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)
Tarneaeg juhul kui toode on laos 1-3 tööpäeva, muul juhul 18-24 tööpäeva.

* Nõutud väljad

Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 1-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.50
OD DIA 14.50
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kergelt tumedam välisäär ning ilma tugeva mustrita mahedad värvid annavad väga loomuliku lõpptulemuse nii tumedatel, kui heledatel silmadel. Läätse ühetooniline värv sulandub Sinu enda silmavärviga, luues kauni tulemuse, mis paneb nii mõnegi mööduja pead pöörama! :)
 

Kommentaarid

lehekülje kohta
Cheerful Carbon Grey Review by
Kvaliteet
5
Väga ägedad läätsed! N.B. Teevad silmi suuremaks.
Loomulik ja kena Review by
Kvaliteet
5
Endal on helerohelised silmad tumeda ringiga, antud lääts katab tumeda ringi ja muudab silma ühtlaselt vesihalliks. Silmas mugav, aga päeva lõpuks hakkab siiski kuivama ja silma hõõruma. Muidu on ilus ja loomuliku väljanägemisega.
mugavad Review by
Kvaliteet
5
hinna kohta väga head :) silmas väga mugavad ja pehmed. endal keskmise tumedusega pruunid silmad ning läätsede värv kattis üsna kenasti enda värvi ära (pruun ei kuma läbi) kuid siiski silmad on pigem tumedad kui heledat värvi :)
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Väga ilusad ja loomulikud läätsed. Silmas väga pehmed ja mugavad. Absoluutselt soovitan igaühele, kes ei julge proovida. Kerge silma panna ja kerge ära võtta. Super! Mul jagub ainult kiidusõnu!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Cheerful Carbon Grey

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet