C-well 60ml + Konteiner

Laos

4,20 €

Nagu kõik Pupilos müüdavad hooldusvedelikud, nii sobib ka C-Well hästi kõikidele kontaktläätsedele, mis Pupilos müügil. Saadaval ka 100ml ja 360ml pudelis ning alati tuleb kaasa ka uus konteiner.


Detailid

C-Well uudne mitmetoimeline niisutav läätsevedelik kõikidele pehmetele läätsedele:
1. Uue ja innovatiivse koostisega C-Well läätsevedelik sobib kõikidele pehmetele läätsedele, k.a. silikoonhüdrogeelläätsedele.
2. Mitmeotstarbeline läätsevedelik sisaldab naatriumhüaluronaati, mida esineb loomupäraselt ka inimese enda kudedes – pisarakiles, nahas, liigestes jm. Naatriumhüaluronaat niisutab silmi ja aitab taastada läätse niiskustaseme. Kui varem on läätse kandmisel esinenud kuivustunnet, kipitust või punetust, aitab see hooldusvedelik neid ebameeldivusi vähendada.
3. Tänu oma niisutavatele omadustele võimaldab C-Well läätsevedelik pikendada läätsede silmashoidmise aega.
4. C-Well läätsevedelik sobib ka tundlike silmade korral.
5. Vahend eemaldab läätsele kogunenud valgujäägid ja mustuse ning on desinfitseeriva toimega. Läätsele kogunenud valgud peab selle pinnalt korralikult eemaldama, kuna need tekitavad hõõrumistunnet ja vähendavad nägemisteravust. C-Well läätsevedelik suudab läätsed korralikult puhastada, kui hoida neid ettenähtud aja jooksul konteineris.
6. Läätsevedeliku pH ehk happesuse näitaja on sarnane terve inimese pisaravedeliku pH näitajale. See on oluline silma loomupärase kaitse säilitamisel.

Hooldusvedelikuga on kaasas bakteriostaatiline läätsekonteier, mis pidurdab läätse pinnalt pärit olevate mikroorganismide paljunemist.

 

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: C-well 60ml + Konteiner

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet