Pupilo.ee uues veebipoes on kasutusel ka täiesti uudne otsingusüsteem, mis õpib enda kasutajaid tundma ning seeläbi pakub otsingutele ka kõige täpsemaid vastuseid. Tihtilugu on ju nii, et ei mäleta päris täpselt, kuidas näiteks kasutusel olevad Acuvue Oasyse läätsed kirjutatakse...Mäletad, et need algasid tähtedega "a ja o" ning kui need otsingusse panna, siis pakubki juba esimesena Acuvue Oasyse toodet. :)

Eriti mugav on otsingusüsteemi kasutada mobiilis ja tahvelarvutis, kus muidu tuleks liialt palju scrollida, et õige tooteni jõuda. Kaks lihtsalt sammu, kuidas mobiilis otsingu kasutada:

1. Vajuta otsingu ikoonile:

2. Avanenud lahtrisse kirjutada otsitava toote nimi või osa sellest. Mina otsisin näiteks kõige popimaid pruune Pretty Hazel läätsi ja kirjutasin ainult 2 esimest tähte "pr" ning juba pakkus mulle sobilikku toodet:
Avanenud otsing

Arvutis käib otsingu tegemine samamoodi kiirelt. 2 sammu:

1. Pupilo veebipoes üleval paremas nurgas on otsingu lahter:Pealehe otsing

2. Kirjuta otsingusse otsitava toote nimetus või osa sellest ning otsing pakub Sulle sobivad vastused, Mina otsisin Soflens 59 toodet ning kirjutasin taaskord ainult 2 esimest tähte ning otsing pakkus kohe õigeid läätsi. Klikkides Soflens 59 toote peale suunatakse ming otse õige toote lehele:
 Soflens 59 otsing

Kui siiski mingil põhjusel ei leia enda otsitavat toodet, siis kirjuta julgesti meile paremal all nurgas olevasse Live chatti ning aitame Sind! :)