Pupilo Optikapood

Oleme avanud esimese Pupilo Optikapoe Viru Keskuse teisel korrusel. Pupilo Optikapoes on olemas kõik vajalik, mis peab ühes parimas prillipoes olema, kuid kindlasti pole Pupilo tavapärane prillipood. Alljärgnevalt loe 3 põhjust, miks tasub Pupilo Optikapoodi külastada:

 • 1. Stiilseim prillivalik Eestis - kui tavapäraselt valivad poes saadaolevad prillid välja omanikud, optometristid ja silmaarstid, siis meie soov on pakkuda trenditeadlikule tarbijale ainulaadset võimalust osta tippstilisti poolt soovitatud tooteid. Nimelt kogu Pupilo Optikapoe prillivaliku on teinud Eesti tippstilist Ženja Fokin!

  Meilt leiab palju sellist, mis võimaldab rõhutada kandja isikupära, kuid samas ei pruugi karta, et valikus on kõik liiga ekstsentriline, piisavalt leidub ka ajatut klassikat. Kindlasti ei tasu karta ka seda, et Ženja Fokini väljavalitud raamid on kõik väga kallid. Vastupidi, väga stiilsed prilliraamid hakkavad juba alates 70 eurost.

  Pupilo Optikapoe tootevalikŽenja Fokini kommentaar tootevalikule:
  "Nii nägemis- kui ka päikeseprillide valikul sain inspiratsiooni julgetest ja silmapaistvatest natuuridest ehk inimestest, kes leiavad prillidest üles enda isikupärase väikese vimka. Sageli kui stiliseerin erakliente, näen, et tehakse üha julgemaid valikuid ning  ollakse millegi uue ja huvitava otsinguil. Prillid on ühelt poolt küll praktiline ese, kuid samas rõhutatakse nendega aina enam ka oma loomust, stiili ja isikupära."

  Pupilo prillide valikust leiab hulgaliselt tuntud rahvusvahelisi brände, sealhulgas näiteks Miu Miu, Michael Kors, Tom Ford, Dolce & Gabbana, Gucci, Versace, Guess, Ray Ban, Vogue, Dior, Hugo Boss, Carrera, Marc Jacobs, Fossil, Oxydo, Max&Co, Jimmy Choo, Swarovski jpt.

   
 • 2. Pupilo Optikapoes on kaasaegne optometristi kabinet, kus olemas kõik vajalik kõrgtasemelise teenuse pakkumiseks. Nii saad meie juures teostada silmakontrolli ning lasta määrata enda silmade prillide ja/või kontaktläätsede retsept, mille abil saab kõige mugavad ja paremini sobivat tooted endale osta. 

  Meie soov on enda klientidele pakkuda parimat teenindust ja ostukogemust ning sellel põhjusel on Pupilo Optikapoes silmade kontrollime ja retsepti määramine TASUTA. Tasuta silmakontrolli registreerimiseks helista 56 27 6001 või kirjuta viru@pupilo.ee. Kindlasti enne kontrolli minekut tasuks lugeda postust "6 asja, mida peaks teadma silmakontrolli tulles"! 

   
 • 3. Pupilo Optikapoes on ainulaadne ColourVUE värviliste kontaktläätsede proovimisnurk. Kui oled unistanud tumepruunidest silmadest või just vastupidi, helesinistest, siis just ColourVUE läätsede abil on võimalik see unistus teoks teha ning nüüd on Pupilo Optikapoes võimalik testläätsede abil ka proovida, kuidas erinevad värvilised läätsed Sinu silmadel jäävad.


Tanel Padar värvilised läätsedColourVUE värvilised läätsi kasutatakse ka telesaates "Su nägu kõlab tuttavalt", kus armastatud Eesti inimesed parodeerivad kohalike ja maailma staare. Nii on alati näiteks pruunide silmade saavutamiseks kasutatud
ColourVUE BigEyes Pretty Hazel läätsi.

Lisaks ColourVUE värvilistele läätsedele on kohapeal olemas ka 1-päevastest läätsedest Focus Dailies Aqua Comfort Plus läätsed ning Dailies Total 1 läätsed ning 1-kuulistest on kohapeal olemas Air Optix Aqua, Biofnity ning Acuvue Oasys läätsed.
Ja mis eriti hea, püsiklientidele on optikapoes veebi hinnad!
 

Külasta Pupilo Optikapoodi Viru Keskuse teisel korrusel:
Pupilo Optikapoe asukoht