Pühapäeval sai alguse järjekorras juba 5. hooaeg menukast telesaatest Su nägu kõlab tuttavalt ning Pupilo meeskonnal on suur rõõm ka sellel aastal olla partneriks TV3-le ning varustada kõiki osalejaid kvaliteetsete ning väga mugavate ColourVUE värviliste kontaktläätsedega.

Pupilo on Su nägu kõlab tuttavalt telesaatega teinud koostööd kõik 5. hooaega ning võib julgesti öelda, et pea kõik Eesti tuntumad muusikud ning näitlejad on kasutanud ColourVUE värvilisi läätsi. Eesti staaride erilised lemmikud on olnud helesinised Glamour Aqua läätsed ning tumepruunid Pretty Hazel läätsed.

Mõned näited, kuidas ColourVUE läätsed istuvad Eesti staaridele:

1. Karl Erik Taukar ja Pretty Hazel läätsedKarl Erik Taukar Pretty Hazel2. Kristel Aaslaid ja Sky Blue läätsedKristel Aaslaid Sky Blue läätsed3. Getter Jaani ja Pretty Hazel läätsedGetter Jaani Pretty Hazel läätsed4. Liis Lemsalu ja Glamour Aqua läätsedLiis Lemsalu Glamour Aqua läätsed5. Koit Toome ja Pretty Hazel läätsedKoit Toome Pretty Hazel läätsed6. Saara Kadak ja Pretty Hazel läätsedSaara Kadak Pretty HazelFOTOD: TV3

Su nägu kõlab tuttavalt telesaade on eetrist TV3-s iga pühapäeva õhtu algusega kell 19.30.

Kellele hoiad sellel aastal pöialt Sina? :)