Kui soovid oma igapäevasesse väljanägemisse vürtsi tuua, on värvilised läätsed väga kiire ja efektne võimalus silmnähtavalt elavust tuua.

Loe lähemalt

Märksõnad:

Kontaktlääts on nagu svamm, mis imab endasse kõike nii väliskeskkonnast, kui ka silma enda pisaravedelikust. Seetõttu on erinevatele läätse materjalidele ette nähtud kindel kandmisaeg, peale mida või läätse kandmine tekitada ohtu silmade tervisele.

Loe lähemalt

Kontaktläätsede ajalugu

Dr. Merle Piik

Niikaua, kui on eksisteerinud inimkond, on eksisteerinud ka nägemishäired. Kontaktläätsede idee käis omal ajal välja Leonardo da Vinci, kuid ta ei kavatsenud nendega nägemist parandada, vaid hoopis silma kohanemisvõimet testida.

Loe lähemalt

Saa teada, millist tehnoloogiat kasutatakse läätsede valmistamisel!

Loe lähemalt

Kuidas läätsi õigesti hooldada?

Leana Langus, optometrist

Saa teada, kas oled läätsede eest seni õigesti hoolt kandnud!

Loe lähemalt

Osta jaanuaris enda lemmikläätsed ja võida nende läätsede aastavaru!

Loe lähemalt

On mitmeid põhjusi, miks tasuks mõelda 1-päevaste läätsede kasutamisele. Loe lähemalt!

Loe lähemalt

Igal vähegi staažikamal läätsekandjal on ilmselt nii mitmedki ekstreemsed kogemused, mida veel aastaid hiljem muigega suul teiste saatusekaaslastega jagada.

Loe lähemalt

Igas seltskonnas peaks alati olema üks kehva silmanägemisega (ja soovitavalt ka pisut hajameelne) liige - siis piisaks toa rõkkava naeruga täitmiseks vaid sellest, kui temalt kõik optilised abivahendid ära võtta ja oodata, millal nalja saama hakkab.

Loe lähemalt

seotud tooted: