laatsed

Bioflex pupilliavata normaalvärv Ruskea

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Kuni 2-kuulise kasutusajaga värvilised kontaktläätsed, mis saadaval kaheksas värvitoonis kolme erineva intensiivsusega.
"1" on kõige heledam,
"2" on keskmine
"3" on kõige intensiivsem!

Veesisaldus on neil läätsedel 55%

Need läätsed on ilma pupilliavata!

Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 1
Kumerus BC 8.70
OD DIA 14.40
Dk/t (hapniku läbikandvus) 19
Veesisaldus 55%
Materjal Methafilcon A
Tootja Novalens

Detailid

Kuni kahekuulise kasutusajaga värvilised kontaktläätsed, mille valmistamisel on kasutatud BioFlex läätse disaini. Läätsed on saadaval kolme erineva intensiivsusega. "1" on kõige heledam, siis tuleb "2" ning kõige intensiivsem on "3". Novalensi normaalvärvid on saadaval kaheksa erineva värviga: 1) Sininen- sinine 2) Vihreä- roheline 3) Turkoosi- meresinine 4) Ruskea- pronkspruun 5) Lila- lilla 6) Harmaa- hall 7) Oranssi- oranž 8) Keltainen- kollane NB! Ruskea tooni on võimalik valida nelja erineva värvitooni hulgast. "4" 60% - kõige tumedam.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga head läätsed Review by Loore
Kvaliteet
Hind
Need läätsd jäävad silmas väga loomulikud ja on mugavad. Mul endal on rohelised silmad ja minu silmad muudavad nad küll selliseks ilusaks helepruuniks. Kõige paremad ja loomulikumad läätsed mis ma olen siiani kasutanud. (Postitatud 23.12.2015)
Meeldivad! Review by M
Hind
Kvaliteet
Silmavärvi need läätsed väga ei muuda (ka mitte kõige tumedam pruun), aga tulemus on ilus ja loomulik. Päeval kasutamiseks suurepärased, sest kuskilt ei paista oma silmavärv. Minu helehallidest silmades said Ruskea 4 läätsedega mitte väga tumedad rohekas-pruunid silmad. Läätsed on väga mugavad silmas.
Tellin kindlasti ka edaspidi- parim päevasel ajal kandmiseks, loomulik, ilus ja oma silmavärvist siiski tumedam toon. Kui oleks veel intensiivsem pruun müügil oleks superläätsed :)
Õhtul eelistan endiselt Big Eyes läätsi. (Postitatud 30.05.2015)
SUPER! Review by Mariina
Kvaliteet
Hind
Tellisin pruun 3 läätsed. Alguses kui läätsesid purgis nägin ehmatasin ära ja olin kindel et mulle on vale värv saadetud, sest need ei näinud pruuni moodi välja, vaid pigem lillakad, panin siis silma ja tulemus on super. Minu hallikatel silmadel on need läätsed väga ilusad tumepruunid ja mis p6hiline, ilma pupilliavata läätsed on ikka 100% loomulikud silmas.
Silmas need mind absoluutselt ei häiri, töötan nendega 6 tundi tolmuses keskkonnas ja pole mingit probleemi. Jah, silma pannes on maailm hääääästi natukene tumedam, aga see ei sega sest s,ee on lihtsalt nii grammikene- mulle endale väga meeldib, et on tsipsi toonivad, väljas on nendega väga hea, päike pole nii ere :D. Kindlasti julgen soovitada ja kindlasti jäängi ainult ilma pupilliavata läätsesid tellima :)
Olen rohkem kui rahul! :) (Postitatud 24.05.2015)
Lemmikud Review by Kairi Jõemaa
Kvaliteet
Hind
Läätsed sain kätte ainult 11 päevaga kuigi olin arvestanud 3 nädalaga. Tellisin läätsed toonis Ruskea 3 ja minu heledatel sinakas-hallidel silmadel on need keskmised loomulikud pruunid, ei saaks arugi et läätsed silmas on, lemmikud värvilised pruunid läätsed! :) (Postitatud 10.05.2014)
Ülirahul! Review by Angelina
Hind
Kvaliteet
Olen pikalt katsetanud värvilisi läätsesid, enamasti pruune, kuid siiani kõik pupilli avaga ja päevavalges jääb mu hele silmavärv paistma ja tekitab ebaloomuliku mulje. Esmakordselt proovisin siis pupilliavata läätsesid ja olen super rahul. Ruskea 3 oli mu valik ja mu helerohelistel silmadel jäi vägagi loomulik keskmine pruun. Väga mugavad silmas. Kandsin terve päeva. Soovitan! (Postitatud 13.11.2013)
100% tõetruu muutus Review by Evelin
Hind
Kvaliteet
läätsed jäävad silmas täiesti loomulikuna- mulle üldse ei meeldi nö joonistatud mustriga läätsed, mis ei lase normaalsel vikerkesta mustril läbi paista.
ostsin ruskea 3, tulemus rohelistel silmadel jäi keskmine pruun.
pikal kandmisel jäävad silmad natuke kuivad, kuid selle vastu aiatavad silmatilgad.
soovitan! (Postitatud 08.04.2013)
Kõige ilusamad ja loomulikumad läätsed! Review by Kristi
Hind
Kvaliteet
Need läätsed on minu lemmikud juba aastaid. Varem tellisin neid ProOptikast. Siis aga avastasin sellise koha nagu läätsed.com ja uurisin, kas neil oleks võimalik oma sortimenti ka sellised läätsed lisada. Ja varsti see oligi nii.:)
Hinnavahe võrreldes poega on tohutu!
Läätsed on väga mugavad ja loomulikud. Kasutan tooni ruskea 3(endal heledad silmad) ja tulemus jääb super! Just see teebki nad väga loomulikuks, et neil puudub pupilliava.
Ja loomulikult on siin super teenindus!!! :) Olen väga rahul ja soovitan kõigile siit osta. (Postitatud 01.02.2013)
Teeva silmad ilusaks! Review by Maris
Hind
Kvaliteet
Mulle väga meeldivad pruunid läätsed, aga ei meeldi kui tulemus jääb ebaloomulik. Kasutan ise läätsesid Ruskea 3. Tulemus jääb väga kaunis ja pole arugi saada et on läätsed. Kes ootavad aga väga intensiivset pruuni värvi, siis neile need läätsed ei sobi. Eks see sõltub ka enda silma värvist. Mul endal on heledad silmad ja kõige intensiivsem pruun jääb mul nagu keskmine pruun. (Postitatud 02.11.2012)
Uued lemmikud! Review by Kristiina
Hind
Kvaliteet
Need läätsed on ideaalsed neile ,kellel värviliste läätsedega oma silmavärv pupilli äärest paistma jääb-nagu minul teiste läätsedega enamasti on olnud.Kuna nendel läätsedel pupilliava puudub ,siis oma silmavärvi näha ei jää,aga oma iirise jooned jäävad läbi kumama ja sellepärast tunduvad läätsed väga loomulikud.
Kuna proovisin neid esimest korda ,siis ei julgenud ma kohe kõige tugevamat tooni tellida(tellisin pruunid),sest kartsin ,et äkki näevad liiga ebaloomulikud välja-nüüd olen kindel et proovin järgmisel korral intensiivsema tooniga läätsi-väga meeldivad mulle need! Pika päeva peale küll silmad väsivad ära ja muutuvad kuivaks ,aga siis aitavad silmatilgad.Olen väga rahul läätsedega ja superteenindusega ,mis siin firmas osaks saab:) (Postitatud 29.03.2012)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Bioflex pupilliavata normaalvärv Ruskea

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet