Bioflex pupilliavata normaalvärv Ruskea

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Ühekuulised värvilised kontaktläätsed, mis saadaval kuues värvitoonis kolme erineva intensiivsusega.


"1" on kõige heledam,
"2" on keskmine
"3" on kõige intensiivsem!

NB! Ruskea 2 on nüüd saadaval nimega Nougat. Ruskea 3 on nüüd saadaval nimega Beige. Ruskea 4 on nüüd saadaval nimega Brown.


Meie valikus nüüd ka Eyelingi väga loomulikud pupilliavata läätsed. Vaata siit.


Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 1 lääts
Kumerus BC 8.70
OD DIA 14.40
Dk/t (hapniku läbikandvus) 19
Veesisaldus 55%
Materjal Methafilcon A
Tootja Novalens

Detailid

Ühekuulised värvilised kontaktläätsed, mille valmistamisel on kasutatud BioFlex läätse disaini. Läätsed on saadaval kolme erineva intensiivsusega. "1" on kõige heledam, siis tuleb "2" ning kõige intensiivsem on "3". Novalensi normaalvärvid on saadaval erineva värviga: 1) Sininen- sinine 2) Vihreä- roheline 3) Turkoosi- meresinine 4) Ruskea- pronkspruun 5) Lila- lilla 6) Harmaa- hall NB! Ruskea tooni on võimalik valida nelja erineva värvitooni hulgast. "4" 60% - kõige tumedam. Bioflex läätsede tarneaeg on kuni 20 tööpäeva.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga loomulikud Review by
Kvaliteet
5
Endal on keskmise heledusega sinised silmad ja Ruskea 3 näeb minu silma peal välja sügav tumepruun. Isegi lähedalt vaadates Pole aru saada, et tegemist värviliste läätsedega. Järgmine kord proovin heledamat tooni.
Ilusad ja üsna mugavad Review by
Kvaliteet
5
Ilusad ja üsna mugavad pupilliavata läätsed toonis "Ruskea".
Väga rahul olen Review by
Kvaliteet
5
ruskea 60% pruunid läätsed on superluks toode!
Väga rahul! Review by
Kvaliteet
5
Olen aastaid erinevaid pruuni värvi läätsesid kasutanud ja tõsi - enamasti hinna järgi valinud. Tellisin 60% läätsed ja minu sinakas-rohelistes silmades jäävad need väga ilusad tumepruunid! Parimad, mida seni proovinud. Natuke kahju ainult, et neil pikk tarneaeg on. Minu pakk läks tarnija poolt veel kaduma ka, kuid Pupilo on niivõrd hooliv, et pakkus mulle asenduseks paari tavaläätsesid (ilma nendeta ei näe üldse). Niiet kokkuvõttes on need läätsed oma raha väärt ja Pupilol imeline teenindus! Aitäh ❤️
Väga meeldivad Review by
Kvaliteet
5
Esimest korda tellisin antud läätsed. Olen igapäevane läätse kandja juba 6aastat ja seega on mulle väga oluline, et läätsed oleksid kvaliteetsed.
Esijalgu silm harjus paar päeva läätsedega, sest varem kandsin vähem kumeramaid läätsi, kuid nüüdseks on silmad harjunud ja väga mugavad on, ei ainsatki probleemi.
Värvus on ruskea 3, väga kaunis loomulik toon, kõik on kiitnud. Endal on keskmiselt heledad silmad.
Kogu maailma värvust läätsed pisut muudavad, kuid sellega harjub paari päevaga ja hiljem unustad selle neid kandes täiesti ära ja absoluutselt ei tule meelde :).
Väga kvaliteetsed,kaunid jaõkige paremad läätsed, mida olen siinani kasutanud. Väga julgen soovitada.
Teenindus on samuti äärmiselt meeldiv! Aitäh!
Rahul Review by
Kvaliteet
5
Kõige mugavamad läätsed, mida siit lehelt olen tellinud. Kui teised värvilised kipuvad silma kuivatama ja on tunda, et läätsed silmas, siis need on super õhukesed ja mugavad kanda.
Värvuselt ei muuda silma kardinaalselt pruuniks vaid annab sellise tumedama varjundi, kuna pupilliava pole muudab see veidi vaatevälja kollakaks, aga see ei ole nii häiriv.
Kui kunagi soodustus tuleb ostaksin uuesti aga muidu on hind veidi krõbe.
Muidu jäin kõigega rahule!
Väga loomulikud, kuid siiski mõned miinused. Review by
Kvaliteet
4
Esimest korda tellisin (ruskea 3), paki sain kätte 13 tööpäevaga.
Läätsed näevad silmas väga 100% loomulikena, kui lähedalt ka ei vaataks, ei oskaks arvatagi, et silmas on värvilised läätsed. Näha on vaid läbipaistva läätse äärt silma ümber.
Läätsed on päris suured, neid on suhteliselt raske silma panna ja minul need pisut torgivad silmas ja vahepeal on pilt hägune.
Värvi muudavad need ruskea 3 suhteliselt tugevasti selliseks kollakamaks pruunikamaks. Väljas olles see ei häiri, kuid toas sees on effekt päris tugev (kõik on juskui ka hämaram).
Teenindus on Pupilos väga kiire ja meeldiv, seda kiidan kindlasti. :)
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Kõige paremad läätsed, mida eales proovinud. Võiksid juba laos kogu aeg koha peal tellimiseks valmis olla! Soovitan!
Kvaliteetsed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Lemmik läätsed, näevad silmas välja väga loomulikud :)
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga loomulikud ja vastupidavad! Soovitan!
Kvaliteetsed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed ja näevad silmas loomulikud välja.
Olen ülimalt rahul Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud antud toodet juba aastaid ja ei vahetaks neid mitte millegi vastu. Väga mugavad ja soovitan 101%!!!!
Väga meeldivad! :) Review by
Kvaliteet
5
Tellisin siis ruskea 60% pruunid läätsed ja olen nendega väga väga rahul. Esialgu pakki avades need läätsed nägid väga heledad välja ja tundus et enda silmavärv jääb näha, aga isegi minu rohelised silmad ei paistnud nende alt välja. Tulemus jääb hästi loomulik ja läätsed on silmas ülimugavad. Ei ole üldse sellist tunnet, et läätsed oleks silmas. Ainuke asi on see, et maailm on tsipake pruunim. Valget kraanikaussi vaadates on see hästi helepruunikas, mitte valge aga tänaval kõndides on maailm ikka sama, mitte pruun :D Kahju ainult et need läätsed 2-kuud kestavad. Soovitan soojalt neid läätsesid. Ise olen väga palju komplimente saanud nendega :) Aitäh Pupilo.ee kiire kohaletoimetamise (nädal) eest ja kommi eest, mis pakendis kaasas oli :)
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Need läätsd jäävad silmas väga loomulikud ja on mugavad. Mul endal on rohelised silmad ja minu silmad muudavad nad küll selliseks ilusaks helepruuniks. Kõige paremad ja loomulikumad läätsed mis ma olen siiani kasutanud.
Meeldivad! Review by
Kvaliteet
5
Silmavärvi need läätsed väga ei muuda (ka mitte kõige tumedam pruun), aga tulemus on ilus ja loomulik. Päeval kasutamiseks suurepärased, sest kuskilt ei paista oma silmavärv. Minu helehallidest silmades said Ruskea 4 läätsedega mitte väga tumedad rohekas-pruunid silmad. Läätsed on väga mugavad silmas.
Tellin kindlasti ka edaspidi- parim päevasel ajal kandmiseks, loomulik, ilus ja oma silmavärvist siiski tumedam toon. Kui oleks veel intensiivsem pruun müügil oleks superläätsed :)
Õhtul eelistan endiselt Big Eyes läätsi.
SUPER! Review by
Kvaliteet
5
Tellisin pruun 3 läätsed. Alguses kui läätsesid purgis nägin ehmatasin ära ja olin kindel et mulle on vale värv saadetud, sest need ei näinud pruuni moodi välja, vaid pigem lillakad, panin siis silma ja tulemus on super. Minu hallikatel silmadel on need läätsed väga ilusad tumepruunid ja mis p6hiline, ilma pupilliavata läätsed on ikka 100% loomulikud silmas.
Silmas need mind absoluutselt ei häiri, töötan nendega 6 tundi tolmuses keskkonnas ja pole mingit probleemi. Jah, silma pannes on maailm hääääästi natukene tumedam, aga see ei sega sest s,ee on lihtsalt nii grammikene- mulle endale väga meeldib, et on tsipsi toonivad, väljas on nendega väga hea, päike pole nii ere :D. Kindlasti julgen soovitada ja kindlasti jäängi ainult ilma pupilliavata läätsesid tellima :)
Olen rohkem kui rahul! :)
Lemmikud Review by
Kvaliteet
5
Läätsed sain kätte ainult 11 päevaga kuigi olin arvestanud 3 nädalaga. Tellisin läätsed toonis Ruskea 3 ja minu heledatel sinakas-hallidel silmadel on need keskmised loomulikud pruunid, ei saaks arugi et läätsed silmas on, lemmikud värvilised pruunid läätsed! :)
Ülirahul! Review by
Kvaliteet
5
Olen pikalt katsetanud värvilisi läätsesid, enamasti pruune, kuid siiani kõik pupilli avaga ja päevavalges jääb mu hele silmavärv paistma ja tekitab ebaloomuliku mulje. Esmakordselt proovisin siis pupilliavata läätsesid ja olen super rahul. Ruskea 3 oli mu valik ja mu helerohelistel silmadel jäi vägagi loomulik keskmine pruun. Väga mugavad silmas. Kandsin terve päeva. Soovitan!
100% tõetruu muutus Review by
Kvaliteet
5
läätsed jäävad silmas täiesti loomulikuna- mulle üldse ei meeldi nö joonistatud mustriga läätsed, mis ei lase normaalsel vikerkesta mustril läbi paista.
ostsin ruskea 3, tulemus rohelistel silmadel jäi keskmine pruun.
pikal kandmisel jäävad silmad natuke kuivad, kuid selle vastu aiatavad silmatilgad.
soovitan!
Kõige ilusamad ja loomulikumad läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Need läätsed on minu lemmikud juba aastaid. Varem tellisin neid ProOptikast. Siis aga avastasin sellise koha nagu läätsed.com ja uurisin, kas neil oleks võimalik oma sortimenti ka sellised läätsed lisada. Ja varsti see oligi nii.:)
Hinnavahe võrreldes poega on tohutu!
Läätsed on väga mugavad ja loomulikud. Kasutan tooni ruskea 3(endal heledad silmad) ja tulemus jääb super! Just see teebki nad väga loomulikuks, et neil puudub pupilliava.
Ja loomulikult on siin super teenindus!!! :) Olen väga rahul ja soovitan kõigile siit osta.
Teeva silmad ilusaks! Review by
Kvaliteet
5
Mulle väga meeldivad pruunid läätsed, aga ei meeldi kui tulemus jääb ebaloomulik. Kasutan ise läätsesid Ruskea 3. Tulemus jääb väga kaunis ja pole arugi saada et on läätsed. Kes ootavad aga väga intensiivset pruuni värvi, siis neile need läätsed ei sobi. Eks see sõltub ka enda silma värvist. Mul endal on heledad silmad ja kõige intensiivsem pruun jääb mul nagu keskmine pruun.
Uued lemmikud! Review by
Kvaliteet
4
Need läätsed on ideaalsed neile ,kellel värviliste läätsedega oma silmavärv pupilli äärest paistma jääb-nagu minul teiste läätsedega enamasti on olnud.Kuna nendel läätsedel pupilliava puudub ,siis oma silmavärvi näha ei jää,aga oma iirise jooned jäävad läbi kumama ja sellepärast tunduvad läätsed väga loomulikud.
Kuna proovisin neid esimest korda ,siis ei julgenud ma kohe kõige tugevamat tooni tellida(tellisin pruunid),sest kartsin ,et äkki näevad liiga ebaloomulikud välja-nüüd olen kindel et proovin järgmisel korral intensiivsema tooniga läätsi-väga meeldivad mulle need! Pika päeva peale küll silmad väsivad ära ja muutuvad kuivaks ,aga siis aitavad silmatilgad.Olen väga rahul läätsedega ja superteenindusega ,mis siin firmas osaks saab:)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Bioflex pupilliavata normaalvärv Ruskea

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet