laatsed

Bioflex normaalvärv Ruskea

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Kuni 2-kuulise kasutusajaga värvilised kontaktläätsed, mis saadaval kaheksas värvitoonis kolme erineva intensiivsusega.
"1" on kõige heledam,
"2" on keskmine
"3" on kõige intensiivsem!

Veesisaldus on neil läätsedel 55%

Tarneaeg Kuni 20 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 1
Kumerus BC 8.70
OD DIA 14.40
Dk/t (hapniku läbikandvus) 19
Veesisaldus 55%
Materjal Methafilcon A
Tootja Novalens

Detailid

Kuni kahekuulise kasutusajaga värvilised kontaktläätsed, mille valmistamisel on kasutatud BioFlex läätse disaini. Läätsed on saadaval kolme erineva intensiivsusega. "1" on kõige heledam, siis tuleb "2" ning kõige intensiivsem on "3". Novalensi normaalvärvid on saadaval kaheksa erineva värviga: 1) Sininen- sinine 2) Vihreä- roheline 3) Turkoosi- meresinine 4) Ruskea- pronkspruun 5) Lila- lilla 6) Harmaa- hall 7) Oranssi- oranž 8) Keltainen- kollane NB! Ruskea tooni on võimalik valida nelja erineva värvitooni hulgast. "4" 60% - kõige tumedam.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga rahul Review by Ave
Hind
Kvaliteet
Hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Ainukesed värvilised läätsed, mis on silmas mugavad ja näevad väga loomulikud välja. (Postitatud 19.09.2017)
Super! Review by Liis
Kvaliteet
Hind
Väga rahul olen! Läätsed on silmas loomulikud, lisaks on need ka mugavad. Kätte sain samuti üllatavalt kiiresti. Kindlasti tellin siit veel :) (Postitatud 01.05.2016)
Super! Review by Mariina
Hind
Kvaliteet
Esimene kord tellisin pruunid 3. Minu silmas jäid need väga tumedad(endal on tüüpilised sinakas-halli värvi silmad). Nüüd otsustasin tellida pruun 2, aga minu kurvastuseks on need pm. sama tumedad kui pruun 3. Ei julge enam pruun 1 tellida, kuna kardan, et on taas liiga tumedad ja 43 eurot ei ole väike summa. Muidu on läätsed silmas väga mugavad ja loomulikud :) (Postitatud 29.10.2015)
parimad!!! Review by katrin
Hind
Kvaliteet
Parimad, mille kasuks olen otsustanud vaatamata hinda, mis on ka seda väärt. Väga loomulikud, mitte nagu prinditud silmad:))) olen küll vaadanud hinna poolest muidki variante, aga ei saa kuidagi neist mööda :) (Postitatud 01.04.2013)
Väga hea! Review by Liza
Kvaliteet
Hind
Olen neid läätsed kasutanud mitmed kordi ja tellinud just siit, võrreldes Instrumentaariumiga on siit nende läätsete ostmine odavam. Olen väga rahul oma pruunide läätsekestega :) (Postitatud 02.02.2011)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Bioflex normaalvärv Ruskea

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet