Biofinity 6tk

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Kas oled unustanud läätsed magamise ajaks silma ning ärgates püüdnud õudusega silmi avada? Biofinity kontaktläätsedega seda probleemi pole, sest neid läätsi võib tänu väga heale hapniku läbilaskvusele lausa 30. ööpäeva järjest silmas hoida!


PS! Popimad läätsed Pupilos!!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 160
Veesisaldus 48%
Materjal Comfilcon A
Tootja Cooper Vision

Detailid

Biofinity kontaktläätsi iseloomustab:

*Suurepärane märguvus ja vähem deposiite läätse pinnal;
*väga hea materjali elastsus; - suurim veesisaldus silikoonhüdrogeelläätsede grupis;
*lääts ei vaja lisa märguvat pinda:
*kõrge õhuläbilaskvus.

NB! Kui soovid läätsi pidevalt silmas hoida (ööpäevaringselt), siis peaks nädalas ühe läätsevaba päeva tegema! Ja loomulikult on need väga hea läätsed ka lihtsalt päevaläätsedena kasutamiseks!

NB! Mõningates optikapoodides on Biofinity läätsed tuntud ka nime all iWear XR Supreme ja VISIO Hydrogel.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 5
 5. 6
 6. 7
 7. 8
 8. 9
Väga rahul! Review by
Kvaliteet
5
Parimad läätsed, mida ma olen proovinud. Silmas nii mõnusad ja pehmed, ükski katki ei läinud ning kõige meeldivam oligi see, et ei pea õhtul ära võtma.
Parim, mille otsa sattunud olen Review by
Kvaliteet
5
Väga õhukesed ja pehmed läätsed, mis sobivad ideaalselt. Olen juba mitu korda neid tellinud ja ülimalt rahul olen. Hind tuleb palju soodsam, kui optikast ostes. Väga mugav on neid hooldada ja ükski pole kordagi katki läinud, mis on juhtunud teiste läätsedega. Hommikul ärgates, kui olen läätsed õhtul silma jätnud, pole silmad ära kuivanud ja üldse unustan ära, et neid kannan. Pole plaanis lähiajal neid teiste vastu välja vahetada, jään truuks kasutajaks:)
super komplekt! Review by
Kvaliteet
5
väga hea kvaliteediga läätsed ja läätsevedelik
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Julgen teistelegi soovitada, väga head õhukesed läätsed, olen neid 5 päeva järjest silmas hoidnud ning hakkab juba meelest minema, et ma tegelikult prillikandja olen. Teenindus samuti 5+
Päris hea Review by
Kvaliteet
5
Lugesin siis tootekirjeldust ja otsustasin ära proovida.
Läksid ülihästi silma ja pole isegi aru saada, et nad silmas on. Proovisin siis ööseks ka silma jätta, aga ei tea, ärritas hommikul natuke. Vähem, kui eelmistega, aga ikkagi.
Eks võtab siis ööseks ära, hommikul saab nkn ülikiiresti nad silma.
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Olen Biofinityt kasutanud juba üle aasta ning olen siiani väga rahul! Neid saab kanda kaua ilma, et silmad ära väsiksid. Kuigi Acuvue Oasys läätsed on samuti head, siis tunnevad pikemal kandmisel silmad kahtlemata end paremini just Biofinityga, kuna on väga mugavad!
Suurepärased läätsed Review by
Kvaliteet
5
Need läätsed on suurepärased inimesele, kes viibib tihti kodust eemal ning ei ole võimalik lääti eemaldada ja siis tagasi panna. Vabalt võib neid kuu aega silmas hoida, vahel isegi ununeb et kannad läätsi. Olen pool aastat neid kasutanud ja kindlasti kasutan edaspidi. Väga sobilikud minu tundlikele silmadele!
. Review by
Kvaliteet
5
Lemmikud, võib vabalt kanda kuu aega järjest silmas ning öösel nendega magada
Väga mugavad Review by
Kvaliteet
5
Lõpuks, peale paljude erinevate läätsede proovimist, leidsin endale läätsed, mis on tõeliselt mugavad ka peale pikka tööpäeva õhtul autoroolis olles.
Rahul Review by
Kvaliteet
5
Kiire kohale toimetamine olenemata sellest, et välismaal elan. Vähem kui nädalaga oli pakk kohal! Kiire ning kvaliteetne teenindus!
Läätsed ise on ka head, probleeme pole. Aitäh!
mõnusad Review by
Kvaliteet
5
Alles sain läätsed kätte, väga kiirelt, tänud, hästi mõnusad, peenikesed, tundmatu silmades ja kohe katsun nendega ka magada täna. Aitähh
enamvähem Review by
Kvaliteet
4
Kasutasin kolm kuud. Minu silmadele jäid need läätsed kuivaks. Päeva lõpuks oli tunda läätsesid silmas, hakkas õrnalt kriipima.
Super Review by
Kvaliteet
5
Super mugavad ja head läätsed, soovitan! Oluliselt odavamad siit osta ka, kui kuskilt optikapoest.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed. Kuid kommenteerida soovin eeskätt laatsed.com teenindust - ka see on super. Sain oma pakikese kätte äärmiselt kiiresti ja korrektselt. Pisikese lisaüllatuse kah veel, mis talvises päevas südame soojaks tegi. :)
Väga kvaliteetsed Review by
Kvaliteet
5
Tõesti väga väga mugavad läätsed. Silmas neid pole üldse tundagi, isegi, kui oled neid kandnud väga pikka aega. Lasevad ka väga hästi hapnikku läbi. Väga head, soovitan!
Tundub, et olen erand. Review by
Kvaliteet
4
Minule jälle Biofinity läätsed ei sobinud. Ostsin ja kasutasin kuskil 2 kuud, siis enam ei suutnud. Minul nad kriipisid ja valmistasid silmas ebamugavustunnet. Vb oli asi selles, et mu silmad on üsnagi tundlikud ja olen harjunud prillidega käima. Nüüdseks otsin jälle endale sobivaid läätsi, millega igapäevaselt käia.
Meeldivad Review by
Kvaliteet
4
Mugavad, lasevad silmal hingata. Mulle meeldivad. Päeva lõpuks ei anna ka tunda, et läätsed pikalt silmas olnud on.
Julgen soovitada Review by
Kvaliteet
5
Olen kandnud Biofinity läätsi juba mitu kuud ja need on väga mugavad. Sageli unustan kogu nädalaks ära, et need mul üldse silmas on, need ei ärrita silmi ja neid on kerge silma panna . Tõesti julgen soovitada!

Läätsed.com kommentaar: Tõesti Biofinity läätsed on nii mugavad, et need võib silmas täiesti ära unustada. Meie silmaarst soovitab siiski nädalas ühe läätsevaba päeva teha! :)
5+ Review by
Kvaliteet
5
Parimad läätsed, mida kunagi kasutanud olen- pole silmas tundagi!
Super Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud mitmeid erinevaid läätsi ja kõikide eelnevatega olid mu silmad kuivad, õhtuks olid silmad punased ja sügelesid. Need läätsed on nii head, et sellist omadussõna pole olemas, millega saaksin neid iseloomustada. Ma olin juba harjunud tundega, et läätsede kandmine peabki ebameeldiv olema, aga nüüd ma olen lihtsalt õnnelik, et tehakse ka mugavaid läätsi. Soovitan kõigile.
Väga väga head Review by
Kvaliteet
5
Õhtuti unustasin alati läätse silmast ära võtta, tõusin voodist uuesti üles. Hommikul läks aega, et nad uuesti silma saada. Biofinityga seda probleemi pole. Kuivaks tõmbab silm ainult siis, kui olen väga väsinud õhtul ja telekat vaatan või arvuti taga istun. Igaljuhul soovitan, parimad!
Väga hea valik Review by
Kvaliteet
5
Kasutan neid päevaläätsedena ja kasutusaeg on lausa 2-3 kuud, enne kui hakkan tundma, et silmad hakkavad ikka kuivama või läätsed on piisavalt mustad vahetamiseks. Proovisin palju variante, see on hetkel lemmik.
Liiga suur BC! Review by
Kvaliteet
3
Läätseid on väga, väga halb silma saada, kuna neil on liiga suur BC(8,6)! Tänu sellele ei kasuta seda toodet enam kunagi. Muidu silmas on head, kuid pole absoluutselt mingit vahet näiteks Acuvue-ga!
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Minu tööpäev algab kell 05:30 seega on mulle oluline, et läätsed mu silmadele piisavalt hapnikku annaks ja kiiresti väsimust ei tuleks.
Proovisin ka "Acuvue Oasyst", aga tekkis kiiresti väsimus.
Biofinityga mul sellist muret ei ole!
Head ja kvaliteetsed läätsed.
Ostes 6tk saab ka hea hinnaga :)
Soovitan!
Mugavad, õhku läbilaskvad, Review by
Kvaliteet
5
Absoluutselt täiesti lemmikud :). Esiteks, ainsad läätsed mida mul silmas praktiliselt üldse tunda ei ole. Teiseks, väga elastsed ja õhukesed (teiste läätsedega on mul probleeme nende paksuse pärast). Silmad ei muutu kuivaks ega ärritunuks kui neid pikemat aega kanda kui 8h (väga hea õhuläbilaskvus). Olen ka teisi läätsi proovinud, aga need on minu silmis vaieldamatult parimad.
Sobivad ka rasedale :) Review by
Kvaliteet
5
Olen kahel korral kogenud, et rasedana on silmad tundlikumad, esimesel korral loobusin läätsedest, seekord tellisin prooviks Binofinityd 1tk+1tk ja sobivad. Olen ütlemata õnnelik, et õnnestub prillivaba elu edasi elada :)))
Teenindus on tase! Review by
Kvaliteet
5
Olen paaril korral proovinud läätsesid kasutada, aga silmad on väga tundlikud ja hakkavad juba m6ne tunni möödudes sygelema. Kuna aeg on edasi läinud ja nende läätsede puhul on tegemist eriti silmas6braliku läätsega, siis otsustasin veel korra katsetada. Olen väga pettunud optometristide oskustes ja seega tuleb endale sobiva toote tarvis katseeksitusmeetodit kasutada. Retsept kirjutati välja ja öeldi, et läätsed peavad olema tugevamad kui prillid. Ostma minnes imestas teenindaja, et ikka vastupidi peab olema, ehk siis prillid peaksid olema tugevama kangusega. Jätsin seekord asja pooleli ja kylastasin teist optikat, et ei peaks hiljem oma ostu kahetsema.. Alguses jutt sama, et lääts tuleb valida prillidest n6rgem, aga kui jutt j6udis selleni, et kannan "+" tugevust, siis ootamatult selgus, et plusside puhul on asi vastupidi.
Teenindus on siin omaette tase ja ainult kiitmist väärt. Kuna kannan "+" läätsi, siis oli toote juures info, et kättetoimetamisaeg vï6ib olla mitu nädalat mis plusside puhul on väga tavaline. Ootamatult tuli järgmisel päeval s6num, et kaup on postitatud ja kolmandal päeval oli juba kohal.
Täna teist päeva silmas ja seega vara öelda kuidas silmad harjuvad, aga k6ik mis puudutab siinset teenindust on suurpärane!

Väga mõnusad Review by
Kvaliteet
5
Biofinity läätsi olen juba pikka aega kasutanud ja teen seda ka edaspidi. Seni on need kõige paremini mulle sobinud. Ainuke miinus on see, et pakis on ainult kolm läätse.

Kaasas olnud ühepäevased läätsed on ka väga väga mõnusad silmas - pehmed, lasevad silmal hingata, silmad ei väsinud päeva jooksul ära, polnud tundagi, et läätsi kannan. See on ka mugav, et silmast võttes tuleb läätsed lihtsalt ära visata ja ei pea vedelikuga jamama.
Rahul Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud veel vähe aega, kuid hetkel võin öelda, et olen väga rahul. Hea, et sellised asjad on välja mõeldud.
Olen prillid sootuks unustanud! Review by
Kvaliteet
5
Alguses olin veidi kahtleval seisukohal ööpäevaringselt silmas olevate läätsede suhtes, aga nüüd on hea meel, et otsustasin ära proovida. Nüüdseks olen Biofinity läätsi kasutanud juba pool aastat. Ei kujuta ettegi, et peaks tavaliste läätsede kasutamise peale tagasi minema. Lääts on mugav ja pehme, ei tee silmi kuivaks ega väsita neid. Ainuke ebamugavus on hommikuti, kui silmad lahti teha, siis esimesed paar minutit on silmad udused. Muidu on suurepärased, ei tunnegi silmas neid. Teenindusega olen samuti rahul, pakk tuli 1-2 päeva pärast ja üllatuseks oli kotti pistetud üks kommike :)

Väga tänuväärt toode, teevad elu palju lihtsamaks!
jumala mõnusad läätsed! Review by
Kvaliteet
5
olen neid juba kauem kui 2 kuud kandnud ja said mu lemmikuteks kuna hommikuti ja õhtuti ei pea läätsedega mässama hakkama, et silma ja simast ära saada. Ja väga-väga mugavad, tõesti ununeb pidevalt ära, et olen lyhinägelik :) see on väga hea tunne! :)
hea Review by
Kvaliteet
4
Suvel reisi ajal olid need nädal aega järjest silmas ja kordagi polnud tunnet nagu häiriks, soovitan neid.
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed. Silmas on pehmed ja ei kuivata, nägemine on terav. Ühe lisaläätse süsteem on hea, muidu peaks korraga kaks karpi ostma.
Väga meeldivad Review by
Kvaliteet
5
Hästi mugavad ja pole üldse aru saada, et midagi silmas....Olen väga rahul, ja teenindus on ülihea... :-)
Seni parimad Review by
Kvaliteet
5
Sama mugavad kui Acuvue Oasysed, kuid lähedale vaadates pole Biofinityga pilk enam udune.
Lemmikud Review by
Kvaliteet
5
Olen üle aasta neid kasutanud. Nii ööl kui päeval ja ei ole mingeid probleeme. Prillid koguvad kapi peal tolmu :)
pehmed Review by
Kvaliteet
4
Mu on suhteliselt palju kuuajalisi läätsi kandnud. Enamasti on mul lõpupoole nendega probleem olnud, kuna teevad silmale haiget. Siiamaani ei ole nende läätsedega miskit juhtunud, nagu midagi ei olekski silmas :)!

. Review by
Kvaliteet
5
Super head läätsed
Ääretult mugavad Review by
Kvaliteet
5
Mul on läätsed kasutusel juba nädal ja pretensioone pole. Siiani kasutasin päevaseid läätsesid vajadusel, aga olen praegustega enamgi rahul!
Hea valik Review by
Kvaliteet
5
Minu lemmikud.
Parim valik Review by
Kvaliteet
5
Kannan läätsesid juba aastat 6-7 ja Biofinity nagu ka see pood on olnud parim valik. Läätsed on ülimalt pehmed ja tõesti ei häiri silmi isegi kui need on magades silmas. Teenindamine on väga kõrgel tasemel (suhtlesin nii e-posti kui ka telefoni kaudu). Tänan ka hea pakkumise eest (3+1) ja kindlasti tellin veel!
Super Review by
Kvaliteet
5
Need läätsed annavad mulle parema nägemise, kui prillidega, ning saan neid vajadusel ka muredeta mitu päeva järjest kanda (Rohkem pole vaja olnud :) Tõesti väga mugavad.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Esimesed läätsed millega tunnen end tõeliselt mugavalt! Ma olen isegi unustanud, et mul on miinus, kuna läätsesi kannan ööpäevaringselt ja neid pole üldse tunda. Väga hea toode ja superhind!
läätsed on mõnusad Review by
Kvaliteet
5
Väga mõnusad läätsed! Soovitan soojalt, ei tunnegi neid silmas!
(Y) Review by
Kvaliteet
5
Väga hea teenindus...kiiresti tulid ära ja pakis oli isegi kommike;)
Supper!
olen väga rahul!!! Review by
Kvaliteet
5
Minu silmade jaoks loodud!!!! Olen väga rahul ja jäängi neid ostma!!!!
super Review by
Kvaliteet
5
läätse pole silmas tunda, silmad taluvad väga hästi. mina olen väga rahul.
märkamatud Review by
Kvaliteet
5
minu silmadele sobivad väga hästi, üldse ei tunne et midagi silmas oleks.
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 5
 5. 6
 6. 7
 7. 8
 8. 9

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Biofinity

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet