Biofinity 6tk

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Kas oled unustanud läätsed magamise ajaks silma ning ärgates püüdnud õudusega silmi avada? Biofinity kontaktläätsedega seda probleemi pole, sest neid läätsi võib tänu väga heale hapniku läbilaskvusele lausa 30. ööpäeva järjest silmas hoida!


PS! Popimad läätsed Pupilos!!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 160
Veesisaldus 48%
Materjal Comfilcon A
Tootja Cooper Vision

Detailid

Biofinity kontaktläätsi iseloomustab:

*Suurepärane märguvus ja vähem deposiite läätse pinnal;
*väga hea materjali elastsus; - suurim veesisaldus silikoonhüdrogeelläätsede grupis;
*lääts ei vaja lisa märguvat pinda:
*kõrge õhuläbilaskvus.

NB! Kui soovid läätsi pidevalt silmas hoida (ööpäevaringselt), siis peaks nädalas ühe läätsevaba päeva tegema! Ja loomulikult on need väga hea läätsed ka lihtsalt päevaläätsedena kasutamiseks!

NB! Mõningates optikapoodides on Biofinity läätsed tuntud ka nime all iWear XR Supreme ja VISIO Hydrogel.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 5
 5. 6
 6. 7
 7. 8
 8. 9
Normaalsed Review by
Kvaliteet
4
Siiani kõige mugavamad läätsed, kuid siiski ööseks silma ei jäta, õhtul hakkavad juba kriipima. Siiski ütlen, et päevasteks läätsedeks sobivad väga hästi.
Mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud väga paljusid järjest kandmiseks mõeldud kontaktläätsesid ja need on olnud senimaani kõige mugavamad, paremad ja silmasõbralikumad.
Suurepärased kontaktläätsed! Review by
Kvaliteet
5
Ühed parimad läätsed, mis turul müügil on :)
Parimad. Review by
Kvaliteet
5
Parimad läätsed mida olen senimaani kasutanud. Supper!!!!
siiani parimad Review by
Kvaliteet
5
esimesed läätsed, mida minu kuivad ja tundlikud silmad ülihästi omaks võtavad. uskumatu, et kannatab tõesti pikalt järjest silmas hoida. teenindus on muidugi super!
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
No milline teenindus,kohe väga heas mõttes:-)))).Läätsedega väga rahul ja kaup kiirelt kohal.
Normaalsed läätsed Review by
Kvaliteet
3
Nende läätsede puhul on tegemist täieliku keskpärasusega. Pole midagi erilist, täidavad oma funktsiooni hästi. Kipuvad natuke liiga kergesti katki minema.
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen suht vähe läätsi kandnud, sest tavaliselt on tulemuseks alati pärast paari tundi juba meeletu peavalu ja silmade väsimus. Selles suhtes olen superrahul nende läätsedega, kuna esiteks on neid kergem silma saada (tavaliselt on läätse silmasaamine ka minu jaoks paras lahing) ning nüüdseks olen neid kandnud järjest juba 1,5 nädalat ja kõik on tipptopp. Selle aja jooksul on vist umbes kaks korda lääts silmast ära kukkunud, aga eks see sellest, et silm läks kuivaks. Üldiselt olen väga rahul ja kavatsen neid ka edaspidi kasutada.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega läätsed. Olen neid juba pikalt kasutanud ning alati rahule jäänud. On silmas mugavad ning neid on lihtne kasutada. Pärast silma panekut saab nende olemasolu täiesti unustada.
Ka teenindusega olen iga kord rahule jäänud. Kaup on kiirelt käes ja teeninduse üldine kvaliteet kõrge.
Soovitan Review by
Kvaliteet
4
Ostsin Biofinity läätsed, kuna eelmised silikonhüdrogeellläätsed hakkasid juba algusest peale silmas kraapima (mul väga kuivad silmad). Neid läätsi sain ilusti peaaegu kuu aega kanda, lõpus hakkasid need samuti silmas häirima. Mainin veel, et kandsin ainult päevaläätsedena.
Kuid üldjuhul ikka soovitan, eriti kui silmade kuivusega probleeme pole :)
Kerged Review by
Kvaliteet
5
Silmas on mugavad ja kerged, üldiselt ka pärast pikka päeva on nägemine veel terav ja silmad pole ärritunud.
Meeldivad Review by
Kvaliteet
4
Olen väga rahul nende läätsedega. Hoian silmas 6 päeva ja ööd järjest ja ikka on mugavad. Kõige paremad, mida kandnud olen.
Parimad läätsed, mida proovinud olen. Review by
Kvaliteet
5
Ma olen uskumatult õnnelik, et otsustasin kommentaaride põhjal need läätsed proovida. Optometrist soovitas mulle kolm aastat tagasi Air Optixeid, aga need ei sobinud mulle üldse, sest silmad hakkasid kiiresti kuivama ja tekkis selline tunne, nagu oleks liivatera silmas kogu aeg. Seejärel proovisin Proclearisid, kuid need olid nii pehmed ja õhukesed, et kadusid silmalau alla ära ja rohkem ei julgenud ühtegi läätse silma panna. Mõtlesin, et ju ma siis polegi mõeldud läätsesid kandma, kuni leidsin Biofinityd, tänu millele sain prillid toosi ära panna ja jälle päikseprille kandma hakata :) Soovitan kõigile kuiva silmaga inimestele. Vähemalt proovige ära. Mina igatahes jäängi neid tellima teilt!
Väga mugavad läätsed ja hea teenindus! Review by
Kvaliteet
5
Super head läätsed! Kuigi suur läätsekogemus puudub, olen nede läätsedega ülirahul: mõnusad pehmed, silmas väga mugavad, ei tunne neid kandmisel üldse. Olen ka ööseks silma jätnud, muretu olemine! :)
Samuti tahan teenindust kiita - sõbralik ja kiire, aitäh! :)
Täitsa hää Review by
Kvaliteet
5
Läätsed ühed parimad, mida kandnud olen, ostan ka edaspidi just neid. Sain kommi ka:D
meeldivad Review by
Kvaliteet
5
Esiteks olen väga rahul läätsed.com teenindusega (nad on kiired ja toredad nagu ikka =). Olen neid läätsesid kasutanud veel väga lühikest aega, aga esmamulje on hea, nad on õhukesed ja eriti peene äärega, mis teeb nende silma paigaldamise väga mugavaks. Silmas läätse peaaegu tunda polegi, nägemisteravus on väga väga hea. Kuna lääts on hästi kergelt sinaka varjundiga, on seda ka konteineris kergem märgata.
Super. Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud juba 4 kuud. Kannan 5 päeva järjes, nv lasen silmadel puhata. Kuigi algul oli veidi probleeme, äravõtmisega aga nüüd sain nippi kätte!!! Väga rahul olen ja Kindlasti tellin veel!!!
Rahul Review by
Kvaliteet
5
Sain oma läätsed kätte ja olen neid nüüd päevake kandnud, supper mugavad, ei saa arugi, et silmas on..:) juhuu, prillid läksid prügikasti... Ma sain kommi ka :) Need läätsed ostan ka järgmine kord :)
Ei saa kurta! Review by
Kvaliteet
5
Läätsed on väga head ja kvaliteetsed, palju paremad, kui eelmised, mida kasutasin! Küll aga tekitas segadust toote silt - hooldusvedeliku pakendi peal oli silmatilkade kasutamise juhend - ehk siis sildi järgi olid pakendis silmatilgad, aga tegelikult oli seal konteiner ja läätsevedelik. (Võib-olla pidigi see nii olema, aga minus tekitas see näiteks segadust - võttis mõtlema, et mis vedelik see seal pudelis siis tegelikult on ikkagi?)

Muidu olen rahul!*

Läätsed.com kommentaar: Tundub, et maaletooja on siltide kleepimisel teinud vea. Pakis oli ikkagi kontaktläätsede vedelik (Renu MultiPlus) ning konteiner. Vabandame selle segaduse pärast ning teavitame sellest ka maaletoojat!
Väga head ja mugavad läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed! Kuna olen läätsede kandmisel alles algaja ,siis võrrelda teiste firmadega ma veel väga ei saa. Aga silmas on nad ülimugavad ja lasevad silmal väga hästi hingata.Olen neid ka ööseks silma jätnud ja hommikul pole mingit probleemi olnud.Kohe on pilt selge ja prille ei pea kapi pealt enam haarama :)
Soovitan teistelegi!
Ja teenindus on ka mõnusalt kiire !
Minu valik Review by
Kvaliteet
5
Kui kunagi aravsin, et läätsed pole minu jaoks, siis nendega saab täitsa elada :)
Mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Mulle sobisid! Hoolimata sellest, et ma ei ole riskinud läätsi väga pikalt silmas hoida või tekib siiski väike ebamugavustunne, sest võõrkeha on silmas, hindaksin ma neid heaks. Nende läätsetega võin rahus telerit vaadata või reisida, ei pea kartma kui silm kinni vajub :)
Biofinity Review by
Kvaliteet
5
Väga,väga super läätsed! Olen alla aasta neid juba kasutanud. Esimene valik olid need ja siiamaani olen ainult neid tellinud. Silmas väga mugavad, ei tunnegi neid üldse. Minu meelest väga super, et neid võib ööpäeva ringselt kasutada. Lihtsalt super! Soovitan soojalt!!
Head, aga purunevad Review by
Kvaliteet
4
Kanda on väga mugavad. Tavaliselt hakkavad silmad päeva jooksul kuivama, kuid mitte nendega. Kahjuks kipuvad kergesti katki minema. Olen 5-6 korda avastanud, et läätsest on tükk väljas.
Väga hea Review by
Kvaliteet
5
Esimest korda yldse läätsesid kandes on kindlasti parim valik! Ei hakka teisi proovimagi, jään nende juurde.
Suurepärased läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud erinevaid läätsesid, aga Biofinity'st paremaid pole hetkel leidnud - silmas on mugavad, nägemisteravus on hea. Eriti mugav on see, et neid ei pea ööseks ära võtma ja hommikul pole eriti suurt ebamugavustunnet silmi avades.
Väga kvaliteetsed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Enne Biofinity kasutasin ühepäevalised Bausch&Lomb SofLens'id mis olid samuti väga mugavad, ja kuigi uute läätsete diameeter oli natukene erinev, ei tundnud ma neid juba mõne minuti pärast. Võimalus mitu päeva järjest Biofinity läätsed kanda on ülimõnus, silmi midagi ei ärritanud ja nägemine jäi selgeks ka 4 päeva pärast. Hind võiks taskukohasem olla, aga muidu on väga tore toode.
kommentaar Review by
Kvaliteet
5
Olen tellinud neid oma elukaaslasele juba palju kordi. Tagasiside tema poolt on väga positiivne. Läätsed on head ja mugavad. Teenindus on mugav ja kiire. Ja alati on olnud pakis väike kommike, mis teeb meele rõõmsaks.
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Kasutasin ennem SofLens 59'id, kuid need on palju paremad. Olen jätnud ka ööseks silma ja hommikul ei kipitanud silmad, seega mulle sobivad need paremini.
Lemmikläätsed Review by
Kvaliteet
5
Oled läätseid kandnud juba kümme aastat ning nüüd olen leidnud oma lemmikud. Kuna töötan palju arvutiga, siis on tähtis, et läätsed silmas kuivaks ei muutuks. Mul on meeles, kuidas kooli ajal sai ruttu koju mindud, et esimese asjana läätsed eemaldada, sest nii ebamugav oli. Neid läätseid on lihtsalt nii hea kanda - tunne on selline nagu ei kannakski läätseid ja näen kogu aeg hästi. Väga mugav on ka, et võib kauem silmas kanda - reisidel väga kasulik. Super! :)
Senini parimad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen mitu-mitu aastat läätsesi kandnud ning need on hetkel mu vaieldamatud lemmikud! Vanasti kippusid silmad ikka õhtuti kuivaks minema ja kuskilt hakkas tihti hõõruma. Igatahes need läätsed on suppppper minu silmade jaoks!! Mina neid küll öö läbi silmas ei hoia tavaliselt, harjumusest vast ja las silm puhkab ka ikka vahel :)
Vanasti oli mõndasid läätsesid vaja tihedamini välja vahetada kui kuu tagant, aga nendega ei tule üldse meeldegi, sest need on mugavad ning ei hakka kriipima kuskilt :)
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Olen ise üsna tundlike silmadega ja olen proovinud kahte teistsorti läätsesid ka. Mõlemad panid silmad kuivama ja ühe läätsepaari puhul oli tunda, et läätsed silmas. Biofinity läätsedega võib täiesti meelest ära minna, et läätsed on silmas, sest neid ei ole tunda ja nad ei kipu kuivama. Kui ehk eredamat ekraani kauem vaadata, siis kulub kerge niisutus ära, kuid nii on isegi siis, kui läätsesid ei kanna. Pole ühtegi halba sõna Biofinity läätsede kohta ja kindlasti kasutan neid ka edaspidi.
Silmad ei väsi tõesti ära Review by
Kvaliteet
5
Olin kindel, et ka nendega väsivad silmad õhtuks ära ja ei kannata üle 6-8h nendega olla, aga tõesti, neid peaaegu ei tunnegi silmas. Ööseks pole silma jätnud, küll aga päeval tukastades on silma jäänud ning pole mingeid probleeme "ärkamisega" olnud:)
Väga head!!! Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud igasuguseid läätsesid,kuid need läätsed on parimad,lasevad õhku läbi ja ma ei saa arugi,et need silmas on.Väga,väga head läätsed! Teenindus super! Aitäh Teile!
Mugavad Review by
Kvaliteet
5
Head läätsed, hea teenindus :)
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Enne kasutasin Acuvue Oasist ning ütleks, et minu jaoks olid mõlemad sama mugavad. Aga "tavalisi" hüdrogeelläätsesid küll enam ei taha, nendega olid õhtuks silmad kuivad ja kauem kui 8-10 tundi ei tahtnud kanda - silikoonhüdrogeeliga seda probleemi ei ole (ööseks võtan siiski välja).
Head läätsed. Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed on! Pärast pikka päeva ei anna tundagi, et läätsed silmas oleks. Hind on ka hea. Kuigi kui kannate ka silmameiki siis kindlasti võtke enne meigi eemaldamist läätsed silmast. Mul jäi lau alla kinni aga selle sai väga kergelt kõrvaliseabiga kätte.
Teeninuds on ka super.
Väga hea! Review by
Kvaliteet
5
Esimesel korral kui kasutama hakkasin, olid hommikuti silmad veidi nö udused. Aga seda oli umbes nädala jagu päevi. Silmad vist ei olnud harjunud veel.
Nüüd tõesti enam ei saagi aru, et läätsed silmas on. Kui vaheaega pean siis mõtlen, et huvitav, miks ma seda kirja ei näe ja siis meenub, et õigus, mul pole ju läätsesid silmas. :)
Jään kindlasti kasutama neid.
Soovitan!
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud juba aasta, siiamaani on ainult kiidusõnad, vahest on olnud nädal silmas niiet olen unustanud et yldse läätsesid kannan, jätkan kindlalt kasutamist !
Hea Review by
Kvaliteet
5
Väga õhukesed ja head läätsed, ning parim teenindus, soovitan!
Lemmikud läätsed Review by
Kvaliteet
5
Kuna mul on väga tundlikud silmad, olin peaaegu loobumas läätsekandmisest kui leidsin enda jaoks need biofinity läätsed. Pidevalt oli mure, et silmad kuivavad juba pool h peale läätsede silmapanemist. Nende läätsedega seda muret ei ole ja saan südamerahuga tööpäeva lõpule saata.
MINU LEMMIKUD! Review by
Kvaliteet
5
Mina olen see õnnelik, kes võitis Biofinity aastavaru! Olen palju erinevaid läätsi proovinud, aga ikka vahest õhtuti unusid silma. Seetõttu ongi need läätsed just nagu mulle, need võivadki silma jääda. Lisaks kui need on juba päevi silmas olnud, ausalt õeldes, lihtsalt unub, et oled läätsekandja. :) Mul isegi üks kuu unuski täitsa ära, kandsin üle kuu neid samu läätsi, (tegelikult see on halb, peaks tegema ikka kuus vähemalt paar läätsevaba päeva!) aga mul ei juhtunud midagi, midagi ei olnud tunda ka (silmade väsimust/kuivust), et läätsed oleksid aegunud, lihtsalt ühel hetkel tuli meelde ja vaatasin kuupäeva, mil silma panin. :)
Soovitan soojalt järgi proovida.
Suurepärane ost Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad ja soodsa hinnaga. Ei tunnegi, et läätsed silmas oleks. Olen kasutanud ka teisi läätsi, aga need on ikka õhukesemad ja tänu sellele palju paremad silmas. Nad ei ärrita silma ja isegi kui ööseks on läätsed silma jäänud, ei ole järgmisel päeval silmad kuivad. Parim valik minu jaoks.
Saab kanda ka öösel Review by
Kvaliteet
5
Olen täitsa proovinud neid ööseks silma jätta ja olin tulemusega rahul sest kui ärkasin siis lääts nati kiskus, panin silmatilka juurde nii, et lääts oli samal ajal silmas ja sain terve päeva jälle ilusti hakkama. Järgmiseks ööks võtsin läätsed silmast :D Harjumusest. Ise pole proovind nädal aega järjest läätse silmas hoida kuid miks mitte kui instruktsioon lubab :)
Meeldivad Review by
Kvaliteet
5
Väikese lapsega on hea, kui saan kasutada läätsi ja ei pea muretsema, et mitu tundi nad mul juba silmas on olnud. Tõesti väga mugavad silmasõbralikud läätsed!
Olen rahul Review by
Kvaliteet
4
Väga mõnusad läätsed: peale pikka päeva silma ei väsita ja silmas ei häiri. Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea! Soovitan!
Parim Review by
Kvaliteet
5
Võrreldes minu eelnevate läätse-eelistustega on just need olnud kõige paremad. Taastas minus usu, et läätsede kandmine võib olla ka mugav ja mitte tüütu. Silmas ei ole neid tundagi ning ka hommikul ärgates võib päeva alustada, ilma et peaks läbima mõnd lisarituaali läätsede tarvis. Tõsiselt mugavad - soovitan soojalt!
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Tõesti head läätsed. Silmad ei kuiva ning saab päevi järjest kanda ebamugavustundeta. Hind on väga taskukohane ning hinna ja kvaliteedi suhe on palju parem kui mitmetel konkurentidel.

Samuti on teenindus väga kiire ja meeldiv.

Kokkuvõttes soovitan soojalt!
Meeldivad Review by
Kvaliteet
4
Väga head läätsed, teenindus ka super. Magades ei muutu silmad kuivaks. :)
väga hea Review by
Kvaliteet
5
Olen neid läätsi nüüdseks kasutanud juba 4 kuud. Tellisin küll kolm paari läätsi, kuid olen olnud veidi lohakas ja kandnud viimast paari 2 kuud. Tean, et nii ei tohiks tegelikult teha aga siiani pole silmadega midagi juhtunud. Nüüd peakski uued tellima, kindlasti need samad, sest hind on väga hea ning kvaliteet samuti.
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 5
 5. 6
 6. 7
 7. 8
 8. 9

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Biofinity

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet