Biofinity - populaarseimad läätsed Pupilos

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Kas oled unustanud läätsed magamise ajaks silma ning ärgates püüdnud õudusega silmi avada? Biofinity kontatkläätsedega seda probleemi pole, sest neid läätsi võib tänu väga heale hapniku läbilaskvusele lausa 30. ööpäeva järjest silmas hoida!


Miinusega läätsed on meil kohapeal Tallinna kontoris olemas, võimalus kätte saada juba samal päeval!


Soovitame nende läätsede hooldamiseks kasutada Alvera hooldusvedelikku.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 160
Veesisaldus 48%
Materjal Comfilcon A
Tootja Cooper Vision

Detailid

Biofinity kontaktläätsi iseloomustab:

*Suurepärane märguvus ja vähem deposiite läätse pinnal;
*väga hea materjali elastsus; - suurim veesisaldus silikoonhüdrogeelläätsede grupis;
*lääts ei vaja lisa märguvat pinda:
*kõrge õhuläbilaskvus.

NB! Kui soovid läätsi pidevalt silmas hoida (ööpäevaringselt), siis peaks nädalas ühe läätsevaba päeva tegema! Ja loomulikult on need väga hea läätsed ka lihtsalt päevaläätsedena kasutamiseks!

NB! Mõningates optikapoodides on Biofinity läätsed tuntud ka nime all iWear XR Supreme ja VISIO Hydrogel.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 32
 5. 33
 6. 34
 7. 35
 8. 36
 9. 37
Julgen soovitada Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen kandnud Biofinity läätsi juba mitu kuud ja need on väga mugavad. Sageli unustan kogu nädalaks ära, et need mul üldse silmas on, need ei ärrita silmi ja neid on kerge silma panna . Tõesti julgen soovitada!

Läätsed.com kommentaar: Tõesti Biofinity läätsed on nii mugavad, et need võib silmas täiesti ära unustada. Meie silmaarst soovitab siiski nädalas ühe läätsevaba päeva teha! :)
5+ Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Parimad läätsed, mida kunagi kasutanud olen- pole silmas tundagi!
Super Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen kasutanud mitmeid erinevaid läätsi ja kõikide eelnevatega olid mu silmad kuivad, õhtuks olid silmad punased ja sügelesid. Need läätsed on nii head, et sellist omadussõna pole olemas, millega saaksin neid iseloomustada. Ma olin juba harjunud tundega, et läätsede kandmine peabki ebameeldiv olema, aga nüüd ma olen lihtsalt õnnelik, et tehakse ka mugavaid läätsi. Soovitan kõigile.
Väga väga head Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Õhtuti unustasin alati läätse silmast ära võtta, tõusin voodist uuesti üles. Hommikul läks aega, et nad uuesti silma saada. Biofinityga seda probleemi pole. Kuivaks tõmbab silm ainult siis, kui olen väga väsinud õhtul ja telekat vaatan või arvuti taga istun. Igaljuhul soovitan, parimad!
Väga hea valik Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Kasutan neid päevaläätsedena ja kasutusaeg on lausa 2-3 kuud, enne kui hakkan tundma, et silmad hakkavad ikka kuivama või läätsed on piisavalt mustad vahetamiseks. Proovisin palju variante, see on hetkel lemmik.
Liiga suur BC! Review by
Kvaliteet
3
Hind
2
Läätseid on väga, väga halb silma saada, kuna neil on liiga suur BC(8,6)! Tänu sellele ei kasuta seda toodet enam kunagi. Muidu silmas on head, kuid pole absoluutselt mingit vahet näiteks Acuvue-ga!
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Hind
4
Minu tööpäev algab kell 05:30 seega on mulle oluline, et läätsed mu silmadele piisavalt hapnikku annaks ja kiiresti väsimust ei tuleks.
Proovisin ka "Acuvue Oasyst", aga tekkis kiiresti väsimus.
Biofinityga mul sellist muret ei ole!
Head ja kvaliteetsed läätsed.
Ostes 6tk saab ka hea hinnaga :)
Soovitan!
Mugavad, õhku läbilaskvad, Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Absoluutselt täiesti lemmikud :). Esiteks, ainsad läätsed mida mul silmas praktiliselt üldse tunda ei ole. Teiseks, väga elastsed ja õhukesed (teiste läätsedega on mul probleeme nende paksuse pärast). Silmad ei muutu kuivaks ega ärritunuks kui neid pikemat aega kanda kui 8h (väga hea õhuläbilaskvus). Olen ka teisi läätsi proovinud, aga need on minu silmis vaieldamatult parimad.
Sobivad ka rasedale :) Review by
Hind
3
Kvaliteet
5
Olen kahel korral kogenud, et rasedana on silmad tundlikumad, esimesel korral loobusin läätsedest, seekord tellisin prooviks Binofinityd 1tk+1tk ja sobivad. Olen ütlemata õnnelik, et õnnestub prillivaba elu edasi elada :)))
Teenindus on tase! Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Olen paaril korral proovinud läätsesid kasutada, aga silmad on väga tundlikud ja hakkavad juba m6ne tunni möödudes sygelema. Kuna aeg on edasi läinud ja nende läätsede puhul on tegemist eriti silmas6braliku läätsega, siis otsustasin veel korra katsetada. Olen väga pettunud optometristide oskustes ja seega tuleb endale sobiva toote tarvis katseeksitusmeetodit kasutada. Retsept kirjutati välja ja öeldi, et läätsed peavad olema tugevamad kui prillid. Ostma minnes imestas teenindaja, et ikka vastupidi peab olema, ehk siis prillid peaksid olema tugevama kangusega. Jätsin seekord asja pooleli ja kylastasin teist optikat, et ei peaks hiljem oma ostu kahetsema.. Alguses jutt sama, et lääts tuleb valida prillidest n6rgem, aga kui jutt j6udis selleni, et kannan "+" tugevust, siis ootamatult selgus, et plusside puhul on asi vastupidi.
Teenindus on siin omaette tase ja ainult kiitmist väärt. Kuna kannan "+" läätsi, siis oli toote juures info, et kättetoimetamisaeg vï6ib olla mitu nädalat mis plusside puhul on väga tavaline. Ootamatult tuli järgmisel päeval s6num, et kaup on postitatud ja kolmandal päeval oli juba kohal.
Täna teist päeva silmas ja seega vara öelda kuidas silmad harjuvad, aga k6ik mis puudutab siinset teenindust on suurpärane!

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 32
 5. 33
 6. 34
 7. 35
 8. 36
 9. 37

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Biofinity

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet