BigEyes Sexy Brown

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Muuda enda pilk seksikaks ja vastupandamatuks! BigEyes Sexy Brown läätsed teevad Su silmad ilusaks pruuniks olenemata Sinu enda silmavärvist!

Need läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!


Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti. Saadaval 10. erinevas värvitoonis: 1. Evening gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 2. Sweet honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 3. Cool blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 4. Party green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 6. Dolly black (populaarsed!) 7. Ultra violet 8. Sexy brown 9. Pretty hazel (väga populaarsed) 10. Gorgeous Grey Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Sexy brown Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Äärmiselt rahul. Miskipärast viimasel ajal on olnud raske leida mugavaid läätsesid, aga need ei ärrita kuidagi silmi ja on väga ilusad pealekauba! Lemmikud pruunid, mida siiani olen proovinud. Teenindus ka nii kiire, et saan nüüd rahuliku südamega uue aasta vastu võtta!
Aitäh! :)
Mugav ja ilus silmas Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Mugavad läätsed, silmas ka ilus ja suhteliselt loomulik. Mitu aastat juba neid kasutanud. Eriti mugavaks teeb asjaolu, et silmad on erineva miinusega ja saan neid etaldi tellida.
Imelised läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Läätsed on veidi heledamad kui minu tumepruunid silmad, kuid näevad välja lihtsalt imelised ja silmas väga mugavad! Äärmiselt rahul ja soovitan kõigile, kes soovivad helepruune silmi.
Super! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ostsin BigEyes Sexy Brown-i ja olen väga rahul. Vahel tekib mul läätsedega liigne kuivus silmades, kuid nendega polnud küll mingit probleemi kanda ka 12 h järjest. Ja kerge on neid ka silmast ära saada! Väga ilus nukusilma-efekt on. Soovitan soojalt!
Sexy brown Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin sexy brown värvi. Sinistel silmadel jäid üliilusad :)
Parimad. Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Selle sarja läätsed on tõesti parimad. Olen paadunud läätsekandja ja need on tõesti väga mugavad- väga pehmed, mugav silma panna, veel mugavam ära võtta. Kaua neid silmas hoida ei saa, silm muutub kuivaks, kuid võrreldes väga kallite kuuajaliste läätsedega on neid kõige parem käsitleda, aga silmatilgad peavad alati jah käepärast olema.
Kes kardavad et oma silmavärv jääb näha-soovitan 15mm läätsi, neil on üleminek enda silmavärvilt läätse omale sujuvam, ning 14mm seast on parim sexy brown, sellel on ka üleminek sujuv mitte nagu nt. hazel või blue toonil. :)
Olen väga rahul Review by
Hind
3
Kvaliteet
4
Algul kui tellisin siis kahtlesin, kas jäävad ikka loomulikud, aga tegelikult jäävad küll, teevad silmad veidike nukulikuks. Silma panna ning ära võtta on ka väga mugav ja kerge. Võib-olla vahest vajab niisutamist, kuid samas mul endal on väga kuivad silmad ning pean silmatilke nii või naa praktiliselt koguaeg kasutama.
värvilised läätsed Review by
Kvaliteet
4
Hind
4
Tellisin leebemad pruunid läätsed sexy brown-id alguses oma tütrele (14a) üllatuseks päkapikukotti ja kuna need tekitasid sellist furoori nii tütre koolikaaslaste seas, kui ka meie enda peres ning kuna need nii väga hästi talle sobisid, siis otsustasin ka ise proovida:). Tänaseks olen nüüd 1,5 kuud neid peaaegu iga päev kasutanud ja juba nii harjunud, et õhtuti läätsesid silmast võttes tundub, et keegi teine vaatab mulle peeglist vastu:) Vahelduseks on nad väga suurepärased, kuigi miinuseks minu puhul see, et antud läätsed ei istu siiski silmas nii hästi, kui tavalised 1 kuused läätsed, mida olen tavaliselt tellinud ja tekitavad silmas ka kuiva tunnet.
Sexy Brown Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin esmakordselt ja olen väga rahul! Endal on mul rohekad (veidike ka pruuni) silmad. Vahel harva on tunda kipitust silmadel, kuid see võib olla seotud töö tegemisega arvutis. Väga mugav silma panna ning läätsed ei uju silmas. Kohaletoimetamine välismaale oli tõesti kiire! Tellin lähiajal kindlasti veel!
Ülikiire postitamine :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
5-ndat korda sai tellitud, siiani läätsedega super rahul olnud, ja minu jaoks üks väga tähtis asi - ülikiire postitus! Alati juhtub, et viimasel hetkel vaja uued läätsed tellida, ja siis võin kindel olla, et ei pea kaua ootama! Ja üleüldse kogu see tellimissüsteem on siin väga mugav! :)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: BigEyes Sexy Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet