Pretty Hazel - populaarseimad pruunid läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Pretty Hazel läätsed on paljude esimene valik, kui soovitakse tumepruune rosinasilmi. NB! Ainult julgetele! Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis need läätsed on Sinu jaoks! Neidsamu läätsi kasutatakse professionaalide poolt SNKT saates!

Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!

NB! Parimad hämaras valguses - suurenenud pupilli tõttu ei jää oma silmavärv paistma.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Parimad läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen neid läätsi tellinud juba peaaegu poolteist aastat regulaarselt. Kohale jõuavad ühe (max 2) päevaga ning on silmas kohutavalt mugavad ning väga väga ilusad. Mulle endale on alati meeldinud pruunid silmad ning nüüd olen juba kaua aega olnud pruunisilmne. Kindlasti soovitan!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen juba mitu korda tellinud Pretty Hazel tooni läätsed ning väga rahule jäänud. 15mm diameeter on minu jaoks küll pisut suur ning valgel ajal kipub natuke enda sinakas toon läbi kumama, kuid läätsede värv on sellegipoolest kaunis.

Läätsed.com kommentaar: Pretty Hazel läätsed on diameetriga 14,0mm. Sweet Honey, Cool Blue, Party Green ja Evening Grey läätsed on diameetriga 15mm! :)
Rahul! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen ammu igatsenud proovida mõnda teistsugust silmavärvi, nüüd sai see teoks, tellisin Pretty Hazel tooni läätsed. Effekt oli jalustrabav, ükski vastutulev inimene ei tundnud mind nendega ära. Väga pilkupüüdev, täielik massist eristavuse võimalus. Kasutage seda :) Silmas on väga mugavad, minu kapriisseid silmi need läätsed ei kuivata, kuigi on mõnikord isegi 24h järjest silmas olnud.
pretty hazel Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
tellisin endale siis pruunid läätsed ( pretty hazel), endal on rohelised silmad. ma olen super rahul nendega :) alguses tuttavad ütlesid, et ma näen nendega nii võõras välja, aga nüüd on kõik ära harjunud ja mis peamine, ise olen 100% rahul.
Uus kogemus Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Minul on olnud nii Party Green kui ka Pretty Hazel. Oma silmavärv on hallikas-roheline. Rohkem olin rahul Party Green'iga, kuna seal ei paistnud oma silmavärv alt nii välja. Pretty Hazel'i puhul oli paistis liiga suure pupilliava tõttu oma silmavärv alt välja ja see ei olnud üldse ilus. Hoopis hirmutas inimesed ära ja esialgu peeglisse vaadates oli täitsa pettumus. :D Seega soovitaksin ikka valida oma silmavärvile lähedase tooni, sest valges kui pupill on pisike, siis paistab pupilliavast oma värv liiga välja. Aga hämaras jääb silmavärv väga lahe. Eriti meeldisid läätsed selle tõttu, et tegid silmad suuremaks.
Materjali poolest on läätsed pisut liiga pehmed või lödid, vahel oli raske silma saada. Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea.
Mõnus! Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Olen kasutanud ColourVue läätsi kord pruunidena ja korra sinistena ning mõlema tulemusega jäin väga rahule. Alguses oli nii endale kui ka teistele võõras, aga mingi aja möödudes muutub värv läätsel pisut heledamaks ning sulab õige silmavärviga kaunilt üheks, mis jätab palju-palju ilusama tulemuse.
Väga head pehmed läätsed, kuid nagu ikka kõikide läätsedega on ka nendega nii, et kasutusaja lõppemise lähenemisel on neid pisut ebamugavam kasutada.
Väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
... nii läätsede kui ka teenindusega. Olen läätsekandja üle 20a. Need on tõepoolest ebatavaliselt pehmed ja samas ka ilusad läätsed. Varem kandsin Pretty Hazel tooni, nüüd on mul Cool Blue. Endal on hallid silmad, mõlemaga jääb tulemus ilus. Pruunide silmadega ei tuntud mind ära :)
Teenindus on super! Ostsin vahepeal teist tüüpi läätsed, mida ma aga millegipärast kanda ei saanud. Need vahetati ilusti välja. Kiitus!!!
Ja muidugi väike üllatus iga pakiga on väga armas :)
Pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Sain paki kiirelt kätte! Nüüd siis on pruunid silmad väga lahedad! Natuke kumab oma rohekas silmatoon läbi, kuid see ei häiri. Silmas on head, et häiri.
Olen kauba ja teenindusega väga rahul.
Tänan!
Pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin eile ja sain juba täna hommikul kätte! Super! Näevad silmas väga lahedad välja aga oma rumalusest tellisin -1,75 tegelikult on mul miinust 3,75 niiet tellin siis uued. Silm näev väga müstiline välja nende suurendavate läätsedega.
Aitäh!
Väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Minu esimesed läätsed elus. Oleks teadnud, et nii lihtne kasutada ja nii mugavad, oleksin juba ammu katsetanud. Tellisin Pretty Hazel värvi läätsed, endal rohekad silmad. Olen väga rahul. Kuigi jah päevasel ajal paistab oma silma värv pupilli avast välja, kuid kaugelt ei häiri. Õhtul on supper! Soovitan! Varsti katsetan ka teisi värve :)
Saingi pruunid silmad :) Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen teismelisest saati unistanud pruunidest silmadest. Nüüd on mul Color VUE Big Eyes Pretty Hazel läätsed. Kuna nägemise pärast ma abivahendeid kasutama ei pea, on mind alati natuke hirmutanud see läätsede silma panemise teema, aga see on üllatavalt lihtne - karbis on joonis ja sellest õpetusest mulle küll piisas, läätsed on imepehmed ja lausa sulavad oma silmaga kokku. Värv on intensiivne ja särav, kõik tuttavad ütlevad, et on küll võõras natuke, aga et silmad on imeilusad - sügavad ja natuke nõiduslikud.

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet