Pretty Hazel - populaarseimad pruunid läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Pretty Hazel läätsed on paljude esimene valik, kui soovitakse tumepruune rosinasilmi. NB! Ainult julgetele! Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis need läätsed on Sinu jaoks! Neidsamu läätsi kasutatakse professionaalide poolt SNKT saates!

Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!

NB! Parimad hämaras valguses - suurenenud pupilli tõttu ei jää oma silmavärv paistma.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
Pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin eile ja sain juba täna hommikul kätte! Super! Näevad silmas väga lahedad välja aga oma rumalusest tellisin -1,75 tegelikult on mul miinust 3,75 niiet tellin siis uued. Silm näev väga müstiline välja nende suurendavate läätsedega.
Aitäh!
Väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Minu esimesed läätsed elus. Oleks teadnud, et nii lihtne kasutada ja nii mugavad, oleksin juba ammu katsetanud. Tellisin Pretty Hazel värvi läätsed, endal rohekad silmad. Olen väga rahul. Kuigi jah päevasel ajal paistab oma silma värv pupilli avast välja, kuid kaugelt ei häiri. Õhtul on supper! Soovitan! Varsti katsetan ka teisi värve :)
Saingi pruunid silmad :) Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen teismelisest saati unistanud pruunidest silmadest. Nüüd on mul Color VUE Big Eyes Pretty Hazel läätsed. Kuna nägemise pärast ma abivahendeid kasutama ei pea, on mind alati natuke hirmutanud see läätsede silma panemise teema, aga see on üllatavalt lihtne - karbis on joonis ja sellest õpetusest mulle küll piisas, läätsed on imepehmed ja lausa sulavad oma silmaga kokku. Värv on intensiivne ja särav, kõik tuttavad ütlevad, et on küll võõras natuke, aga et silmad on imeilusad - sügavad ja natuke nõiduslikud.

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet