Pretty Hazel - populaarseimad pruunid läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Pretty Hazel läätsed on paljude esimene valik, kui soovitakse tumepruune rosinasilmi. NB! Ainult julgetele! Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis need läätsed on Sinu jaoks! Neidsamu läätsi kasutatakse professionaalide poolt SNKT saates!

Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!

NB! Parimad hämaras valguses - suurenenud pupilli tõttu ei jää oma silmavärv paistma.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
väga rahul oma Pretty Hazel'itega !! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Nõustun kõigiga kes kiidavad kiiret ja meeldivat klienditeenindust - kõik on lihtsalt suurepärane !! :)
Sain tänaseks,täpselt oma sünnipäevaks, nädal tagasi tellitud Pretty Hazel läätsed kätte. Pakike toimetati ilusasti ja kiirelt Soome ! Arvan et kui poleks nädalavahetust vahepeal olnud,oleksin need läätsed isegi kiiremini kätte saanud. Olen väga rahul !
Meeldivaks üllatuseks oli pakis kaasas olev väike magus suutäis :)

Kuna kasutan läätsesid esimest korda,on veidike harjumatu olla. Silmanägemine on natuke hägune,millest on ilmselt ka tingitud väike rõhuv tunne peas,loodetavasti sellega harjub peagi.. Samuti oli oma silma värvi natuke puupilli juures näha, aga hämaramas valguses ei paista see välja.

Üldiselt on läätsed pehmed, mugavad, kergesti paigaldatavad/eemaldatavad ja suurepäraselt kaunid ! Ei tundnud ise ennastki ära,kui peeglisse vaatasin,kuna olen blond ja heledate silmadega :)

Aitäh teile !
Kaup kiirelt käes Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kaup kiirelt käes ja läätsedega olen rahul. Tellisin pretty hazel läätsed,endal on hallid silmad. Väga ilusad on silmas.Aitäh, tellin kindlasti veel sellelt lehelt.
Pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Vahetasin oma teise paari sweet honey läätsesid pretty hazeli vastu. Väga meeldiv, et tuldi vastu ja olen uute läätsedega enamgi kui rahul.
Super! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin endale stradikomplekti ja pretty hazel värvi läätsed,silmas jäävad väga ilusad ja siiani olen ainult koplimente saanud :)
Ja pakkide saatmine on muideks üllatavalt kiire,mina olen kõigega väga rahul ja jätkan ostmist siit ka edasi!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin ja jäin väga rahule. Oma silma värv paistab natuke välja aga see väga ei häiri. Silmad paistavad suuremad ja nunnumad. Silmas on väga mugavad ja silmad ei väsi üldse ära. Tellin siit kindlasti ka edaspidi.
Rosinasilmad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Esiteks, minu väsimatu kiidulaul läätsed.com superkiirele teenindusele - ei jõudnud silmagi pilgutada, kui juba oli pakk käes(vähem kui 24h).
Teiseks, väga ilusad läätsed on!! minu sinakas-rohekad silmad on pruunid, mis pruunid. Algaja läätsekandjana oli neid läätsi natukene raske silma saada, aga silma-makeover on seda pingutust täielikult väärt:)
Proovige ära!
VÄGA POSITIIVNE Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tahan jagada väga positiivset kogemust siit lehelt tellides.
Tellisin endale ColourVUE Big Eyes Pretty Hazel läätsed. Mulle isiklikult
need väga ei sobinud-lihtsalt pole loomilikud-muidu silmas mugavad.
Pöördusin oma sooviga võimalusel ümber vahetada Urmase poole ja mu soov ka täideti.Olen super rahul väga kiire ja sõbraliku teenindusega ja muidugi ka
meeldiva üllatusega. SOOVITAN KÕIGILE SIIT LEHELT TELLIDA-TE EI PETTU.VEELKORD SUURED TÄNUD URMAS JA JULIA.
Mugavad ja imekaunid! Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Pretty Hazel läätsed on veidi hirmuäratavad päeval, siis paistab oma silma värv välja tavaliselt, sest pupillid on väiksemad. Küll aga teised seda kaugemalt vaadates tähele ei pane. Kuid hämaramas on nad imeilusad!!! Minu rohelised silmad on lõpuks ometi imekaunit pruuni värvi:)
Läätsed võiks olla veidi jäigemad, veidi ebamugav on nii pehmeid läätsi silma panna vahel, kuid pole hullu, asi on seda vaeva väärt!
Silmas on väga mugavad!
hazel brown Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
ilusad läätsed !!! :)
Parimad läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen neid läätsi tellinud juba peaaegu poolteist aastat regulaarselt. Kohale jõuavad ühe (max 2) päevaga ning on silmas kohutavalt mugavad ning väga väga ilusad. Mulle endale on alati meeldinud pruunid silmad ning nüüd olen juba kaua aega olnud pruunisilmne. Kindlasti soovitan!
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet