Pretty Hazel - populaarseimad pruunid läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Pretty Hazel läätsed on paljude esimene valik, kui soovitakse tumepruune rosinasilmi. NB! Ainult julgetele! Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis need läätsed on Sinu jaoks! Neidsamu läätsi kasutatakse professionaalide poolt SNKT saates!

Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!

NB! Parimad hämaras valguses - suurenenud pupilli tõttu ei jää oma silmavärv paistma.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
Super! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin endale stradikomplekti ja pretty hazel värvi läätsed,silmas jäävad väga ilusad ja siiani olen ainult koplimente saanud :)
Ja pakkide saatmine on muideks üllatavalt kiire,mina olen kõigega väga rahul ja jätkan ostmist siit ka edasi!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin ja jäin väga rahule. Oma silma värv paistab natuke välja aga see väga ei häiri. Silmad paistavad suuremad ja nunnumad. Silmas on väga mugavad ja silmad ei väsi üldse ära. Tellin siit kindlasti ka edaspidi.
Rosinasilmad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Esiteks, minu väsimatu kiidulaul läätsed.com superkiirele teenindusele - ei jõudnud silmagi pilgutada, kui juba oli pakk käes(vähem kui 24h).
Teiseks, väga ilusad läätsed on!! minu sinakas-rohekad silmad on pruunid, mis pruunid. Algaja läätsekandjana oli neid läätsi natukene raske silma saada, aga silma-makeover on seda pingutust täielikult väärt:)
Proovige ära!
VÄGA POSITIIVNE Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tahan jagada väga positiivset kogemust siit lehelt tellides.
Tellisin endale ColourVUE Big Eyes Pretty Hazel läätsed. Mulle isiklikult
need väga ei sobinud-lihtsalt pole loomilikud-muidu silmas mugavad.
Pöördusin oma sooviga võimalusel ümber vahetada Urmase poole ja mu soov ka täideti.Olen super rahul väga kiire ja sõbraliku teenindusega ja muidugi ka
meeldiva üllatusega. SOOVITAN KÕIGILE SIIT LEHELT TELLIDA-TE EI PETTU.VEELKORD SUURED TÄNUD URMAS JA JULIA.
Mugavad ja imekaunid! Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Pretty Hazel läätsed on veidi hirmuäratavad päeval, siis paistab oma silma värv välja tavaliselt, sest pupillid on väiksemad. Küll aga teised seda kaugemalt vaadates tähele ei pane. Kuid hämaramas on nad imeilusad!!! Minu rohelised silmad on lõpuks ometi imekaunit pruuni värvi:)
Läätsed võiks olla veidi jäigemad, veidi ebamugav on nii pehmeid läätsi silma panna vahel, kuid pole hullu, asi on seda vaeva väärt!
Silmas on väga mugavad!
hazel brown Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
ilusad läätsed !!! :)
Parimad läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen neid läätsi tellinud juba peaaegu poolteist aastat regulaarselt. Kohale jõuavad ühe (max 2) päevaga ning on silmas kohutavalt mugavad ning väga väga ilusad. Mulle endale on alati meeldinud pruunid silmad ning nüüd olen juba kaua aega olnud pruunisilmne. Kindlasti soovitan!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen juba mitu korda tellinud Pretty Hazel tooni läätsed ning väga rahule jäänud. 15mm diameeter on minu jaoks küll pisut suur ning valgel ajal kipub natuke enda sinakas toon läbi kumama, kuid läätsede värv on sellegipoolest kaunis.

Läätsed.com kommentaar: Pretty Hazel läätsed on diameetriga 14,0mm. Sweet Honey, Cool Blue, Party Green ja Evening Grey läätsed on diameetriga 15mm! :)
Rahul! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen ammu igatsenud proovida mõnda teistsugust silmavärvi, nüüd sai see teoks, tellisin Pretty Hazel tooni läätsed. Effekt oli jalustrabav, ükski vastutulev inimene ei tundnud mind nendega ära. Väga pilkupüüdev, täielik massist eristavuse võimalus. Kasutage seda :) Silmas on väga mugavad, minu kapriisseid silmi need läätsed ei kuivata, kuigi on mõnikord isegi 24h järjest silmas olnud.
pretty hazel Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
tellisin endale siis pruunid läätsed ( pretty hazel), endal on rohelised silmad. ma olen super rahul nendega :) alguses tuttavad ütlesid, et ma näen nendega nii võõras välja, aga nüüd on kõik ära harjunud ja mis peamine, ise olen 100% rahul.
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind