Pretty Hazel - populaarseimad pruunid läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Pretty Hazel läätsed on paljude esimene valik, kui soovitakse tumepruune rosinasilmi. NB! Ainult julgetele! Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis need läätsed on Sinu jaoks! Neidsamu läätsi kasutatakse professionaalide poolt SNKT saates!

Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!

NB! Parimad hämaras valguses - suurenenud pupilli tõttu ei jää oma silmavärv paistma.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
Pettunud :( Review by
Hind
5
Kvaliteet
3
Ootasin väga kuna kommentaarid olid väga positiivsed nendele läätsedele(Pretty hazel).Aga kui silmas olid siis olin pettunud kuna pupilli ava oli liiga suur ja oma silmavärv paistis välja ehk annab neid kasutada õhtusel-öisl ajal.Muidu väljanägemiselt ilusad.

Läätsed.com kommentaar: Kahjuks tõesti on kõik silmad erinevad ning kui mõnele sobivad ühed läätsed väga hästi, siis teisele kahjuks mitte. Seetõttu vahel tulebki värvilisi läätsi katsetada, et endale need kõige sobivamad leida. Inimeste pupill on erineva suurusega ning kui pupill väga väikene, siis võibki juhtuda, et oma silmavärv paistab välja. Samuti tõmbub pupill kokku eredas valgus, samas hämaras on pupill suurema ja seetõttu ka oma silmavärvi pole näha.
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin endale Pretty Hazel tooni läätsed. Silmad teevad need läätsed tunduvalt suuremaks, silmas on need väga mugavad ja pilku püüdvad. täiesti rahule jäin online abiga, kes juhendas ja aitas mind. Kõige rohkem imestas see, et kaup nii kiiresti kohale jõudis, pm 24h oli kaup kohal. :) Kindlasti ostan ka järgmine kord siit :)
Aitäh!
Pretty Hazel läätsed :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen väga rahul seekordse tellimusega :) Katsetasin nüüd siis esimest korda värvilisi läätsi ja valisin endale Pretty Hazel läätsed. Enesetunne on väga hea, sest olen meeltult rahul, kuna näha peeglist, et mul on pruunid silmad, annab väga toreda tunde, kuna enda algsed silmas on hallikas-rohekad ja olen ju alati pruuni silmi tahtnud! Silmad lausa säravad! :) Imestasin ka selle üle, et kui tavaliste 1-kuuliste läätsede puhul pidin ootama peapea 4 päeva, siis nüüd sain läätsed kätte vähem kui 24 tunniga..tõesti vau ! Ka kullereid pean kiitma, olid naeratavad ja väga sõbralikud noormehed :) Kindlasti tellin neid läätsesid ka järgmisel korral ja ehk vahetan värvigi :)
Suured tänud!
Silmad suureks Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Tellisin endale Pretty Hazel tooni läätsed. Silmad teevad need läätsed tunduvalt suuremaks, katavad hästi oma silmavärvi ära.
pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga ilusad ja kvaliteetsed läätsed + kiire teenindus. Silmas on läätsed vapustavad, suured ja silmatorkavad. Soovitan kõigile! :)
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Tohutult ilus värv (Pretty Hazel) ja silmas on ka mugavad aga on üks väike jama, oma silma värv paistab välja päeval aga samas õhtuti hämaramas valguses on väga ilusad :)
väga rahul Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Olen bigEyes läätsi tellinud juba 4 korda, kogu aeg erinevaid värve ja olen väga rahul. Eriti meeldisid pruunid läätsed, kuna mu enda päris silmad heledad.
Rosinasilm :) Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Läätsed on kvaliteetsed ning mugavad,ainuke pahe on see,et kuna mu loomulik silmavärv on sinine ja tellisin pretty hazel'id,siis valguse käes/päikse käes jääb enda loomulikku silmavärvi pupilliava juurest näha ning vahest tekitab üsna creepy üldmulje :D
Väga head! Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Tellisin need, sest tahtsin värvilisi läätsesid proovida. Mu siniste silmade peal jäid Pretty Hazel toonis läätsed väga tumepruunid ja lausa ebamaised. Naistel lihtne - silmameigiga võib täitsa efektne olla. Olen aga mees ja seetõttu jäävad need mu nn "klubitamisläätsedeks". Küll aga oli läätsesid kandes silmades kuivustunne ja kerge "mul-on-vist-midagi-silmas" tunne, kuid see võib olla seotud sellega, et mu bc on 8.8 ja läätsedel 8.6. Üldiselt soovitan, kui tahad läätsesid proovida ja vahelduseks midagi ebamaist ning lausa heas mõttes šokeerivat nt kluppiminekuks. Kaasa tulnud vedelik tundub täitsa hea ja sobib mu silmadega, konteiner ei leki ja on kvaliteetne :)
Ebaloomulikud Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Teenindus oli kiire ja meeldiv. Tellisin värvi pretty hazel, enne neid kandsin tavalisi pruuni läätsi. Need läätsed on minu jaoks veidi ebaloomulikud, et arvatavasti neid enam ei telli. Alguses olid silmas natuke ebamugavad, aga pärast mõnda kandmist harjusid silmad ära.
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet