Pretty Hazel - populaarseimad pruunid läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Pretty Hazel läätsed on paljude esimene valik, kui soovitakse tumepruune rosinasilmi. NB! Ainult julgetele! Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis need läätsed on Sinu jaoks! Neidsamu läätsi kasutatakse professionaalide poolt SNKT saates!

Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!

NB! Parimad hämaras valguses - suurenenud pupilli tõttu ei jää oma silmavärv paistma.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
Silmad suureks Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Tellisin endale Pretty Hazel tooni läätsed. Silmad teevad need läätsed tunduvalt suuremaks, katavad hästi oma silmavärvi ära.
pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga ilusad ja kvaliteetsed läätsed + kiire teenindus. Silmas on läätsed vapustavad, suured ja silmatorkavad. Soovitan kõigile! :)
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Tohutult ilus värv (Pretty Hazel) ja silmas on ka mugavad aga on üks väike jama, oma silma värv paistab välja päeval aga samas õhtuti hämaramas valguses on väga ilusad :)
väga rahul Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Olen bigEyes läätsi tellinud juba 4 korda, kogu aeg erinevaid värve ja olen väga rahul. Eriti meeldisid pruunid läätsed, kuna mu enda päris silmad heledad.
Rosinasilm :) Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Läätsed on kvaliteetsed ning mugavad,ainuke pahe on see,et kuna mu loomulik silmavärv on sinine ja tellisin pretty hazel'id,siis valguse käes/päikse käes jääb enda loomulikku silmavärvi pupilliava juurest näha ning vahest tekitab üsna creepy üldmulje :D
Väga head! Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Tellisin need, sest tahtsin värvilisi läätsesid proovida. Mu siniste silmade peal jäid Pretty Hazel toonis läätsed väga tumepruunid ja lausa ebamaised. Naistel lihtne - silmameigiga võib täitsa efektne olla. Olen aga mees ja seetõttu jäävad need mu nn "klubitamisläätsedeks". Küll aga oli läätsesid kandes silmades kuivustunne ja kerge "mul-on-vist-midagi-silmas" tunne, kuid see võib olla seotud sellega, et mu bc on 8.8 ja läätsedel 8.6. Üldiselt soovitan, kui tahad läätsesid proovida ja vahelduseks midagi ebamaist ning lausa heas mõttes šokeerivat nt kluppiminekuks. Kaasa tulnud vedelik tundub täitsa hea ja sobib mu silmadega, konteiner ei leki ja on kvaliteetne :)
Ebaloomulikud Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Teenindus oli kiire ja meeldiv. Tellisin värvi pretty hazel, enne neid kandsin tavalisi pruuni läätsi. Need läätsed on minu jaoks veidi ebaloomulikud, et arvatavasti neid enam ei telli. Alguses olid silmas natuke ebamugavad, aga pärast mõnda kandmist harjusid silmad ära.
väga rahul oma Pretty Hazel'itega !! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Nõustun kõigiga kes kiidavad kiiret ja meeldivat klienditeenindust - kõik on lihtsalt suurepärane !! :)
Sain tänaseks,täpselt oma sünnipäevaks, nädal tagasi tellitud Pretty Hazel läätsed kätte. Pakike toimetati ilusasti ja kiirelt Soome ! Arvan et kui poleks nädalavahetust vahepeal olnud,oleksin need läätsed isegi kiiremini kätte saanud. Olen väga rahul !
Meeldivaks üllatuseks oli pakis kaasas olev väike magus suutäis :)

Kuna kasutan läätsesid esimest korda,on veidike harjumatu olla. Silmanägemine on natuke hägune,millest on ilmselt ka tingitud väike rõhuv tunne peas,loodetavasti sellega harjub peagi.. Samuti oli oma silma värvi natuke puupilli juures näha, aga hämaramas valguses ei paista see välja.

Üldiselt on läätsed pehmed, mugavad, kergesti paigaldatavad/eemaldatavad ja suurepäraselt kaunid ! Ei tundnud ise ennastki ära,kui peeglisse vaatasin,kuna olen blond ja heledate silmadega :)

Aitäh teile !
Kaup kiirelt käes Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kaup kiirelt käes ja läätsedega olen rahul. Tellisin pretty hazel läätsed,endal on hallid silmad. Väga ilusad on silmas.Aitäh, tellin kindlasti veel sellelt lehelt.
Pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Vahetasin oma teise paari sweet honey läätsesid pretty hazeli vastu. Väga meeldiv, et tuldi vastu ja olen uute läätsedega enamgi kui rahul.
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind