Pretty Hazel - populaarseimad pruunid läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Pretty Hazel läätsed on paljude esimene valik, kui soovitakse tumepruune rosinasilmi. NB! Ainult julgetele! Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis need läätsed on Sinu jaoks! Neidsamu läätsi kasutatakse professionaalide poolt SNKT saates!

Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!

NB! Parimad hämaras valguses - suurenenud pupilli tõttu ei jää oma silmavärv paistma.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
SUPER Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen väga rahul . Tellisin Pretty Hazel ja minu heledad silmad teevad need kohe ilusaks pruuniks. Kui pupill on väike siis kumab sinist tooni alt välja aga see ei häiri , teeb just lahedamaks. Teenindus on ülitore ning kiire. Kiitused!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen proovinud mitmeid erinevaid läätsesid et saada enda siniseid silmi kasvõi natukenegi pruuniks ja need läätsed on ainukesed mis on teinud sinised silmad tõsiselt ilusaks! Soovitan kõigile!
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Hind
4
Mõtlesin proovida miskit muuta oma välimuse juures ja õige valik tundus silmavärv. Pool aastat kasutasin neid läätsesid ja olin väga rahul. Kõik, kellel silmavärv heledam, soovitan proovida neid läätsesid!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin seekord Pretty Hazel pruuni värvi läätsed ja jällegi väga hästi istuvad silmas ning on ilusat tooni. Väga rahul!
Jäin väga rahule ! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Teenindus hea kiire. Enne kui tellisin, sain abi veebikonsuldandilt. Kohale tuli ka kahe päevaga. Esimest korda üldse proovisin läätsesi. Alguses oli tükk tegu nende silma paigaldamisega, kuid sain asja kiirelt selgeks. Tellisin Pretty Hazel läätsed ja olen väga rahul. Kuna endal ka pruunid silmad, siis ei saa arugi väga, et läätsed. Ning silmad on ilusad suured. Olen väga rahul ja kindlasti tellin siit veel läätsesi :).
super ilusad pruunid silmad :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Nõustun kõigiga kes kiidavad kiiret ja meeldivat klienditeenindust - kõik on lihtsalt suurepärane !! :)
Tellisin Color VUE Big Eyes Pretty Hazel läätsed, mis tõesti teevad silmad suuremaks . Tellin teine kordki :)
Tellin kindlasti veel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga Super läätsed(Pretty Hazel) teevad silmad mõnusalt suureks :) ja üli kiire tarne :)
Pettunud :( Review by
Hind
5
Kvaliteet
3
Ootasin väga kuna kommentaarid olid väga positiivsed nendele läätsedele(Pretty hazel).Aga kui silmas olid siis olin pettunud kuna pupilli ava oli liiga suur ja oma silmavärv paistis välja ehk annab neid kasutada õhtusel-öisl ajal.Muidu väljanägemiselt ilusad.

Läätsed.com kommentaar: Kahjuks tõesti on kõik silmad erinevad ning kui mõnele sobivad ühed läätsed väga hästi, siis teisele kahjuks mitte. Seetõttu vahel tulebki värvilisi läätsi katsetada, et endale need kõige sobivamad leida. Inimeste pupill on erineva suurusega ning kui pupill väga väikene, siis võibki juhtuda, et oma silmavärv paistab välja. Samuti tõmbub pupill kokku eredas valgus, samas hämaras on pupill suurema ja seetõttu ka oma silmavärvi pole näha.
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin endale Pretty Hazel tooni läätsed. Silmad teevad need läätsed tunduvalt suuremaks, silmas on need väga mugavad ja pilku püüdvad. täiesti rahule jäin online abiga, kes juhendas ja aitas mind. Kõige rohkem imestas see, et kaup nii kiiresti kohale jõudis, pm 24h oli kaup kohal. :) Kindlasti ostan ka järgmine kord siit :)
Aitäh!
Pretty Hazel läätsed :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen väga rahul seekordse tellimusega :) Katsetasin nüüd siis esimest korda värvilisi läätsi ja valisin endale Pretty Hazel läätsed. Enesetunne on väga hea, sest olen meeltult rahul, kuna näha peeglist, et mul on pruunid silmad, annab väga toreda tunde, kuna enda algsed silmas on hallikas-rohekad ja olen ju alati pruuni silmi tahtnud! Silmad lausa säravad! :) Imestasin ka selle üle, et kui tavaliste 1-kuuliste läätsede puhul pidin ootama peapea 4 päeva, siis nüüd sain läätsed kätte vähem kui 24 tunniga..tõesti vau ! Ka kullereid pean kiitma, olid naeratavad ja väga sõbralikud noormehed :) Kindlasti tellin neid läätsesid ka järgmisel korral ja ehk vahetan värvigi :)
Suured tänud!
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind