Pretty Hazel - populaarseimad pruunid läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Pretty Hazel läätsed on paljude esimene valik, kui soovitakse tumepruune rosinasilmi. NB! Ainult julgetele! Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis need läätsed on Sinu jaoks! Neidsamu läätsi kasutatakse professionaalide poolt SNKT saates!

Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!

NB! Parimad hämaras valguses - suurenenud pupilli tõttu ei jää oma silmavärv paistma.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Hea Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Head, teevad silmad hästi tumedaks, oma silmavärv jääb natuke näha aga kui endal enam vähem sama toon siis ei sega.
Minu uued lemmikud Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen erinevaid pruune colorvue läätsesid kasutanud. Esimesed olid sexy brown, teisteks olid sweet honey ja nüüd on pretty hazelid. Pretty hazelid meeldivad kõige rohkem, teevad kõige tumedamaks. Tuleb silmas pidada, et õues ringi käies jne on oma silmavärv keskelt näha ja mul on suhteliselt heledad silmad, aga häiriv see küll pole ja absoluutselt kõik inimesed on kiitnud mind nende läätsedega, seega kindlasti tellin veel!!! Samas päris kolme kuud järjest ma pole vist ühtesidki läätsesid järjest kandnud, lihtsalt ebamugavaks muutuvad
Väga kenad ja mugavad! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Silmas jäävad väga kenad, ei kuivata nii kergelt silmi. Kuna enda pupillid on väikesed, siis väheke jääb oma rohelist paistma. Aga see ei häiri. Väga rahul!
Ägedad! Ilusad! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga meeldivad need läätsed :) samas pole võrdlusmomenti, aga tellisin juba teist korda ja väga rahul!! Ei näe hetkel põhjust midagi muud katsetada!! Teenindus samuti kiire ja väga meeldiv!
Suurepärased läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen Pretty Hazel läätsedega väga rahul. Super hinna ja kvaliteedi suhe.
Kuna enda silmad on helepruunid, siis on nende läätsedega super efekt. Alati palju komplimente saanud. Teatud valguse käes on enda silmavärvi veidi näha, aga see ei häiri.
Väga meeldis! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Sain läätsed kätte vahem kui 24 tunniga. Enda silmad pruunid ja läätsed väga ilusti sobivad. Olen üli rahul!
Väga lahedad Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kõigel tuttavatele ja töökaaslastele meeldisid mu silmad
Kasutan mitmendat korda Review by
Kvaliteet
5
Hind
4
Läätsed on väga mugavad ja ilusad.
Ei sobinud Review by
Hind
2
Kvaliteet
2
Esimesed värvilised läätsed, mida proovisin. Muidu ilusad. Kahjuks torgivad silmi nii väga, et pole nõus neid pikemalt kandma ja lootma jääda, et äkki silmad harjuvad. Oma silmade värv paistab alt.
megailusad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
nii nunnud ja teevad silmad veel suuremaks kui muidu. mu lemmikud ;)
Suurepärane valik! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Läätsed sobisid mulle väga hästi, olen väga rahul. Aitäh Pupilo!
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
4
Hind
4
Tunnen neid hästi kui saan neid kasutada. Tunnen, et näen ja see on super
Olen väga rahul. Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen väga rahul.
Superloomulikud Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ma olen nende läätsedega üli rahul:) olen proovinud ka teisi, kuid Pretty Hazelid totaalsed lemmikud. Enda loomulik silmavärv helehall ja need katavad ilusti enda silmavärvi ära.
Tellin kindlasti veel
Kaunid silmad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen väga rahul ja ilusad suured silmad
Olen väga rahul Review by
Kvaliteet
4
Hind
4
Olen väga rahul! Professionaalsed teenindajad ning personaalne lähenemine. Sain oma paki kätte vähem kui 24 tunniga.
Läätsed Review by
Hind
3
Kvaliteet
3
Muidu ilus värv aga oma silmavârv paistab keskelt ikka julmalt vâlja
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellin juba teist korda, teevad silmad ilusaks :)
olen väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga ilusad ja loomuliku värviga.
Ilusad pruunid silmad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ilusad ja loomulikud läätsed
Tellin kindlasti veel :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin esimest korda ja jäin rahule! :) Kuna endal on sinakas-hallid silmad, siis tahtsin vaheldust ja pean tõdema, et õhtuvalguses teevad need läätsed mu silmad suuremaks ja väga kauniks ning ühtlasi lisavad natuke salapära ;) Päevavalguses kui pupillid väiksemad, siis paistab natuke enda silmavärvi keskelt, aga samas mulle meeldibki neid kanda pigem õhtuti kui kuhugi üritusele minek. :)
Pretty Hazel läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin Pretty Hazel'i toonis läätsed, mis olid ühtlasi ka minu esimesed läätsed, mis kunagi silma pannud olen. Silma panek oli midugi omaette ooper, aga lõpuks ma hakkama sain ja see pingutus oli seda väärt! Olen super rahul, teevad nagu nukuks :)

Nagu ka teised on siin välja toonud on need läätsed kõige kaunimad just hämaras valguses, kuna siis ei ole oma silma toon paista. Mul on endal üpris heledad silmad, seega päevasel ajal on oma tooni näha. Sellegi poolest on läätsed silmas ülimalt mugavad.

Julgen kõigile kindlasti soovitada! Ka teenindus oli väga kiire, järgmiseks päevaks olid kohal :) Kindlasti tellin tulevikus teilt veel!

Pretty Hazel läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga ilusad läätsed ning silmas mugavad! Äärmiselt meeldiv ja kiire teenindus! :) Aitäh!
Väga rahul! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kasutan neid juba mitu aastat- silmas mugavad ja teevad silmad vastupandamatult kauniks!
SUPER Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen väga rahul . Tellisin Pretty Hazel ja minu heledad silmad teevad need kohe ilusaks pruuniks. Kui pupill on väike siis kumab sinist tooni alt välja aga see ei häiri , teeb just lahedamaks. Teenindus on ülitore ning kiire. Kiitused!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen proovinud mitmeid erinevaid läätsesid et saada enda siniseid silmi kasvõi natukenegi pruuniks ja need läätsed on ainukesed mis on teinud sinised silmad tõsiselt ilusaks! Soovitan kõigile!
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Hind
4
Mõtlesin proovida miskit muuta oma välimuse juures ja õige valik tundus silmavärv. Pool aastat kasutasin neid läätsesid ja olin väga rahul. Kõik, kellel silmavärv heledam, soovitan proovida neid läätsesid!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin seekord Pretty Hazel pruuni värvi läätsed ja jällegi väga hästi istuvad silmas ning on ilusat tooni. Väga rahul!
Jäin väga rahule ! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Teenindus hea kiire. Enne kui tellisin, sain abi veebikonsuldandilt. Kohale tuli ka kahe päevaga. Esimest korda üldse proovisin läätsesi. Alguses oli tükk tegu nende silma paigaldamisega, kuid sain asja kiirelt selgeks. Tellisin Pretty Hazel läätsed ja olen väga rahul. Kuna endal ka pruunid silmad, siis ei saa arugi väga, et läätsed. Ning silmad on ilusad suured. Olen väga rahul ja kindlasti tellin siit veel läätsesi :).
super ilusad pruunid silmad :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Nõustun kõigiga kes kiidavad kiiret ja meeldivat klienditeenindust - kõik on lihtsalt suurepärane !! :)
Tellisin Color VUE Big Eyes Pretty Hazel läätsed, mis tõesti teevad silmad suuremaks . Tellin teine kordki :)
Tellin kindlasti veel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga Super läätsed(Pretty Hazel) teevad silmad mõnusalt suureks :) ja üli kiire tarne :)
Pettunud :( Review by
Hind
5
Kvaliteet
3
Ootasin väga kuna kommentaarid olid väga positiivsed nendele läätsedele(Pretty hazel).Aga kui silmas olid siis olin pettunud kuna pupilli ava oli liiga suur ja oma silmavärv paistis välja ehk annab neid kasutada õhtusel-öisl ajal.Muidu väljanägemiselt ilusad.

Läätsed.com kommentaar: Kahjuks tõesti on kõik silmad erinevad ning kui mõnele sobivad ühed läätsed väga hästi, siis teisele kahjuks mitte. Seetõttu vahel tulebki värvilisi läätsi katsetada, et endale need kõige sobivamad leida. Inimeste pupill on erineva suurusega ning kui pupill väga väikene, siis võibki juhtuda, et oma silmavärv paistab välja. Samuti tõmbub pupill kokku eredas valgus, samas hämaras on pupill suurema ja seetõttu ka oma silmavärvi pole näha.
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin endale Pretty Hazel tooni läätsed. Silmad teevad need läätsed tunduvalt suuremaks, silmas on need väga mugavad ja pilku püüdvad. täiesti rahule jäin online abiga, kes juhendas ja aitas mind. Kõige rohkem imestas see, et kaup nii kiiresti kohale jõudis, pm 24h oli kaup kohal. :) Kindlasti ostan ka järgmine kord siit :)
Aitäh!
Pretty Hazel läätsed :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen väga rahul seekordse tellimusega :) Katsetasin nüüd siis esimest korda värvilisi läätsi ja valisin endale Pretty Hazel läätsed. Enesetunne on väga hea, sest olen meeltult rahul, kuna näha peeglist, et mul on pruunid silmad, annab väga toreda tunde, kuna enda algsed silmas on hallikas-rohekad ja olen ju alati pruuni silmi tahtnud! Silmad lausa säravad! :) Imestasin ka selle üle, et kui tavaliste 1-kuuliste läätsede puhul pidin ootama peapea 4 päeva, siis nüüd sain läätsed kätte vähem kui 24 tunniga..tõesti vau ! Ka kullereid pean kiitma, olid naeratavad ja väga sõbralikud noormehed :) Kindlasti tellin neid läätsesid ka järgmisel korral ja ehk vahetan värvigi :)
Suured tänud!
Silmad suureks Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Tellisin endale Pretty Hazel tooni läätsed. Silmad teevad need läätsed tunduvalt suuremaks, katavad hästi oma silmavärvi ära.
pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga ilusad ja kvaliteetsed läätsed + kiire teenindus. Silmas on läätsed vapustavad, suured ja silmatorkavad. Soovitan kõigile! :)
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Tohutult ilus värv (Pretty Hazel) ja silmas on ka mugavad aga on üks väike jama, oma silma värv paistab välja päeval aga samas õhtuti hämaramas valguses on väga ilusad :)
väga rahul Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Olen bigEyes läätsi tellinud juba 4 korda, kogu aeg erinevaid värve ja olen väga rahul. Eriti meeldisid pruunid läätsed, kuna mu enda päris silmad heledad.
Rosinasilm :) Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Läätsed on kvaliteetsed ning mugavad,ainuke pahe on see,et kuna mu loomulik silmavärv on sinine ja tellisin pretty hazel'id,siis valguse käes/päikse käes jääb enda loomulikku silmavärvi pupilliava juurest näha ning vahest tekitab üsna creepy üldmulje :D
Väga head! Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Tellisin need, sest tahtsin värvilisi läätsesid proovida. Mu siniste silmade peal jäid Pretty Hazel toonis läätsed väga tumepruunid ja lausa ebamaised. Naistel lihtne - silmameigiga võib täitsa efektne olla. Olen aga mees ja seetõttu jäävad need mu nn "klubitamisläätsedeks". Küll aga oli läätsesid kandes silmades kuivustunne ja kerge "mul-on-vist-midagi-silmas" tunne, kuid see võib olla seotud sellega, et mu bc on 8.8 ja läätsedel 8.6. Üldiselt soovitan, kui tahad läätsesid proovida ja vahelduseks midagi ebamaist ning lausa heas mõttes šokeerivat nt kluppiminekuks. Kaasa tulnud vedelik tundub täitsa hea ja sobib mu silmadega, konteiner ei leki ja on kvaliteetne :)
Ebaloomulikud Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Teenindus oli kiire ja meeldiv. Tellisin värvi pretty hazel, enne neid kandsin tavalisi pruuni läätsi. Need läätsed on minu jaoks veidi ebaloomulikud, et arvatavasti neid enam ei telli. Alguses olid silmas natuke ebamugavad, aga pärast mõnda kandmist harjusid silmad ära.
väga rahul oma Pretty Hazel'itega !! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Nõustun kõigiga kes kiidavad kiiret ja meeldivat klienditeenindust - kõik on lihtsalt suurepärane !! :)
Sain tänaseks,täpselt oma sünnipäevaks, nädal tagasi tellitud Pretty Hazel läätsed kätte. Pakike toimetati ilusasti ja kiirelt Soome ! Arvan et kui poleks nädalavahetust vahepeal olnud,oleksin need läätsed isegi kiiremini kätte saanud. Olen väga rahul !
Meeldivaks üllatuseks oli pakis kaasas olev väike magus suutäis :)

Kuna kasutan läätsesid esimest korda,on veidike harjumatu olla. Silmanägemine on natuke hägune,millest on ilmselt ka tingitud väike rõhuv tunne peas,loodetavasti sellega harjub peagi.. Samuti oli oma silma värvi natuke puupilli juures näha, aga hämaramas valguses ei paista see välja.

Üldiselt on läätsed pehmed, mugavad, kergesti paigaldatavad/eemaldatavad ja suurepäraselt kaunid ! Ei tundnud ise ennastki ära,kui peeglisse vaatasin,kuna olen blond ja heledate silmadega :)

Aitäh teile !
Kaup kiirelt käes Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kaup kiirelt käes ja läätsedega olen rahul. Tellisin pretty hazel läätsed,endal on hallid silmad. Väga ilusad on silmas.Aitäh, tellin kindlasti veel sellelt lehelt.
Pretty hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Vahetasin oma teise paari sweet honey läätsesid pretty hazeli vastu. Väga meeldiv, et tuldi vastu ja olen uute läätsedega enamgi kui rahul.
Super! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin endale stradikomplekti ja pretty hazel värvi läätsed,silmas jäävad väga ilusad ja siiani olen ainult koplimente saanud :)
Ja pakkide saatmine on muideks üllatavalt kiire,mina olen kõigega väga rahul ja jätkan ostmist siit ka edasi!
Pretty Hazel Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin ja jäin väga rahule. Oma silma värv paistab natuke välja aga see väga ei häiri. Silmad paistavad suuremad ja nunnumad. Silmas on väga mugavad ja silmad ei väsi üldse ära. Tellin siit kindlasti ka edaspidi.
Rosinasilmad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Esiteks, minu väsimatu kiidulaul läätsed.com superkiirele teenindusele - ei jõudnud silmagi pilgutada, kui juba oli pakk käes(vähem kui 24h).
Teiseks, väga ilusad läätsed on!! minu sinakas-rohekad silmad on pruunid, mis pruunid. Algaja läätsekandjana oli neid läätsi natukene raske silma saada, aga silma-makeover on seda pingutust täielikult väärt:)
Proovige ära!
VÄGA POSITIIVNE Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tahan jagada väga positiivset kogemust siit lehelt tellides.
Tellisin endale ColourVUE Big Eyes Pretty Hazel läätsed. Mulle isiklikult
need väga ei sobinud-lihtsalt pole loomilikud-muidu silmas mugavad.
Pöördusin oma sooviga võimalusel ümber vahetada Urmase poole ja mu soov ka täideti.Olen super rahul väga kiire ja sõbraliku teenindusega ja muidugi ka
meeldiva üllatusega. SOOVITAN KÕIGILE SIIT LEHELT TELLIDA-TE EI PETTU.VEELKORD SUURED TÄNUD URMAS JA JULIA.
Mugavad ja imekaunid! Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Pretty Hazel läätsed on veidi hirmuäratavad päeval, siis paistab oma silma värv välja tavaliselt, sest pupillid on väiksemad. Küll aga teised seda kaugemalt vaadates tähele ei pane. Kuid hämaramas on nad imeilusad!!! Minu rohelised silmad on lõpuks ometi imekaunit pruuni värvi:)
Läätsed võiks olla veidi jäigemad, veidi ebamugav on nii pehmeid läätsi silma panna vahel, kuid pole hullu, asi on seda vaeva väärt!
Silmas on väga mugavad!
hazel brown Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
ilusad läätsed !!! :)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet