laatsed

Pretty Hazel - populaarseimad värvilised läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColourVUE Pretty Hazel läätsed on vaieldamatult populaarseimad värvilised läätsed ja seda hea põhjusega. Kui soovid olla tähelepanu keskmes ning kütkestada pilke, siis miks mitte neid proovida?

NB! Sobivad ka tervetele silmadele (vali tugevuseks 0.00)!
Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Vali läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendi suurus 2
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
Pretty Hazel läätsed Review by K
Hind
Kvaliteet
Tellisin Pretty Hazel'i toonis läätsed, mis olid ühtlasi ka minu esimesed läätsed, mis kunagi silma pannud olen. Silma panek oli midugi omaette ooper, aga lõpuks ma hakkama sain ja see pingutus oli seda väärt! Olen super rahul, teevad nagu nukuks :)

Nagu ka teised on siin välja toonud on need läätsed kõige kaunimad just hämaras valguses, kuna siis ei ole oma silma toon paista. Mul on endal üpris heledad silmad, seega päevasel ajal on oma tooni näha. Sellegi poolest on läätsed silmas ülimalt mugavad.

Julgen kõigile kindlasti soovitada! Ka teenindus oli väga kiire, järgmiseks päevaks olid kohal :) Kindlasti tellin tulevikus teilt veel!

(Postitatud 04.02.2017)
Pretty Hazel läätsed Review by Gerda
Kvaliteet
Hind
Väga ilusad läätsed ning silmas mugavad! Äärmiselt meeldiv ja kiire teenindus! :) Aitäh! (Postitatud 09.01.2017)
Väga rahul! Review by Merle
Hind
Kvaliteet
Kasutan neid juba mitu aastat- silmas mugavad ja teevad silmad vastupandamatult kauniks! (Postitatud 14.11.2016)
SUPER Review by annika
Kvaliteet
Hind
Olen väga rahul . Tellisin Pretty Hazel ja minu heledad silmad teevad need kohe ilusaks pruuniks. Kui pupill on väike siis kumab sinist tooni alt välja aga see ei häiri , teeb just lahedamaks. Teenindus on ülitore ning kiire. Kiitused! (Postitatud 04.10.2015)
Pretty Hazel Review by kristina
Hind
Kvaliteet
Olen proovinud mitmeid erinevaid läätsesid et saada enda siniseid silmi kasvõi natukenegi pruuniks ja need läätsed on ainukesed mis on teinud sinised silmad tõsiselt ilusaks! Soovitan kõigile! (Postitatud 08.07.2015)
Väga rahul Review by Sandra
Kvaliteet
Hind
Mõtlesin proovida miskit muuta oma välimuse juures ja õige valik tundus silmavärv. Pool aastat kasutasin neid läätsesid ja olin väga rahul. Kõik, kellel silmavärv heledam, soovitan proovida neid läätsesid! (Postitatud 26.02.2015)
Pretty Hazel Review by Eliis
Hind
Kvaliteet
Tellisin seekord Pretty Hazel pruuni värvi läätsed ja jällegi väga hästi istuvad silmas ning on ilusat tooni. Väga rahul! (Postitatud 26.06.2014)
Jäin väga rahule ! Review by Rity
Hind
Kvaliteet
Teenindus hea kiire. Enne kui tellisin, sain abi veebikonsuldandilt. Kohale tuli ka kahe päevaga. Esimest korda üldse proovisin läätsesi. Alguses oli tükk tegu nende silma paigaldamisega, kuid sain asja kiirelt selgeks. Tellisin Pretty Hazel läätsed ja olen väga rahul. Kuna endal ka pruunid silmad, siis ei saa arugi väga, et läätsed. Ning silmad on ilusad suured. Olen väga rahul ja kindlasti tellin siit veel läätsesi :). (Postitatud 06.02.2014)
super ilusad pruunid silmad :) Review by Rahel
Hind
Kvaliteet
Nõustun kõigiga kes kiidavad kiiret ja meeldivat klienditeenindust - kõik on lihtsalt suurepärane !! :)
Tellisin Color VUE Big Eyes Pretty Hazel läätsed, mis tõesti teevad silmad suuremaks . Tellin teine kordki :) (Postitatud 12.11.2013)
Tellin kindlasti veel Review by Reine
Hind
Kvaliteet
Väga Super läätsed(Pretty Hazel) teevad silmad mõnusalt suureks :) ja üli kiire tarne :) (Postitatud 08.11.2013)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Pretty Hazel

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet