Party Green sügavrohelised 15mm läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

ColourVUE Party Green läätsed on arvatavasti ühed efektseimad rohelised läätsed turul. Lisaks sügavrohelisele värvusele teevad nad tänu 15mm diameetrile ning tumedale ringile silmad suureks ning pilgu selgeks. Kui jõusaalis pead kuid vaeva näegema et tulemusi näha, siis nende läätsedega saad kiirelt ja soodsalt komplimentide ning tähelpanu osaliseks ;)

NB! BigEyes seeria läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 15.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti. Saadaval 10. erinevas värvitoonis: 1. Evening gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 2. Sweet honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 3. Cool blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 4. Party green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 6. Dolly black (populaarsed!) 7. Ultra violet 8. Sexy brown 9. Pretty hazel (väga populaarsed) 10. Gorgeous Grey/Brown Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Lemmikud Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Minu lemmikud juba aastaid. Endal ka rohelised silmad ja läätsed jäävad väga loomulikud. Oleks ideaalne kui saaks ka kumerust valida. Tellimuste menetlemise ja täitmise kiirus on suurepärane, tean alati, et saan selle peale loota :)
väga ilus Review by
Kvaliteet
4
Hind
5
Mul on rohelised silmad, tellisin ka rohelised läätsed. Natuke võttis harjumiseks aega, tundus, et lääts vajub vikerkesta pealt ära, jättes laialivalguva mulje. Paari pilgutusega oli asi korras ja nüüd ei ole üldse seda paranoiat. Kahepäevasele autoreisile unustasin konteineri kaasa võtta, tilgutasin lihtsalt komplektis olnud vedelikku silma, tundsin leevendust. Kokkuvõttes olen kvaliteediga rahul, päris igale poole ei julge siiski minna nendega, päris edevad on teised.
Ilusad rohelised silmad :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga ilusad, teevad mu enda rohelised silmad intensiivsemaks ja suuremaks. Väga rahul! Teenindus on ikka ülikiire, sama päeva õhtuks juba käes! Aitäh!
Suurepärases Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Olen alles hiljuti liitunud läätsekandja. Tellisin omale ColourVUE BigEyes - Party green läätsed. Neid oli hea ja lihtne silma panna. Peale selle on need mugavad. Silmavärv on tõesti nii nagu pildil. Silmas jäävad läätsed igati kenad. Väga meeldivad mulle need läätsed. :)
Party Green Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga head läätsed! Nagu ikka on Colorvue läätsed silmas väga mugavad ja ei tunnegi, et neid kannan. Pupilliava on nõks suurem kui Dolly Blackil ja Pretty Hazelil. Kui algul kartsin, et ei saa neid päevavalguses kanda kuna enda silmavärv jääb liiga palju näha, siis õnneks eksisin- saan neid edukalt kanda ka päeval. Nimelt on värv minu enda silmavärviga väga sarnane ning ei teki võltsi tunnet. Kõrvalseisjad(ka tuttavad) ei saa arugi, et läätsed silmas. Kui siis ainult selle järgi, et 15mm diameeter teeb silma suuremaks. Abikaasa ütles, et see teeb silmad väga lahedaks, talle meeldib see muster ja tumedam ring ääres. :)
Soovitan neid pupille väga, kuid päevavalguses on Party Green tõesti parem neile, kel endal ka loomulik silmavärv rohekam või siis pupillid tõesti väga suured, et enda silmavärv võltsilt alt paistma ei jääks. :)
väga mugavad ja ilusad :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellin juba mitmendat korda ja olen väga rahul nendega. Silmas ei kuiva läätsed ära ja ei muuda oma asukohta( on juhtunud eelmiste läätsedega ). Eelmine kord tellisin pruunid, olid väga ilusad ja tegid silmad mõnusalt suureks. Väga rahul nendega :)
Party Green pruunikas-rohelistele silmadele Review by
Kvaliteet
4
Hind
5
Super ilusad läätsed - läätsed teevad silmad ilusaks suureks ja roheliseks. Samuti on väga mugavad. Paremad kui 3-tones läätsed!
Super! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tellisin endale stradikomplekti ja pretty hazel värvi läätsed,silmas jäävad väga ilusad ja siiani olen ainult koplimente saanud :)
Ja pakkide saatmine on muideks üllatavalt kiire,mina olen kõigega väga rahul ja jätkan ostmist siit ka edasi!
Kõik on suurepärane! :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Niiii, mina siis tellisin esimesed läätsed. Ja ainult kiidusõnad. Teenindus on super. Kui paki lahti tegin, siis see üllatus ja rõõm.. imearmas.
Läätsed sobivad suurepäraselt.

Aitäh Teile, suurepärase teeninduse ja sellise võimaluse eest! :)
super ilusad Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
mulle väga meldivad need läätsed.
silmas väga mugavad ja ilusad.
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: BigEyes Party Green

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet