Party Green sügavrohelised 15mm läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColourVUE Party Green läätsed on arvatavasti ühed efektseimad rohelised läätsed turul. Lisaks sügavrohelisele värvusele teevad nad tänu 15mm diameetrile ning tumedale ringile silmad suureks ning pilgu selgeks. Kui jõusaalis pead kuid vaeva näegema et tulemusi näha, siis nende läätsedega saad kiirelt ja soodsalt komplimentide ning tähelpanu osaliseks ;)

NB! BigEyes seeria läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 15.00
Veesisaldus 45%
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti. Saadaval 10. erinevas värvitoonis: 1. Evening gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 2. Sweet honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 3. Cool blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 4. Party green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 6. Dolly black (populaarsed!) 7. Ultra violet 8. Sexy brown 9. Pretty hazel (väga populaarsed) 10. Gorgeous Grey/Brown Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
Olen rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Silmas mugavad, ilusa, pigem loomulikuma kui kreisi efektiga tumepruunidel silmadel, sobib nii üritusteks kui ka igapäevaseks kasutamiseks
Supper! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Näevad silmas üli vinged välja ning muudavad välimuse kauniks :)
Võluv ja kelmikas Review by
Hind
3
Kvaliteet
4
Rohelised Bigeyesid sobisid nagu valatud - sügav ja kelmikas toon. Mulle meeldis see, et nad olid 15mm, kuna mu enda silm on 14,4, siis kattis ilusti ka ääred ära, mis pisemate läätsede puhul ei pruugi nii olla. Soovitan :) Mulle ei olnud mureks ka see, et keskelt enda silmavärv paistab, sest mul on ka rohelised silmad.
Big Eyes Party Green Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ostsin seekord kaks paari. Üks silm on -1,5 ja teine -1,75 ja siiani ei raatsinud kahte paari osta ja kandsin -1,5 mõlemas silmas. Nüüd ostsin mõlemad õiged miinused ja tunne on hoopis parem. Party Green on minu valik juba aastaid, rohelise silma peal on väga loomulik.
Aastaid lemmikud! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kuna olen suur rohelise fänn, siis rohelised läätsed on mul alati kodus olemas ja kannan neid suurima rõõmu ja uhkusega. Palju saan ka kiita sügavate silmade eest. Ja on ka juhuseid, kus inimesed jäävad lihtsalt vaatama, sest pole harjunud konkreetse, sügava, erksa värviga.
Silmas on läätsed mugavad, kestavad 3kuud.
Soovitan kõigile!
Väga kaunid Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Väga kaunid silmas, edevad läätsed :D Veidi ujuvad vahel ning õhtu lõpuks hakkavad silmi kuivatama.
Lemmikud Review by
Hind
5
Kvaliteet
4
Minu lemmikud juba aastaid. Endal ka rohelised silmad ja läätsed jäävad väga loomulikud. Oleks ideaalne kui saaks ka kumerust valida. Tellimuste menetlemise ja täitmise kiirus on suurepärane, tean alati, et saan selle peale loota :)
väga ilus Review by
Kvaliteet
4
Hind
5
Mul on rohelised silmad, tellisin ka rohelised läätsed. Natuke võttis harjumiseks aega, tundus, et lääts vajub vikerkesta pealt ära, jättes laialivalguva mulje. Paari pilgutusega oli asi korras ja nüüd ei ole üldse seda paranoiat. Kahepäevasele autoreisile unustasin konteineri kaasa võtta, tilgutasin lihtsalt komplektis olnud vedelikku silma, tundsin leevendust. Kokkuvõttes olen kvaliteediga rahul, päris igale poole ei julge siiski minna nendega, päris edevad on teised.
Ilusad rohelised silmad :) Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga ilusad, teevad mu enda rohelised silmad intensiivsemaks ja suuremaks. Väga rahul! Teenindus on ikka ülikiire, sama päeva õhtuks juba käes! Aitäh!
Suurepärases Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Olen alles hiljuti liitunud läätsekandja. Tellisin omale ColourVUE BigEyes - Party green läätsed. Neid oli hea ja lihtne silma panna. Peale selle on need mugavad. Silmavärv on tõesti nii nagu pildil. Silmas jäävad läätsed igati kenad. Väga meeldivad mulle need läätsed. :)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: BigEyes Party Green

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet