Party Green sügavrohelised 15mm läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

ColourVUE Party Green läätsed on arvatavasti ühed efektseimad rohelised läätsed turul. Lisaks sügavrohelisele värvusele teevad nad tänu 15mm diameetrile ning tumedale ringile silmad suureks ning pilgu selgeks. Kui jõusaalis pead kuid vaeva näegema et tulemusi näha, siis nende läätsedega saad kiirelt ja soodsalt komplimentide ning tähelpanu osaliseks ;)

NB! BigEyes seeria läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas!

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 3-kuulised
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 15.00
Veesisaldus 42
Materjal Hydrogel Terpolymer
Tootja ColourVUE

Detailid

Kasutajate poolt kiidetud populaarseimad värvilised läätsed. Nendel läätsedel on 3 kuuline kasutamisaeg ning paaripäevane tarneaeg. Kui soovid enda välimust põnevamaks muuta, siis pead kindlasti ära proovima ColourVUE BigEyes värvilised läätsed. Antud läätsed sobivad väga hästi ka täiesti tervetele silmadele ning Sa üllatud kui mugavad nad silmas on. Loe allolevaid kommentaare kui kahtled nende läätsede headuses! ColourVUE BigEyes läätsedel on läätse välisservas tume ring, mis muudab Su silma selgeks ning toonitab iirise ja silmavalge vahelist kontrasti. Saadaval 10. erinevas värvitoonis: 1. Evening gray - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! ; 2. Sweet honey - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 3. Cool blue - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 4. Party green - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 5. Awsome Black - NB! 15mm diameeter teeb silma eriti suureks! 6. Dolly black (populaarsed!) 7. Ultra violet 8. Sexy brown 9. Pretty hazel (väga populaarsed) 10. Gorgeous Grey/Brown Vali sobiv värv ning lisa toode ostukorvi! Kui vajad abi, siis helista julgelt numbril 5682 1121
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Olen juba aastaid kasutanud Big Eyes Party Green läätsesid ja alati väga rahule jäänud, silmas mugavad, efektsed. Samuti kiidan Pupilo Kliendi teenindust, nii sõbralikud, vastutulelikud, abivalmid
Esimene valik Review by
Kvaliteet
5
Väga rahul ja kättetoimetamine kiire
Ilusad, aga pehmed Review by
Kvaliteet
4
Läätsed nägid ilmas väga ilusad välja, aga neid oli väga raske käsitleda. Eriti esimesel kuul. Nad voltisid ennast tihti pooleks ja väga keeruline oli neile õige kuju tagasi anda. Olen kasutanud ka teisi Big Eyes läätsesid, aga selline probleem on esinenud peamiselt ainult pruunide ja roheliste läätsedega.
Super Review by
Kvaliteet
5
Läätsed jätavad väga laheda nukuliku mulje. Kuna on ka endal rohelised silmad, siis need läätsed pigem rõhutavad mu enda silmavärvi, mis teeb asja veel lahedamaks. Hinna ja kvaliteedisuhe on ilusasti paigas ning kohale jõudsid kiiremini, kui jõudsin silmi pilgutada! Super aitäh Pupilo tiimile! Te pole mind kunagi alt vedanud!
Suurepärased Review by
Kvaliteet
5
Ei olnud silmas häirivad
Vägev Review by
Kvaliteet
5
Läätsed on huvitavad. Veidi ebaharilikult suured, kuid tulemus on väga äge siiski.
Ilus värv ja teevad silmad säravaks Review by
Kvaliteet
5
Väga ilus toon. Teevad silmad säravaks.
Olen rahul Review by
Kvaliteet
5
Silmas mugavad, ilusa, pigem loomulikuma kui kreisi efektiga tumepruunidel silmadel, sobib nii üritusteks kui ka igapäevaseks kasutamiseks
Supper! Review by
Kvaliteet
5
Näevad silmas üli vinged välja ning muudavad välimuse kauniks :)
Võluv ja kelmikas Review by
Kvaliteet
4
Rohelised Bigeyesid sobisid nagu valatud - sügav ja kelmikas toon. Mulle meeldis see, et nad olid 15mm, kuna mu enda silm on 14,4, siis kattis ilusti ka ääred ära, mis pisemate läätsede puhul ei pruugi nii olla. Soovitan :) Mulle ei olnud mureks ka see, et keskelt enda silmavärv paistab, sest mul on ka rohelised silmad.
Big Eyes Party Green Review by
Kvaliteet
5
Ostsin seekord kaks paari. Üks silm on -1,5 ja teine -1,75 ja siiani ei raatsinud kahte paari osta ja kandsin -1,5 mõlemas silmas. Nüüd ostsin mõlemad õiged miinused ja tunne on hoopis parem. Party Green on minu valik juba aastaid, rohelise silma peal on väga loomulik.
Aastaid lemmikud! Review by
Kvaliteet
5
Kuna olen suur rohelise fänn, siis rohelised läätsed on mul alati kodus olemas ja kannan neid suurima rõõmu ja uhkusega. Palju saan ka kiita sügavate silmade eest. Ja on ka juhuseid, kus inimesed jäävad lihtsalt vaatama, sest pole harjunud konkreetse, sügava, erksa värviga.
Silmas on läätsed mugavad, kestavad 3kuud.
Soovitan kõigile!
Väga kaunid Review by
Kvaliteet
4
Väga kaunid silmas, edevad läätsed :D Veidi ujuvad vahel ning õhtu lõpuks hakkavad silmi kuivatama.
Lemmikud Review by
Kvaliteet
4
Minu lemmikud juba aastaid. Endal ka rohelised silmad ja läätsed jäävad väga loomulikud. Oleks ideaalne kui saaks ka kumerust valida. Tellimuste menetlemise ja täitmise kiirus on suurepärane, tean alati, et saan selle peale loota :)
väga ilus Review by
Kvaliteet
4
Mul on rohelised silmad, tellisin ka rohelised läätsed. Natuke võttis harjumiseks aega, tundus, et lääts vajub vikerkesta pealt ära, jättes laialivalguva mulje. Paari pilgutusega oli asi korras ja nüüd ei ole üldse seda paranoiat. Kahepäevasele autoreisile unustasin konteineri kaasa võtta, tilgutasin lihtsalt komplektis olnud vedelikku silma, tundsin leevendust. Kokkuvõttes olen kvaliteediga rahul, päris igale poole ei julge siiski minna nendega, päris edevad on teised.
Ilusad rohelised silmad :) Review by
Kvaliteet
5
Väga ilusad, teevad mu enda rohelised silmad intensiivsemaks ja suuremaks. Väga rahul! Teenindus on ikka ülikiire, sama päeva õhtuks juba käes! Aitäh!
Suurepärases Review by
Kvaliteet
5
Olen alles hiljuti liitunud läätsekandja. Tellisin omale ColourVUE BigEyes - Party green läätsed. Neid oli hea ja lihtne silma panna. Peale selle on need mugavad. Silmavärv on tõesti nii nagu pildil. Silmas jäävad läätsed igati kenad. Väga meeldivad mulle need läätsed. :)
Party Green Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed! Nagu ikka on Colorvue läätsed silmas väga mugavad ja ei tunnegi, et neid kannan. Pupilliava on nõks suurem kui Dolly Blackil ja Pretty Hazelil. Kui algul kartsin, et ei saa neid päevavalguses kanda kuna enda silmavärv jääb liiga palju näha, siis õnneks eksisin- saan neid edukalt kanda ka päeval. Nimelt on värv minu enda silmavärviga väga sarnane ning ei teki võltsi tunnet. Kõrvalseisjad(ka tuttavad) ei saa arugi, et läätsed silmas. Kui siis ainult selle järgi, et 15mm diameeter teeb silma suuremaks. Abikaasa ütles, et see teeb silmad väga lahedaks, talle meeldib see muster ja tumedam ring ääres. :)
Soovitan neid pupille väga, kuid päevavalguses on Party Green tõesti parem neile, kel endal ka loomulik silmavärv rohekam või siis pupillid tõesti väga suured, et enda silmavärv võltsilt alt paistma ei jääks. :)
väga mugavad ja ilusad :) Review by
Kvaliteet
5
Tellin juba mitmendat korda ja olen väga rahul nendega. Silmas ei kuiva läätsed ära ja ei muuda oma asukohta( on juhtunud eelmiste läätsedega ). Eelmine kord tellisin pruunid, olid väga ilusad ja tegid silmad mõnusalt suureks. Väga rahul nendega :)
Party Green pruunikas-rohelistele silmadele Review by
Kvaliteet
4
Super ilusad läätsed - läätsed teevad silmad ilusaks suureks ja roheliseks. Samuti on väga mugavad. Paremad kui 3-tones läätsed!
Super! Review by
Kvaliteet
5
Tellisin endale stradikomplekti ja pretty hazel värvi läätsed,silmas jäävad väga ilusad ja siiani olen ainult koplimente saanud :)
Ja pakkide saatmine on muideks üllatavalt kiire,mina olen kõigega väga rahul ja jätkan ostmist siit ka edasi!
Kõik on suurepärane! :) Review by
Kvaliteet
5
Niiii, mina siis tellisin esimesed läätsed. Ja ainult kiidusõnad. Teenindus on super. Kui paki lahti tegin, siis see üllatus ja rõõm.. imearmas.
Läätsed sobivad suurepäraselt.

Aitäh Teile, suurepärase teeninduse ja sellise võimaluse eest! :)
super ilusad Review by
Kvaliteet
5
mulle väga meldivad need läätsed.
silmas väga mugavad ja ilusad.
Party Green Review by
Kvaliteet
5
Tellisin Party Green 15mm läätsed, endal on mul silmad helepruunid , enda silma värv jäi läätsi kandes küll näha , aga see tekitas just mõnusa värvi kombitsiooni silmas, olen rahul .
ColorVue BigEyes Review by
Kvaliteet
5
Kahtlesin läätsede mugavuses, kuid antud läätsed on ülimalt pehmed ja neid ei tunnegi silmas, samuti on neid väga lihtne paigaldada. Natukene häirib see, et oma silmavärv paistab välja, aga seda väga vähe. Teenindus super-kiire ja väga sõbralik!
Läätsed Review by
Kvaliteet
5
Läätsed on tavapärastest suuremad, seega nõuavad harjumisaega. Tellisin PartyGreen' värvi läätsed, endal on ka rohekad silmad, seega on tulemus ilus. Silmas on need läätsed väga efektsed!
Peoläätsed Review by
Kvaliteet
4
Party Green läätsed jäävad silmas õhtuhämaruses väga ilusad ja pilkupüüdvad. Eriti meeldib, et silmad paistavad nende läätsedega tõesti suured.Läätse pupilli ava on natuke liiga suur nii, et eredamas valguses paistab oma silma värv välja. Seega sobivad õhtuseks kandmiseks- peoläätsed ;).
Silma pannes tekitavad kipitust, mida teiste läätsedega sedavõrd tugevalt tundnud ei ole. Õnneks harjuvad silmad läätsedega kiiresti.
bigeyes Review by
Kvaliteet
4
Väga toredad värvid, olen kandnud rohelisi ja musti, enamasti musti, rohelised ei ole üldse loomulikud, aga see ei ole minu jaosk ka absoluutselt oluline, supersuured kiisusilmad. Mustad on loomulikud ja annavad intensiivse looki.
Efektsed läätsed igatahes. Ainus miinus lisaks optilisele on see, et läätsed on väga paksust materjalist.
Uus kogemus Review by
Kvaliteet
4
Minul on olnud nii Party Green kui ka Pretty Hazel. Oma silmavärv on hallikas-roheline. Rohkem olin rahul Party Green'iga, kuna seal ei paistnud oma silmavärv alt nii välja. Pretty Hazel'i puhul oli paistis liiga suure pupilliava tõttu oma silmavärv alt välja ja see ei olnud üldse ilus. Hoopis hirmutas inimesed ära ja esialgu peeglisse vaadates oli täitsa pettumus. :D Seega soovitaksin ikka valida oma silmavärvile lähedase tooni, sest valges kui pupill on pisike, siis paistab pupilliavast oma värv liiga välja. Aga hämaras jääb silmavärv väga lahe. Eriti meeldisid läätsed selle tõttu, et tegid silmad suuremaks.
Materjali poolest on läätsed pisut liiga pehmed või lödid, vahel oli raske silma saada. Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea.
Mulle meeldivad! Review by
Kvaliteet
5
Ma tellisin Party Green läätsed. Väga kiftid! Super efektiga, nagu ussi või kassi silmad :) kvaliteet on ka hea! Ainuke negatiivne asi on see, et läätsede üli pehmuse tõttu on neid raske silma panna isegi kogenud läätsekandjal.
Ei sobinud! Review by
Kvaliteet
2
Ostsin tegelikult need läätsed juba mõnda aega tagasi, aga pole siiani jõudnud kommentaari kirjutamiseni. Aga kuna minule need läätsed ei sobi, siis leian, et on hea, ka teisi hoiatada. Olen kandnud läätsesid üle 10 aasta, igasuguseid, ka värvilisi. Aga need läätsed ei sobinud. Kõigepealt tellisin läätsed Party Green, kuna mul silmad erineva tugevusega, siis peab ostma nö kaks paari mõlema silma jaoks, mis tähendab, et väljaminek on sellevõrra suurem. Aga nüüd läätsedest - roheliste Party Green läätsede materjal oli kilejas - lääts ei hoia isegi näpul enne silmapanekut mingit vormi, seega kuigi varem arvasin, et suudan läätsesid edukalt silma panna ka kottpimedas pea alaspidi rippudes, siis nendega võttis see kohutavalt aega ja ebaõnnestus pidevalt. Teiseks - lääts saab silmas olla pool tundi ja silmad lähevad hirmus punaseks, teiste läätsedega ei ole seda täheldanud ka pika päeva lõpuks. Kahtlustan, et probleem on hapniku läbilaskvuses. Lisaks on Party Green läätsed tõesti mõeldud vaid öiseks kasutamiseks. Endal on hallikad silmad ja päevavalges on kontrast üsna jube - silma heledam osa paistab silmatorkavalt välja. Ööklubis on nad omal kohal, kuigi nagu enne mainisin - silmavalge läheb väga kiiresti punaseks ja silmad hakkavad kuivama-kipitama.
Lootuses, et viga oli konkreetses partiis, tellisin veidi hiljem veel Blue-Yellow tooni läätsed. Nende materjal tundub parem, hoiab mingitki vormi, kuid minu hallidele silmadele need juurde midagi ei anna, st efekt on praktiliselt olematu. Ja punaseks lähevad silmad samamoodi kui Party Green läätsede puhul.
Seega minu kogemus ei ole positiivne nende läätsedega, kuigi teenindus ja kohaletoimetamine on alati olnud tasemel.

Pupilo kommentaar: Katre, suured tänud kommentaari eest. Kuna enamus kasutajatele sobivad need ColourVUE läätsed väga hästi, siis oleks väga hea, kui saaksime neid läätsi lähemalt uurida ja ekspertiisi saata. Kõik ColourVUE läätsed on ühest ja samast materjalist ning seetõttu ei tohiks Party Greeni ja Blue-Yellowi läätsedel mingisugust vahet olla. Seega kui Sul on need läätsed veel alles, siis oleksime väga tänulikud, kui saadaksid need meile tagasi: Tulika 15/17, Tallinn 10613 E Vision OÜ ning me saaksime lähemalt uurida, ega juhuslikult ei olnud tegemist praakläätsedega.
hmm ilusad sinised silmad :P Review by
Kvaliteet
5
mina jällegi olen ka tahtnud sinised w rohelist silma värvi ja sain selle unistuse täita ColurVUE BIgEyes kasutades olen ka väga väga rahul :)
Party green. Review by
Kvaliteet
5
Väga ilus tulemus. Keskosas jäi küll oma silmavärv küllaltki palju paista, kuid kuna endal ka rohakas-hallid silmad, siis tulemus oli väga, väga ilus. Teevad silmad suureks, ilmekaks ja pilkupüüdvaks.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: BigEyes Party Green

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet