Bepanthen Eye silmatilgad 20x0,5ml

Laos

15,90 €

Koostisosade loetelu:

Naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi.

Bepanthen Eye silmatilku on mugav kasutada ning nad leevendavad vaevusi kohe pärast annustamist. Ühekordse annusega pakendid säilivad suletuna 3 aastat, kuid avatud pipett tuleb pärast kasutamist ära visata, kuna Bepanthen silmatilgad ei sisalda säilitusaineid.


Detailid

Bepanthen Eye silmatilku tilgutatakse vastavalt vajadusele mitu korda päevas mõlemasse silma (üks või kaks tilka korraga). Tilgad kanduvad kergesti silma pinnale ning vähendavad tunduvalt silmade kuivust, kihelust ning ärritust. Bepanthen Eye silmatilgad niisutavad silmi nägemist halvendamata ega muuda silmi kleepuvaks. Silmatilgad leevendavad vaevusi pikaks ajaks.

Bepanthen Eye SILMATILGAD on valmistatud looduslikest ainetest: niiskust siduvast hüaluroonhappest ning silmi rahustavast ja ravivast dekspantenoolist.

Mugavad ühekordse annusega pakendid: 20 x 0,5 ml. Hoida temperatuuril +2…+25 °C. Ühekordse annusega pakendid säilivad suletuna 3 aastat. Ei sisalda säilitusaineid. Tänu sellele võib tilku kasutada pikema aja vältel ning need sobivad suurepäraselt ka kontaktläätsede kandjatele.

NB! Üks pipett on vaid ühekordseks kasutamiseks, kuna Bepanthen Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid. Kasutamata jäänud lahus tuleb koheselt minema visata

 

Sarnased tooted:

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Bepanthen Eye silmatilgad 20x0,5ml

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet