Andrea Strip Lashes Style 53 stardikomplekt

Laost otsas

9,50 €
Andrea Strip Lashes Style 53 ripsmekaared on valmistatud naturaalsest materjalist. Komplekti kuuluvad kaks ripsmekaart, ripsmeliim ja paigaldusabiline.

NB! Kahjuks toode ei ole enam saadaval

Detailid

Andrea Strip Lashes Style 53 ripsmekaared on valmistatud naturaalsest materjalist. Komplekti kuuluvad kaks ripsmekaart, ripsmeliim ja paigaldusabiline.

KASUTAMINE:
Kontrolli esmalt Modlash ripsmete sobivust paigaldades neid ilma liimita. Eemalda ettevaatlikult ripsmed aluselt ja painuta õrnalt, hoides kaart mõlemast otsast. Võta pintsettidega ripsmekaare keskelt ja aseta üks ots silmalau sisenurka, enda ripsmete kohale, võimalikult ripsmejuure lähedale. Kui ripsmed on liiga pikad, lõika välimist serva lühemaks. Lisa ripsmekaarele meigipintsli või hambatiku abil õhuke riba Modlash Adhesive liimi. Lase liimil kuivada 30 sekundit. Kui hoiad pintsettidega ripsmekaare keskelt, saad ripsmed paika esimese korraga. Pintsettide või sõrmeotste abil vajuta ripsmekaart õrnalt allapoole; seejärel suru allapoole ka kaare nurki. Liim kuivab täielikult u. minutiga. Tähelepanu! Peale ripsmete eemaldamist puhasta need liimist ja aseta tagasi alusele. Modlash ripsmekaared ei ole ööpäevaringseks kandmiseks. Modlash ripsmed on personaalseks kasutamiseks.

 

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Andrea Strip Lashes Style 53 stardikomplekt

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet