Air Optix Night&Day Aqua

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Air Optix Night&Day Aqua on suurepärased kontaktläätsed, millel veesisaldus on ainult 24%, kuid need läätsed juhivad hapnikku 6x paremini, kui tavalised kontaktläätsed. Seetõttu võib neid läätsi kanda kas 30. ööpäeva järjest või tavaliste päevaläätsedena 30 päeva.

NB! Nende läätsede tavaline tarneaeg on ca 10-14 päeva.

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.40, 8.60
OD DIA 13.80
Dk/t (hapniku läbikandvus) 175
Veesisaldus 24%
Materjal Lotrafilcon A
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Airoptix Night & Day Aqua kontaktläätsed sobivad pidevaks päevaseks või üleöiseks kandmiseks 30 ööpäeva järjest. Airoptix Night & Day Aqua kontaktläätsed juhivad sarvkestale kuni 6 korda rohkem hapnikku, kui tavalised kontaktläätsed. Tänu plasmatöötlusele on neil läätsedel suurepärane niisutus ja vastupidavus proteiini ladestumisele. Veesisaldus 24%.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Vajab harjumist Review by
Kvaliteet
3
Olen vaid paar päeva neid kandnud ja esiti ei saa sugugi kiita. Need on paksemad ja tugevamad ning minu silmad väsivad juba paari tunniga. Ei kujuta ette, et neid terve päev kanda või suisa 30 päeva järjest. Ehk vajab harjumist.
Parimad Review by
Kvaliteet
5
Olen aastaid kandnud läätsesid.Viimasel ajal on silmad kippunud kuivama ja ka silmatilkade kasutamisega pole erinevad läätsed silmas mugavad polnud.
Neid ööpäevaseid läätsesid olen hetkel 3x24 tundi juba kandnud ja olen üliõnnelik mugavuse tõttu mida läätsesid kandes tunnen. Ei kipita, kuiva ega liigu silmas omasoodu.
Lihtsalt parimad.
Ja superkiire teenindus nagu alati.
Tänan ja soovitan. hind on läätsesid väärt
Mugavuse tippklass Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad ja töötavad super hästi. Ei teki kuhugi uduseid nurki ega muud hägu. Ei tunne silmas neid üldse. Hinda väärt!
Väga super Review by
Kvaliteet
5
Tunnen, et näen nüüd ööpäevaringselt. Super
Soovitan!! Review by
Kvaliteet
5
Eelnevalt olen proovin teisi ööpäeva ringseid läätsesid, aga need läätsed on parimad. Teevad oma tööd väga hästi.
Isiklikult olen mega rahul ja soovitan kõigile. Ise olen megalt aktiivse eluga - öötöö - öösel ärgates pole mingit probleemi.
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud mitmeid läätsesid, kuid need on tõesti esimesed, mida ÜLDSE silmas ei tunne. Mina üle paari päeva siiski silmas hoida ei suuda (isegi kui kasutan silmatilkasid) - silmad hakkavad kuivama, tekib rähma, tükitunne silma. Kuid pikad päevad, laisk õhtu, kui ununevad läätsed silma - kein Problem!
Hea toode Review by
Kvaliteet
4
Toode on kvaliteetne, kavatsen edaspidigi tellida.
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Hind küll krõbedam aga väga head ööpäevaseks kasutamiseks!!!
Hetkel arsti soovitusel väga head Review by
Kvaliteet
5
Tütarlaps on ka väga rahul
Head läätsed Review by
Kvaliteet
4
Olen kasutanud Acuve Oasys läätsi ja kuna soovisin proovida ööpäevaseid läätsi, siis tellisin selle toote. Kahjuks siiski minu silmad lähevad kuivaks ja punaseks toodet kasutades, nii et ei kasuta ööpäevaselt. Suur pluss on see, et kui läätsed peaksid silma ununema, siis silmanägemine sellest järgmisel päeval ei kehvene. Oasys läätsedega läheb pilt alati udusemaks, kui läätsed üle 24h silmas on olnud.
Head läätsed Review by
Kvaliteet
4
Sobisid üprid hästi. Minule meeldisid.
väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen juba väga palju aastaid läätsekandja olnud ja siiani on need läätsed olnud parimad! Nendega ei lähe silmad kuivaks ja neid pole silmas üldse tunda. Olen väga rahul!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Air Optix Night&Day Aqua

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet