Air Optix Colors Brown

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

UUED ja väga loomulikud 1-kuulised värvilised kontaktläätsed Air Optix Colors, mille valmistamisel on kasutatud tuntud tavaläätsede Air Optix Aqua läätsesid ning 3-in-1 patenteeritud värvide tehnoloogiat, mis tagab selle, et need värvid sulanduvad imehästi Sinu loomuliku silmavärviga.

Kasuta ka AirOptix Colorsi fotostuudiot ning vaata, millised läätsed Sulle kõige paremini sobiksid!
Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 138
Veesisaldus 33%
Materjal Lotrafilcon B
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Air Optix Colors on uued ning väga mugavad värvilised läätsed Alconilt. Tegemist on väga kvaliteetsete värviliste läätsedega, mille valmistamisel on kasutatud väga tuntud ja kiidetud Air Optix Aqua kontaktläätsi. Kindel ja tõestatud kvaliteet!
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Mitte mingil juhul ei soovita Review by
Hind
3
Kvaliteet
1
Väga ebamugavad läätsed. Väidetavalt on dkt suur, kuid juba paar tundi silmas kandmist ja silmad torgivad, punetavad ja ebamugavustunne on meeletu. Kumerus, Dia on sama nagu teistel läätsedel, mida kannan, seega asi on konkreetselt nendes läätsedes.
Värviline efekt on võrreldes teistega, mida kasutanud olen, väga kehv. Pupilliava on väga suur, oma silmavärv tuleb tugevalt läbi. Natuke nad muudavad oma silma tooni, aga ei anna teist värvi. Mitte mingil juhul ei soovita neid paraku :(
Soovitan! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ühed vähestest värvilistest läätsedest, mis jäävad silmas tõesti loomulikud! Endal on helehallid silmad ja olen ostnud pruune - jäävad tõesti väga loomulikud, soovitan julgelt!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Air Optix Colors Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet