Air Optix Colors Brown

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

UUED ja väga loomulikud 1-kuulised värvilised kontaktläätsed Air Optix Colors, mille valmistamisel on kasutatud tuntud tavaläätsede Air Optix Aqua läätsesid ning 3-in-1 patenteeritud värvide tehnoloogiat, mis tagab selle, et need värvid sulanduvad imehästi Sinu loomuliku silmavärviga.

NB! Nende läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva
Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp Värvilised läätsed
Pakendis 2 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 138
Veesisaldus 33%
Materjal Lotrafilcon B
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Air Optix Colors on uued ning väga mugavad värvilised läätsed Alconilt. Tegemist on väga kvaliteetsete värviliste läätsedega, mille valmistamisel on kasutatud väga tuntud ja kiidetud Air Optix Aqua kontaktläätsi. Kindel ja tõestatud kvaliteet!
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen neid läätsesid aastaid kasutanud ja on väga mugavad ning jäävad silmas loomulikud. Mingi hetk oli probleem sellega et läätsed kippusid katki minema aga selles osas on Pupilo ka vastu tulnud ning üldiselt on äärmiselt meeldiv kogemus!
Lemmik läätsed Review by
Kvaliteet
5
Minu lemmik läätsed, jäävad silmas mugavad ja loomulikud
Tulemus ei olnud pruun Review by
Kvaliteet
3
Enda silmavärv heledam sinakas, läätsega jäi tulemus ebamäärane hallikas, st suuremat erinevust polnud, pruunist oli asi kaugel.
Head värvilised läätsed Review by
Kvaliteet
5
Võrreldes BigEyes läätsedega on palju loomulikumad ning mugavamad silmas, ei ole nii paksud ning on hingavad. Kuna kasutan läätsesi pika päeva jooksul siis õhtul on inimlik olla, ei torgi ja ei kraabi silmast ära neid. Läätse värv ei jää vaateväljale ette (nagu BigEyes puhul).
Samas nii mugavad kui tavaläätsed ei ole veel värviliste seast miskit leidnud :)
Suurepärased Review by
Kvaliteet
5
Väga loomulik pruun, helesinistele silmadele.
Parimad! Review by
Kvaliteet
5
Tōesti supper hea valik, kui soovida silmavärvi muuta. Mul on endal tumehallid silmad, toon “brown” tegi silmad täitsa pruuniks! Pupilliava minul kûll näha ei olnud, kuna lââtsede kujundus selline, et âäred säbrulised, jääb üli loomulik mulje. Lääts on loomult pigem nn kôva kui pehme. Isiklikult vajan ka silmatilku nende kasutamisel (silma omapära).
Mitte mingil juhul ei soovita Review by
Kvaliteet
1
Väga ebamugavad läätsed. Väidetavalt on dkt suur, kuid juba paar tundi silmas kandmist ja silmad torgivad, punetavad ja ebamugavustunne on meeletu. Kumerus, Dia on sama nagu teistel läätsedel, mida kannan, seega asi on konkreetselt nendes läätsedes.
Värviline efekt on võrreldes teistega, mida kasutanud olen, väga kehv. Pupilliava on väga suur, oma silmavärv tuleb tugevalt läbi. Natuke nad muudavad oma silma tooni, aga ei anna teist värvi. Mitte mingil juhul ei soovita neid paraku :(
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Ühed vähestest värvilistest läätsedest, mis jäävad silmas tõesti loomulikud! Endal on helehallid silmad ja olen ostnud pruune - jäävad tõesti väga loomulikud, soovitan julgelt!
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Air Optix Colors Brown

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet