Air Optix Aqua

Saadavus: Laost otsas

Hind: 0,00 €

NB! Nende läätsede tootmine on lõpetatud, tootja asendas need läätsed uue tootega Air Optix plus HydraGlyde, mis on senisest enam niisutavama toimega.


Meil on veel mõned tugevused laos

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 138
Veesisaldus 33%
Materjal Lotrafilcon B
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Air Optix Aqua on 1-kuulised kontaktläätsed pikemaks päevaseks, vajadusel ka ööpäevaseks kandmiseks (max. 6 ööpäeva järjest). Air Optix Aqua kontaktläätsedel on väga hea hapniku läbilaskvus, mis võimaldab silmale loomulikku hapnikutarvet kogu kandmisperioodi, ka une ajal. Niisutav komponent läätse juures ei lase silmal liigselt kuivada üheski tingimuses (kuivas keskkonnas või une ajal).

Air Optix Aqua unikaalne plasmatöötlus väldib proteiinide ladestumist läätse pinnale ja hoiab läätse kauem puhtana. Samuti on nendel kontaktläätsedel väga hea ühilduvus sarvkestaga, mis tagab pisaravedeliku loomuliku liikumise ning võimaldab selgema nägemise ja mugavama tunde pikemaks ajaks. Airoptix Aqua sobib väga hästi inimesele, kes töötab palju arvutiga ja kellel esineb „kuiva silma sündroom“. Veesisaldus on 33%.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Head läätsed Review by
Kvaliteet
4
Head, aga minu silmad on väga kuivad :(
kiir tarne ja hea kvaliteet Review by
Kvaliteet
5
kiir tarne ja hea kvaliteet
Vajab harjumist Review by
Kvaliteet
3
Algselt oli väga ebamugav tunne, nüüd umbes 2 nädala pärast ei tunne, et läätsed on silma sees umbes ühe päeva jooksul, peale seda peab läätsed silmast välja võtma. Eelmiste läätsetega (biofinity) sellist jama ei olnud, sain käia 6-7 päeva ilma problemideta
Hea hinna ja kvaliteedi suhe Review by
Kvaliteet
5
Kuna kasutan Air Optix Aqua läätsi juba mitmendat aastat, siis nende kvaliteedis pole põhjust kahelda. Kõige olulisem on Pupilost ostmisel nende hind, mis on lihtsalt suurepärane.
Kvaliteetsed ja hea hinnaga Review by
Kvaliteet
5
Kvaliteetsed ja hea hinnaga läätsed, õhku läbilaskvad, samas ei purune kergelt, ei ole kunagi olnud probleeme.
Läätsedega väga rahul. Review by
Kvaliteet
5
Hea hinna ja kvaliteedi suhe.
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Väga lihtne silma panna ja ära võtta. Õhukesed, ei sega, ei uju. Kuivama hakkavad ainult siis, kui oled tõepoolest päev läbi umbses toas arvuti taga istunud.
Peab tõdema, et ühte paari on võimalik kanda 2 kuud ilma probleemideta, kui need iga öö puhastusvedeliku sisse jätta.
Pupilo kommentaar: Meie silmaarst ja optometristid soovitavad tungivalt kinni pidada läätsede kandmisaegadest, samamoodi ei ole soovitav aegumistähtaja ületanud tooteid, näiteks hallitanud leiba süüa. Läätsede peal ei ole sinna ladestunud lipiidid ja mikroobid näha lihtsalt :)
Super läätsed :) Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, saab ka öösel silmas hoida :)
Hea ja mugav Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad kasutada, kvaliteetsed läätsed. Silmad saavad hingata.
Head läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Sobivad hästi ja on mugavad.
Hea Review by
Kvaliteet
5
Eelmised kaks korda kui tellisin hakkasid silmad sügelema ja muutusid punaseks.Viimase korra läätsed olid jälle ok. Äkki eelmised olid ühest partiist ja vigased ei oska öelda milles asi. Muidu tootega rahul. Aitäh! Jõudu Teie tiimile! Ellen
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Ideaalsed läätsed minu silmadele. Ei tunnegi et läätsed silmas on. Kerge paigaldada.
OK Review by
Kvaliteet
4
OK
100% parim Review by
Kvaliteet
5
Neid läätsi olen kandnud 7 aastat, mis näitab seda, et olen nendega super rahul!

Lisaks Pupilo klienditeenindus on midagi uskumatut! Ühel korral oli läätsed vaja kätte saada kiirelt ja postiteenusega poleks neid õigeaegselt kätte saanud. Tunnike hiljem oli läätsede ja kingitustega Pupilost inimene mul töö juures mulle asju toomas. Kõlab imeliselt :)
Ainukesed läätsed, mis sobivad Review by
Kvaliteet
5
Olen neid läätsi kasutanud juba aastaid ja siiani jäänud väga rahule. Ööseks pole veel silma jätnud, kuna silmad vajavad puhkust ka. Väga mugav silma panna. Teenindus super!
Hinnang Review by
Kvaliteet
3
Minu meelest need 6 Air Optix Aqua läätse on väga head, kuid need 2 lisaläätse tunduvad mingi teise tootja omad ja suht ebakvaliteetsed. Mõnikord ei saa neid üldse kasutada, mõnikord väga lühikest aega.
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Silmas head ja mugavad.
Olen rahul Review by
Kvaliteet
4
Läätsed on kerged ning ei hakka kiirelt kuivama, mugavad kanda. Isegi saunas saab käia ilma et läätsed ära kuivaks. :)
Silmasõbralik Review by
Kvaliteet
5
Hea pehme lääts, kestab kaua!
Mina olen väga rahul. Teenindus ka tasemel. Review by
Kvaliteet
5
Hea toode, hea hinnaga ja mulle meeldib väga teeninduse kiirus ja selle kvaliteet. :) Parim!
Mugavad Air Optix Aqua läätsed Review by
Kvaliteet
5
Kasutan juba pikemat aega Air Optix Aqua ööpäevaringseid läätsi ning olen väga rahul. Päeva jooksul ei saa arugi, et läätsed oleksid silmas.
Läätsed Review by
Kvaliteet
5
Tegemist on kvaliteetse tootega. Silmas mugav kanda.
Väga hea lääts Review by
Kvaliteet
5
Kuiva silma tõttu mulle suuremosa läätsesid ei sobi, aga Airoptix Aqua on siiani olnud suurepärane. Eks on ikka udusemaid päevi, aga alati ei saa kahuks läätse süüdistada.
Lemmiklääts.
Mulle sobivad Review by
Kvaliteet
4
Olen neid läätsi kasutanud juba aastaid ja väga rahul. Ööseks võtan küll alati silmast ära, sest magades hakkavad silmad siiski kuivama, samas saab kanda kindlasti rohkem, kui kuu aega.
Olen rahul Review by
Kvaliteet
5
Olen mitmeid kuuajalisi läätsi proovinud, kuid nendega seni kõige rohkem rahule jäänud. Mõned teised tooted on silmas lausa sellist ärritust põhjustanud, et üle ühe päeva järjest kasutada ei kannata, aga Air Optix Aqua'ga pole seni mingeid probleeme olnud.
lemmikud Review by
Kvaliteet
5
Olen aastaid kasutanud neid läätsi, kannan neid ööpäevaringselt, silmad ei ole kunagi kuivad ja läätsed on silmas väga kerged, kindlasti soovitan!
Tuntud headuses Review by
Kvaliteet
5
Olen väga rahul, silm puhkab nende läätsedega ja väike kingitus teeb alati rõõmu.
Kuivavad silmas väga ruttu Review by
Kvaliteet
2
Võrreldes Softlens 59'ga, kuivavad silmas palju kiiremini ja pilk muutub uduseks (juba poole päeva pealt). Terve päev ei suuda kahjuks silmas kanda, kuigi hommikul silma pannes on väga mugavad. Ootasin neilt läätsedelt rohkemat. :(
Ei meeldi Review by
Kvaliteet
3
Esimest korda oma läätsekandmise ajaloos puutusin kokku sellise olukorraga, kus läätsedega nägin uduselt. Muidu olid silmas mugavad, aga raske on elada, kui pilk on fookusest väljas.
Parimad kuuajalised läätsed ;) Review by
Kvaliteet
5
Parimad läätsed ;) Pakk Rootsi jõudis kohale väga ruttu ei läinud nädalatki. Üllatusena oli lisatud ka läätsevedelik:)
Aitäh Teile
Soovitan ja kiidan teenindust Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud varasemast vaid kahte läätsefirmat (lisaks sellele siis ka Acuvue Oasys) ning minu silmade jaoks on need siin parimad. Minu kogemus ütleb, et neid võib vabalt päev otsa kanda ja olen unustanud need isegi ööseks silma ning hommikul pole aru saadagi, et miskit silmas on - natukene silmavedelikku ning kõik on hea. Silmad hingavad ning püsivad hästi - saab vajadusel ka rohkem kui kuu aega kasutada. Läätsede kasutus sõltub väga palju silmadest ning minu silmade jaoks on need parim valik.

Lisaks, kuna märts on hea teenindaja kuu, siis tahaksin tunnustada siinset meeskonda kiire ja kvaliteetse teeninduse pärast! Lisaks sooviksin tunnustada ja kiita Pupilo särasilmseid ja toredaid teenindajaid!
Minule sobivad Review by
Kvaliteet
5
Viimase aja parim avastus. Olen päris mitmeid erinevaid läätsesid viimasel ajal proovinud ja nüüd jään mõneks ajaks nende juurde. Mugavad, silmad ei väsi õhtuks ära. Silma pannes peab jälgima, et lääts oleks õiget pidi, vale pidi pannes tuleb kergesti silmast.
Väga ebameeldivad läätsed Review by
Kvaliteet
1
Läksin õnge, lause puhul kuni 6 päeva järjest võivad silmas olla ja arvutikasutajale. Kindlasti nii ei ole, vajab pidevalt silmatilkasi ja hooldust. Samuti teravus kaob kiiremini võrreldes teiste 5 tärni läätsedega, mida siit varem tellind olen. Tegin väga vale valiku oma ostu puhul kindlasti.
Parima valik läätsekandjale Review by
Kvaliteet
5
Olen kasutanud neid läätsi juba 3 aastat ja pole kordagi mõelnud,et peaks midagi teist proovima, sest need on niii mugavad, kergesti paigaldatavad ja mis kõige tähtsam - ma vahest unustan ära, et mul läätsed silmas on. Soovitan soojalt kõigile.
Läätse tugevus oleks nagu nõrk Review by
Kvaliteet
2
Ostsin esimest korda need läätsed ja ei jäänud üldse rahule. Ma ei tea, kas need läätsed on nõrgemad kui sama tugevusega teised läätsed? Igatahes nägemine oli halvem. Sama olukord oli ka teise inimesega, kes samast pakist neid läätsesid võttis. Muidu iseenesest läätsed olid mugavad, aga seda väga nautida ei saanud, kuna silmad väsisid kiiresti pingutamisest ära.
väga head Review by
Kvaliteet
5
Kasutan juba aastaid ning ei ole näinud põhjust vahetamiseks.
Väga rahul Review by
Kvaliteet
5
Läätsed sobivad väga hästi ning eriti tahaks kiita teenindust. Kõik on nii sõbralikud ja tagasisidet saab kiiresti. Soovitan! :)
Parim! Review by
Kvaliteet
5
Parim hästi hingav lääts!
Ei soovita Review by
Kvaliteet
1
Väga paksud läätsed. Pool päeva sai vaid kanda ja siis juba hakkasid läätsed nägemist segama (silm kuivas ja tundsin läätsesid slmas).
Ei soovita Review by
Kvaliteet
1
Need läätsed on kehva kvaliteediga. Silma panemise hetkest peale hakkavad silma kratsima. Üks jubedamaid kogemusi. Ei soovita osta.
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Parimad kuuajalised läätsed mida kasutanud olen. Püsivad silmas ilusti paigal ning ei kuivata.
Mugavad Review by
Kvaliteet
4
Silmapanek ei tekita mingit probleemi, samuti on need silmas pikka aega mugavad. Päeva lõpupoole annavad need siiski tunda.
Head. Review by
Kvaliteet
5
Sobivad hästi. Kui juhtub, et jäävad pikemaks ajaks silma, siis lähevad silmad ikka kuivaks.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Sobivad ka algajale läätsekandjale, väga lihtne silma saada ja eemaldada. Nägemisteravus hea. Mõnikord tekib veidi ebamugav tunne aga siis on hea silmatilku kasutada.
Asjalikud läätsed Review by
Kvaliteet
4
Tegu on heade läätsedega neile, kes on alustanud läätsede kandmisega. Ise enam neid ei ostaks, kuna nad on natukene "robustsed" ning neid on tunda, et nad on silmas. Samas on väga lihtne neid silma saada.
Mugavad Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad, päevasel uinakul või kui ööseks silma unustan, on ärgates küll veidi kuiv tunne, aga üldiselt on mõnusad.
Super Review by
Kvaliteet
5
Ülirahul nende läätsedega, olen katsetanud erinevaid läätsi ja need seni parimad. Silmad saavad hingata.
Pikaajaline rahulolu Review by
Kvaliteet
4
Olen neid läätsesid kasutanud juba ligi 4 aastat. Vahepeal katsetasin ka teisi, kuna ei suutnud mitu päeva järjest neid silmas hoida. Selgus, et asi on siiski pigem minu silmades, sest märksa kallimate ja spetsiaalsete läätsedega oli hommikuti sama ebamugavus. Mulle meeldib nende läätsede juures just see, et nad ei ole nii lödid, mida olen täheldanud teiste toodete puhul.
Hea Review by
Kvaliteet
4
Kasutasin neid läätsesid pikka aega ning tol ajal olin väga rahul nendega. Kuigi kippusid õhtuti natukene ebamugavaks ning öösiti oli vaja välja võtta. Aga siis ma ei oskanudki läätsedest veel midagi paremat oodata, aga nüüd olen leidnud enda jaoks sobivama ning odavama variandi.
Paremat ei oska ette kujutada! Review by
Kvaliteet
5
Prillide kandmise staaži 9 aastat, läätsede jagu paralleelselt viimased kaks. Pidevalt kasutasin üht ja sama firmat ja mõtlesin, et ongi normaalne, kui 1-kuulist läätse saab kanda maksimaalselt 12 päeva enne, kui meeletult valu hakkab tegema. EI OLE!

Lootes, et asi pole äkki ikkagi minus, tellisin just need Air Optixi omad ja ma ei oska isegi sõnadesse panna, kui rahul ma nendega olen! Isegi mu 17-tunniste tööpäevade juures on võimalik vabalt 3 päeva järjest kanda ja jätkuvalt tunda, nagu poleks mu nägemisel midagi viga. Kõige ohtlikum ongi vast see, et need on nii mugavad, et unustad, et midagi üldse silmas on ja lähed nendega magama. :D

Kui varem uurisin järjest enam laseropi variante, siis nüüd pole enam sellist mõtetki! Soovitan väga julgelt! :)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Air Optix Aqua

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet