laatsed

Air Optix Aqua +2 TASUTA läätse

Saadavus: Laos

0% Hind: 0,00 € 0,00 €

SUPER DIIL! 6-se pakiga (6 sama tugevusega läätse) saad 2 lisaläätse TASUTA! 27€ eest 8 läätse - Sinu võit 15,6€!

Air Optix Aqua kontaktläätsedel on väga hea hapniku läbilaskvus, mis võimaldab silmale loomulikku hapnikutarvet kogu kandmisperioodi, ka une ajal. Niisutav komponent läätse juures ei lase silmal liigselt kuivada üheski tingimuses (kuivas keskkonnas või une ajal)!

Mõndades optikapoodides on need läätsed tuntud ka nime all iWear XR Comfort.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Vali läätsede tüüp Ööpäevaringsed
Pakendi suurus 6
Kumerus BC 8.60
OD DIA 14.20
Dk/t (hapniku läbikandvus) 138
Veesisaldus 33%
Materjal Lotrafilcon B
Tootja Ciba Vision / Alcon

Detailid

Air Optix Aqua on 1-kuulised kontaktläätsed pikemaks päevaseks, vajadusel ka ööpäevaseks kandmiseks (max. 6 ööpäeva järjest). Air Optix Aqua kontaktläätsedel on väga hea hapniku läbilaskvus, mis võimaldab silmale loomulikku hapnikutarvet kogu kandmisperioodi, ka une ajal. Niisutav komponent läätse juures ei lase silmal liigselt kuivada üheski tingimuses (kuivas keskkonnas või une ajal).

Air Optix Aqua unikaalne plasmatöötlus väldib proteiinide ladestumist läätse pinnale ja hoiab läätse kauem puhtana. Samuti on nendel kontaktläätsedel väga hea ühilduvus sarvkestaga, mis tagab pisaravedeliku loomuliku liikumise ning võimaldab selgema nägemise ja mugavama tunde pikemaks ajaks. Airoptix Aqua sobib väga hästi inimesele, kes töötab palju arvutiga ja kellel esineb „kuiva silma sündroom“. Veesisaldus on 33%.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
Tuntud headuses Review by Sirli
Kvaliteet
Hind
Olen väga rahul, silm puhkab nende läätsedega ja väike kingitus teeb alati rõõmu. (Postitatud 18.04.2017)
Kuivavad silmas väga ruttu Review by Egle
Hind
Kvaliteet
Võrreldes Softlens 59'ga, kuivavad silmas palju kiiremini ja pilk muutub uduseks (juba poole päeva pealt). Terve päev ei suuda kahjuks silmas kanda, kuigi hommikul silma pannes on väga mugavad. Ootasin neilt läätsedelt rohkemat. :( (Postitatud 14.02.2017)
Ei meeldi Review by anna
Kvaliteet
Hind
Esimest korda oma läätsekandmise ajaloos puutusin kokku sellise olukorraga, kus läätsedega nägin uduselt. Muidu olid silmas mugavad, aga raske on elada, kui pilk on fookusest väljas. (Postitatud 20.01.2017)
Parimad kuuajalised läätsed ;) Review by Kaidi
Hind
Kvaliteet
Parimad läätsed ;) Pakk Rootsi jõudis kohale väga ruttu ei läinud nädalatki. Üllatusena oli lisatud ka läätsevedelik:)
Aitäh Teile (Postitatud 25.04.2016)
Soovitan ja kiidan teenindust Review by Deivi
Hind
Kvaliteet
Olen proovinud varasemast vaid kahte läätsefirmat (lisaks sellele siis ka Acuvue Oasys) ning minu silmade jaoks on need siin parimad. Minu kogemus ütleb, et neid võib vabalt päev otsa kanda ja olen unustanud need isegi ööseks silma ning hommikul pole aru saadagi, et miskit silmas on - natukene silmavedelikku ning kõik on hea. Silmad hingavad ning püsivad hästi - saab vajadusel ka rohkem kui kuu aega kasutada. Läätsede kasutus sõltub väga palju silmadest ning minu silmade jaoks on need parim valik.

Lisaks, kuna märts on hea teenindaja kuu, siis tahaksin tunnustada siinset meeskonda kiire ja kvaliteetse teeninduse pärast! Lisaks sooviksin tunnustada ja kiita Pupilo särasilmseid ja toredaid teenindajaid! (Postitatud 10.03.2016)
Minule sobivad Review by Anu
Hind
Kvaliteet
Viimase aja parim avastus. Olen päris mitmeid erinevaid läätsesid viimasel ajal proovinud ja nüüd jään mõneks ajaks nende juurde. Mugavad, silmad ei väsi õhtuks ära. Silma pannes peab jälgima, et lääts oleks õiget pidi, vale pidi pannes tuleb kergesti silmast. (Postitatud 21.01.2016)
Väga ebameeldivad läätsed Review by R.
Hind
Kvaliteet
Läksin õnge, lause puhul kuni 6 päeva järjest võivad silmas olla ja arvutikasutajale. Kindlasti nii ei ole, vajab pidevalt silmatilkasi ja hooldust. Samuti teravus kaob kiiremini võrreldes teiste 5 tärni läätsedega, mida siit varem tellind olen. Tegin väga vale valiku oma ostu puhul kindlasti. (Postitatud 08.01.2016)
Parima valik läätsekandjale Review by Mariliis
Hind
Kvaliteet
Olen kasutanud neid läätsi juba 3 aastat ja pole kordagi mõelnud,et peaks midagi teist proovima, sest need on niii mugavad, kergesti paigaldatavad ja mis kõige tähtsam - ma vahest unustan ära, et mul läätsed silmas on. Soovitan soojalt kõigile. (Postitatud 09.08.2015)
Läätse tugevus oleks nagu nõrk Review by Sandra
Kvaliteet
Hind
Ostsin esimest korda need läätsed ja ei jäänud üldse rahule. Ma ei tea, kas need läätsed on nõrgemad kui sama tugevusega teised läätsed? Igatahes nägemine oli halvem. Sama olukord oli ka teise inimesega, kes samast pakist neid läätsesid võttis. Muidu iseenesest läätsed olid mugavad, aga seda väga nautida ei saanud, kuna silmad väsisid kiiresti pingutamisest ära. (Postitatud 11.06.2015)
väga head Review by Margit
Hind
Kvaliteet
Kasutan juba aastaid ning ei ole näinud põhjust vahetamiseks. (Postitatud 29.05.2015)
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Air Optix Aqua +2 TASUTA läätse

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet