Acuvue Oasys - parimad niisutavad läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Viibid tihti arvuti taga ning silmad kipuvad kuivama? Kui jah, siis suure hapniku läbilaskevõimega Acuvue Oasyse kontaktläätsed on paljude ekspertide hinnangul parimad kontaktläätsed arvutikasutajale! Võid need läätsed pühapäeva õhtul silma panna ning alles laupäeval silmast eemaldada. Seega võid neid kanda isegi magades! 


Telli tööpäeval enne kella 15:00 ja saad läätsed järgmisel päeval kätte! Plusstugevusega läätsede tarneaeg on 3-5 päeva.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.40, 8.80
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 147
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Acuvue Oasys on Acuvue Advance edasiarendatud toode, mille materjal Hydraclear Plus juhib hapnikku palju paremini kui Acuvue Advance läätsedes kasutatav materjal Hydroclear. Läätse Dk/t koefitsent on lausa 147. Suhteliselt madal veesisaldus (38%) ei lase läätses oleval veel auruda, mistõttu kuivsustunne tekib harva. Läätse võib kanda ka ööpäevaringselt kuni 1 nädal või päevaläätsedena 2 kuni 4 nädalat. Parimad kontaktläätsed arvutikasutajale!

Läätse pinda kattev UV kiirte kaitsekiht on senini parim, mis seni kontaktläätsedel olemas ning blokeerivad 96% UVA ja 99% UVB kiirgusest. Läätsed on kerge sinaka varjundiga, et hõlbustada konteinerist kättesaamist.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. ...
 8. 19
Super! Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Suurepärased läätsed, ei saa arugi kui silmas on. Minu silmadele sobivad ideaalselt - ei kuiva ega aja kipitama. Kasutasin vahepeal teisi läätsesid, mis mulle üldse ei sobinud. Tellisin siis oma lemmikud uuesti :) Soovitan soojalt :)
Jätkuvalt parimad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Minu hinnangul jätkuvalt parimad saadaolevad kontaktläätsed. Paremad kui enamus päevaseid läätsi.
Olen nende läätsedega väga kaua juba väga rahul Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Mul on läätsede kandmisega alati olnud üsna keeruline, sest mu silmad lähevad ruttu kuivaks ja üldiselt on läätsedega siis päris ebamugav. Nende läätsedega aga on siiani vähemalt olnud kõige kauem võimalik mul vastu pidada, seega olen nendega väga rahul.
Väga head ja kõige mugavamad läätsed, mida olen kasutanud. Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head ja kõige mugavamad läätsed, mida olen kasutanud. Proovin neid esimest korda, aga usun, et jään neid edaspidigi kasutama.
Väga rahul Review by
Hind
3
Kvaliteet
5
Kontoritöö jaoks täiuslikud. Teised läätsed on kuivaks muutunud arvuti taga istudes, aga mitte need. On olnud ja jäävad lemmikuteks!
Suurepärane! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen neid läätsesid juba paar aastat kasutanud ning neile kindlaks jäänud sest mul on üsna kuivad silmad, kuid nende läätsedega ei pea ma silmi palju niisutama. Kuigi õhtu lõpus, kui ma hämaras soovin telekat vaadata, siis tunnen, et pean läätsed ära võtma, kuid kinos sama muret ei teki. Läätsed on pehmed ning topsis kergelt leitavad, sest on kergelt sinakat tooni. Suurepärased läätsed!
Mugav Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga pehmed, niiskust hoidvad ja mõnusad. Minule väga sobivad! Soovitan.
Parimad läätsed, mida aastaid kasutanud. Review by
Hind
3
Kvaliteet
5
Olen kasutanud Acuvue Osasys läätsesid umbes 5 aastat ning samal ajal ka proovinud mõnda teist ning ausalt öeldes on Acuvue Oasys siiaaani parim.

Saab julgelt jätta ka mõneks ööks silma (tean, et ei soovitata) ning järgneval hommikul ei ole väga kuiv (mõningaselt siiski on). Igapäevaselt võtan siiski ööseks ära ning järgneval hommikul väga mõnusalt istuvad silma, ei tekita ärritust, pehme, õhurohke - soovitan!
Väga head läätsed. Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen erinevaid variante proovinud läätsedest, aga need on parimad minu jaoks
Superläätsed Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Kasutan juba aastaid, parimad mida kasutanud, kontaktläätsed aastast 1991.
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. ...
 8. 19

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet