Acuvue Oasys - parimad niisutavad läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Viibid tihti arvuti taga ning silmad kipuvad kuivama? Kui jah, siis suure hapniku läbilaskevõimega Acuvue Oasyse kontaktläätsed on paljude ekspertide hinnangul parimad kontaktläätsed arvutikasutajale! Võid need läätsed pühapäeva õhtul silma panna ning alles laupäeval silmast eemaldada. Seega võid neid kanda isegi magades! 


Telli tööpäeval enne kella 15:00 ja saad läätsed järgmisel päeval kätte! Plusstugevusega läätsede tarneaeg on 3-5 päeva.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.40, 8.80
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 147
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Acuvue Oasys on Acuvue Advance edasiarendatud toode, mille materjal Hydraclear Plus juhib hapnikku palju paremini kui Acuvue Advance läätsedes kasutatav materjal Hydroclear. Läätse Dk/t koefitsent on lausa 147. Suhteliselt madal veesisaldus (38%) ei lase läätses oleval veel auruda, mistõttu kuivsustunne tekib harva. Läätse võib kanda ka ööpäevaringselt kuni 1 nädal või päevaläätsedena 2 kuni 4 nädalat. Parimad kontaktläätsed arvutikasutajale!

Läätse pinda kattev UV kiirte kaitsekiht on senini parim, mis seni kontaktläätsedel olemas ning blokeerivad 96% UVA ja 99% UVB kiirgusest. Läätsed on kerge sinaka varjundiga, et hõlbustada konteinerist kättesaamist.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 14
 5. 15
 6. 16
 7. 17
 8. 18
Mugavaimad Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kõnealused läätsed on ühed parimad, mis turult saada. Üliõhukesed, silmas ei tunnegi neid, super mugavad lihtsalt. Ainuke miinus võib-olla see, et tuleb olla ettevatlik silmast võttes, kuna nad õhukesed ja hooletusest võivad kergemini katki minna. Lihtsalt tuleb olla ettevaatlik. Samuti saab isegi pluss läätsed nädalaga kätte, seega super hinna, kvaliteedi ja teeninduse suhe:)
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga head läätsed. Olen pikalt Acuvue läätsi kandnud ja Oasys on minu praegune valik. Soovitan.
Rahul! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen kandnud Acuvue Oasys läätsesid juba üle kahe aasta ning need on siiani parimad, mis leidnud olen. Enne kasutasin muid samas hinnaklassis olevaid, kuid need ei sobinud silmaga nii hästi.
Kuna tegelen aktiivselt spordiga, siis on väga hea, et ei pea nägemise pärast muretsema, selle saab lihtsalt ja mugavalt parandada läätsedega. Mugav on ka see, et läätsed võivad silmas olla hommikust õhtuni ja probleeme ei esine.
Hind on vastav toote kvaliteediga, mis on väga hea! Netipoest oli ka väga kerge ja käepärane ostu sooritada!
Igapäevasele arvutikasutajale ideaalne Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tegelikult võib nende läätsede olemasolu äragi unustada, mingit kunstpisarat pole vaja lisada ka konditsioneeritud kontoris päev otsa viibijal.
Kasutan neid turule tulemisest saadik peamiselt päevaläätsena, aga vahel on ka kogemata kauemaks silma ununenud. Praegu ei tea küll põhjust marki vahetada.
Vastab kõrgetele ootustele. Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Acuvue Oasys läätsed on internetist loetu põhjal omaduste poolest ühed kaasaegseimad ja äärmiselt silmasõbralikud.

Tuleb tõdeda, et loetu osutuks tõeks, sest tegu on tõesti väga mugavate läätsedega. Veidi väiksem diameeter (8,4) ei sega üldse ning lähtuvalt selle läätse omapärast sobivad väiksema diameetriga läätsed ilusti ka tavaliselt veidi suurema diameetriga harjunud silma.

Silm ei väsinud ega kuivanud ning nägemine oli terav. Siiski, hoiataksin õrnema soo esindajaid, et tegemist on küllaltki õrna läätsega ning korra õnnestus ripsmetušiharjaga läätse jäädavalt vigastada, ehkki tegu oli silmasõbraliku tušiga. Õnneks annab mehaanilisi vigastusi ise vältida.
super teenindus ja mugavad läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
väga head läätsed ja super teenindus, pole kohanud sellist personaalset lähenemist.
Olen ka tänulik selle eest, et on võimalik ööseks silma jätta, ei pea paaniliselt mõtlema, kas on silmas või ei.
kiidan tegijaid!
Kasutanud üle aasta - ja väga rahul. Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen ka proovinud veidi soodsama hinnaklassi analoogset läätse - aga see ei istunud kuidagi silma. Töötan peamiselt arvutiga ja olen kasutanud ka nn. päevaläätsesid, mis ööseks tuleb ära võtta. Vahe tavaliste läätsedega, mis järjest silmas võivad olla maksimaalselt ühe päeva - on ikka päris suur. Igasugu matkamine ja reisimine on muutunud tunduvalt lihtsamaks, sest rahumeeli võib läätsed ka ööseks silma jätta.
Selliste harrastuste puhul nagu ratsasport, siklisõit ja fotograafia on lääts suurepärane alternatiiv kallile silmaoperatsioonile - igal juhul on kõnealune toode oma hinda väärt.
Kuna kohalikus kaupluses konkreetset läätse pidevalt napib - siis internetipood on igati teretulnud alternatiiv. Kiirelt ja suhteliselt soodsalt kätte.
Soovitan soojalt!
Tundlikule silmale Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen kasutanud neid läätsi pea aasta, ajast kui uuem toode turule tuli, varem kasutasin sama firma eelmist toodet. Ma olen prooviks silma pannud ka teiste firmade 1-päevaseid, kuid tunduvad võõrkehana silmas.
Need on üliõhukesed (-1,5) ja silm ei hakka punetama, ju siis saab hästi hapnikku, nagu reklaam pajatab.
Need läätsed on oma hinda väärt, seda enam, et siit ostes on sääst tuntav ja kaup 2 päevaga käes. Soovitan !
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 14
 5. 15
 6. 16
 7. 17
 8. 18

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind