Acuvue Oasys - parimad niisutavad läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Viibid tihti arvuti taga ning silmad kipuvad kuivama? Kui jah, siis suure hapniku läbilaskevõimega Acuvue Oasyse kontaktläätsed on paljude ekspertide hinnangul parimad kontaktläätsed arvutikasutajale! Võid need läätsed pühapäeva õhtul silma panna ning alles laupäeval silmast eemaldada. Seega võid neid kanda isegi magades! 


Telli tööpäeval enne kella 15:00 ja saad läätsed järgmisel päeval kätte! Plusstugevusega läätsede tarneaeg on 3-5 päeva.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.40, 8.80
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 147
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Acuvue Oasys on Acuvue Advance edasiarendatud toode, mille materjal Hydraclear Plus juhib hapnikku palju paremini kui Acuvue Advance läätsedes kasutatav materjal Hydroclear. Läätse Dk/t koefitsent on lausa 147. Suhteliselt madal veesisaldus (38%) ei lase läätses oleval veel auruda, mistõttu kuivsustunne tekib harva. Läätse võib kanda ka ööpäevaringselt kuni 1 nädal või päevaläätsedena 2 kuni 4 nädalat. Parimad kontaktläätsed arvutikasutajale!

Läätse pinda kattev UV kiirte kaitsekiht on senini parim, mis seni kontaktläätsedel olemas ning blokeerivad 96% UVA ja 99% UVB kiirgusest. Läätsed on kerge sinaka varjundiga, et hõlbustada konteinerist kättesaamist.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 15
 5. 16
 6. 17
 7. 18
 8. 19
head Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
väga head ja õhukesed läätsed!

kandsin ükskord 48 tundi järjest, aga silm isegi ei punetanud!!

soovitan soojalt!

kiire reageerimine Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
väga mõnus, et kliendi küsimustele vastatakse kohe, väga hea teenindus. Parim, mida Eestis kohanud olen.

Läätsed ka väga head võrreldes suurema veesisaldusega läätsedega on neid ikka tunduvalt parem silma panna. Ja erinevust silmas kandes küll tunnetav pole.
parimad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
4
Oasys on parimad läätsed, mida olen kunagi kandnud 15 aasta jooksul. Kasutan palju arvutit ning teiste läätsedega silmad ei pea vastu. Neid kannan juba 3 aastat.
Parimad Läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen nende läätsede kandja üle kahe aasta ja väga rahul. Ülimugavad! Ja kui juhtubki, et kahtlen, mis pidi silma käivad, on suureks abiks läätsel olevad numbrid123. Ja teenindust pean ka siin kohal väga kiitma! Asjalik, kiire ja korrektne. Armas oli ka oma pakist kommi leida-naeratus suul terveks päevaks!
läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Hind tunduvalt soodsam, kui poest ostes! Kasutan juba üle aasta antud läätsi ja kindlasti tellin läätsed.com kaudu ka järgmine kord neid:)
Mugavaimad Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kõnealused läätsed on ühed parimad, mis turult saada. Üliõhukesed, silmas ei tunnegi neid, super mugavad lihtsalt. Ainuke miinus võib-olla see, et tuleb olla ettevatlik silmast võttes, kuna nad õhukesed ja hooletusest võivad kergemini katki minna. Lihtsalt tuleb olla ettevaatlik. Samuti saab isegi pluss läätsed nädalaga kätte, seega super hinna, kvaliteedi ja teeninduse suhe:)
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga head läätsed. Olen pikalt Acuvue läätsi kandnud ja Oasys on minu praegune valik. Soovitan.
Rahul! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen kandnud Acuvue Oasys läätsesid juba üle kahe aasta ning need on siiani parimad, mis leidnud olen. Enne kasutasin muid samas hinnaklassis olevaid, kuid need ei sobinud silmaga nii hästi.
Kuna tegelen aktiivselt spordiga, siis on väga hea, et ei pea nägemise pärast muretsema, selle saab lihtsalt ja mugavalt parandada läätsedega. Mugav on ka see, et läätsed võivad silmas olla hommikust õhtuni ja probleeme ei esine.
Hind on vastav toote kvaliteediga, mis on väga hea! Netipoest oli ka väga kerge ja käepärane ostu sooritada!
Igapäevasele arvutikasutajale ideaalne Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Tegelikult võib nende läätsede olemasolu äragi unustada, mingit kunstpisarat pole vaja lisada ka konditsioneeritud kontoris päev otsa viibijal.
Kasutan neid turule tulemisest saadik peamiselt päevaläätsena, aga vahel on ka kogemata kauemaks silma ununenud. Praegu ei tea küll põhjust marki vahetada.
Vastab kõrgetele ootustele. Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Acuvue Oasys läätsed on internetist loetu põhjal omaduste poolest ühed kaasaegseimad ja äärmiselt silmasõbralikud.

Tuleb tõdeda, et loetu osutuks tõeks, sest tegu on tõesti väga mugavate läätsedega. Veidi väiksem diameeter (8,4) ei sega üldse ning lähtuvalt selle läätse omapärast sobivad väiksema diameetriga läätsed ilusti ka tavaliselt veidi suurema diameetriga harjunud silma.

Silm ei väsinud ega kuivanud ning nägemine oli terav. Siiski, hoiataksin õrnema soo esindajaid, et tegemist on küllaltki õrna läätsega ning korra õnnestus ripsmetušiharjaga läätse jäädavalt vigastada, ehkki tegu oli silmasõbraliku tušiga. Õnneks annab mehaanilisi vigastusi ise vältida.
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 15
 5. 16
 6. 17
 7. 18
 8. 19

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet