Acuvue Oasys - parimad niisutavad läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Viibid tihti arvuti taga ning silmad kipuvad kuivama? Kui jah, siis suure hapniku läbilaskevõimega Acuvue Oasyse kontaktläätsed on paljude ekspertide hinnangul parimad kontaktläätsed arvutikasutajale! Võid need läätsed pühapäeva õhtul silma panna ning alles laupäeval silmast eemaldada. Seega võid neid kanda isegi magades! 


Telli tööpäeval enne kella 15:00 ja saad läätsed järgmisel päeval kätte! Plusstugevusega läätsede tarneaeg on 3-5 päeva.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.40, 8.80
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 147
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Acuvue Oasys on Acuvue Advance edasiarendatud toode, mille materjal Hydraclear Plus juhib hapnikku palju paremini kui Acuvue Advance läätsedes kasutatav materjal Hydroclear. Läätse Dk/t koefitsent on lausa 147. Suhteliselt madal veesisaldus (38%) ei lase läätses oleval veel auruda, mistõttu kuivsustunne tekib harva. Läätse võib kanda ka ööpäevaringselt kuni 1 nädal või päevaläätsedena 2 kuni 4 nädalat. Parimad kontaktläätsed arvutikasutajale!

Läätse pinda kattev UV kiirte kaitsekiht on senini parim, mis seni kontaktläätsedel olemas ning blokeerivad 96% UVA ja 99% UVB kiirgusest. Läätsed on kerge sinaka varjundiga, et hõlbustada konteinerist kättesaamist.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 8
 5. 9
 6. 10
 7. 11
 8. 12
 9. ...
 10. 19
Suurepärane Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Tellimus täideti kiiresti ja hästi. Läätsed on äärmiselt mugavad ja sobivad oivaliselt. Olen väga rahul ja kindlasti järgmisel korral kui läätsi vaja pöördun tagasi.
Rahul klient Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen nüüd kasutanud Läätsed.com teenuseid pea pool aastat. Kõigepealt - hind! Mitte kuskil Eestist ilmselt ei ole võimalik saada nii head kvaliteedi ja hinna vahet. Kui prillipoes saab sama hinnaga paari läätsesid, siis läätsed.com annab sama raha eest 3 paari.
Olen teenusega täiesti rahul! Esimest korda paki kätte saades lõid ka silmad särama, kui pakis väikene üllatus oli. Lihtne, ent tõhus viis, kuidas klient end erilisena tundma panna! Pakk tuleb ruttu kohale ja tellimused täidetakse kiirelt.

Käesolevatest läätsedest rääkides, siis olen nendega ka väga rahul. Need olid mu esimesed läätsed ja tõenäoliselt ei vaheta ma neid, kui üldse, nii pea. Silmad ei väsi, ei muutu kuivaks ja saab hädapärast ka mõnel korral kuus nendega ka ööpäeva-kaks kauem järjest silmas hoida. Püsivad kvaliteetsena täpselt kuu ja siis on ise aru saada, et läätsed vajavad vahetamist. Olen ka usin arvutkasutaja, nii et nagu ka kirjelduses lubatud on - silmad ei muutu kunagi kuivaks. Soovitan kindlasti kõigil neid proovida!
Suurepärased läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Kasutan neid läätsesid juba pikka aega ja läätse kvaliteet kui ka mugavus silmas on väga head.
Väga hea Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Kannan Acuvue läätsesid juba üle kümne aasta. Kõrge hapnikusisalduse tõttu pole probleemi silmade kuivusega ja lisaks mugavusele arvutikasutamisel kuivas kontoriõhus, on tegu minu hinnangul parimate läätsedega sportimiseks.
Hingavad ja mugavad läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen rohkem kui 10 aastat kasutanud erinevaid läätsesid ning nende läätsedega tekkis tunne nagu polekski midagi silmas. Hästi õhulised, hingavad ja mugavad ning silmad ei hakka kuivama. Soovitan soojalt!
Super, Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, silmad ei kuiva ka pikemal tööpäeval.
Super! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olin õnnelik kui leidsin oma lemmikläätsed nii soodsa komplektina. Nüüd on tükk aega muretu :) Kõige mugavamad läätsed!
Mugavad läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Väga, väga head läätsed!!!! Soovitan kõigele!!! (Postitatud 07.05.14.)
soovitan Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, olen 3 kuud kasutanud ja kaebusi pole. Ka juhul, kui uni ründab, siis hiljem on läätsed endiselt mugavad ning pikad päevad nendega ei tee silmi kuivaks.
Soovitan kõigile. :) .
kõige paremad läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Need on vaieldamatult kõige parema hinna-kvaliteedi suhtega läätsed. Olen neid kandnud nii mõningatel reisidel järjest pea nädala kui ka iga päev ära võttes nüüdseks juba aasta aega. Vahepeal isegi olen unustanud uued läätsed tellida, sest nad ei lähe silmas ebamugavaks peale ühekuulist kasutamist :)
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 8
 5. 9
 6. 10
 7. 11
 8. 12
 9. ...
 10. 19

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet