Acuvue Oasys - parimad niisutavad läätsed

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Psst! Praegu kehtib sooduskood ACUVUE millega saad need läätsed väga hea hinnaga ;)


Viibid tihti arvuti taga ning silmad kipuvad kuivama? Kui jah, siis suure hapniku läbilaskevõimega Acuvue Oasyse kontaktläätsed on paljude ekspertide hinnangul parimad kontaktläätsed arvutikasutajale! Võid need läätsed pühapäeva õhtul silma panna ning alles laupäeval silmast eemaldada. Seega võid neid kanda isegi magades! 


Telli tööpäeval enne kella 15:00 ja saad läätsed järgmisel päeval kätte! Plusstugevusega läätsede tarneaeg on 3-5 päeva.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva, + tugevused kuni 14 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.40, 8.80
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 147
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Acuvue Oasys on Acuvue Advance edasiarendatud toode, mille materjal Hydraclear Plus juhib hapnikku palju paremini kui Acuvue Advance läätsedes kasutatav materjal Hydroclear. Läätse Dk/t koefitsent on lausa 147. Suhteliselt madal veesisaldus (38%) ei lase läätses oleval veel auruda, mistõttu kuivsustunne tekib harva. Läätse võib kanda ka ööpäevaringselt kuni 1 nädal või päevaläätsedena 2 kuni 4 nädalat. Parimad kontaktläätsed arvutikasutajale!

Läätse pinda kattev UV kiirte kaitsekiht on senini parim, mis seni kontaktläätsedel olemas ning blokeerivad 96% UVA ja 99% UVB kiirgusest. Läätsed on kerge sinaka varjundiga, et hõlbustada konteinerist kättesaamist.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 8
 5. 9
 6. 10
 7. 11
 8. 12
 9. ...
 10. 18
Väga soovitan! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Super läätsed! Kasutan juba neli aastat ja ei mingeid kaebusi.
head läätsed! Review by
Hind
3
Kvaliteet
4
täitsa nõus,- väga head läätsed!
Vastab ootustele Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Ostsin omale selle stardikomplekti ja tuleb tõdeda, et on tõesti head läätsed. :) Natuke harjumatu on neid puhastada ja toimetada nendega, sest olen harjunud kasutama ühepäevaseid läätseid aga pole midagi rasket. :) Soovitan.
Parimad läätsed! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen pikka aega neid läätsesid kandnud ja ei vaheta arvatavasti teiste vastu, kuna need on parimad läätsed mida olen kandnud, ei kuivata ega väsita silmi. Soovitan teistelgi proovida.
Täitsa head Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Proovisin vahelduseks ning sobisid väga hästi!
Head läätsed! Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Väga mugavad silmas ja pärast pikka kandmist ei teki silmades kuiva tunnet. Väga mõnusad! Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.
Super Review by
Hind
3
Kvaliteet
5
Parimad läätsed tundlikele silmadele!
Acuvue Oasys Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Katsetasin neid laatsi esmakordselt ja siiani tunduvad nad olevad paremad kui eelmised, mida olen kasutanud ning mida on ka kiidetud ning hind on olnud vastav. Eelistan nyydsest Acuvue Oasyst.
Hea hinna-kvaliteedi suhe Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Väga head läätsed. Aeg-ajalt vajab silm niisutust aga kannan läätsesid ka tunde järgi järjest. Vahel kuu, vahel kaks. Läätsekasutajatele mõeldud silmatilgad teevad töö suurepärelt ära ja silm on jälle niisutatud!
Lemmikud Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Hetkel mu lemmik läätsed, kuna nad on väga õhukesed, seega neid ei ole tundagi, vahel isegi unustan ära, et läätsed silmas on. :) super toode, tellin kindlasti veel!
lehekülje kohta
 1. Leht:
 2. 1
 3. ...
 4. 8
 5. 9
 6. 10
 7. 11
 8. 12
 9. ...
 10. 18

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet