Acuvue Oasys with Transitions

Laos

34,00 €
Läätsed, mis toimivad päikeseprillidena? Acuvue Oasys with Transitions läätsed on UV kaitsega kontaktläätsed, mis toas on täiesti läbipaistvad kuid õue minnes tumenevad ereda valguse käes. Ülimugavad just praeguste ilmadega, tänu neile ei pea toast välja liikudes silmi kissitama. Läätsed teevad ise kõik vajaliku ära!

NB! Tegemist kahenädalaste läätsedega, mis on päevase kandmisrežiimiga, ehk et ööseks ära neid silma jäta.

* Nõutud väljad

Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Päevane
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.40
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 121
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson & Johnson

Detailid

Pea meeles, et ACUVUE® OASYS with Transitions™ päikese käes tumenevad läätsed ei ole päikeseprillide asendajad, kuid neid saab kasutada koos mittekorrigeerivate päikeseprillidega. Kuigi need läätsed kaitsevad UV valguse eest silma iirist ja pupilli, siis silma teised ümbritsevad osad on kaitseta seega terve silma ümbruse kaitseks kasuta päikseprille.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Tulevik on kohal Review by
Kvaliteet
5
Olen läätse kasutaja olnud juba aastast 2004. Läätsed ja päikeseprillid on suvel lahutamatu kombo. Proovisin esmakordselt neid isetumenevaid läätsesid. Esmalt: need ei tekita nö pruuni värvi pilti nagu päikeseprillid, need pigem aitavad sul ilma päikeseprillideta suvel vähem kissitada. Efekt sarnaneb pigem päikesevarjutusele - päike nagu paistab, aga ei aja niimoodi kissitama. Või siis kui taevas on täis kiudpilvesid: päike juskui paistab, aga ei ole nii intensiivne. Minul isiklikult paneb liiga pikalt erksa valguse käes olemine silmad kissitama ja pea valutama. Need läätsed aitavad seda vähendada. Näiteks autos unustan nüüd päikeseprille ette panna ning enam ei kasuta ma päikesesirmi ka. Teisalt: astudes toast erksa päikese kätte, läheb ligikaudu minut aega ennem kui need oma effekti tipu saavutavad. Järvevana tunnelisse sõites ei löö pilti pimedaks, muutus on väga sujuv. Kolmandaks: päikese poole vaatamisel tuleb silma ikka täiendavalt kaitsta. Näiteks madala päikese ajal autoga sõites tuleb ikka päikeseprille või sirmi kasutada. Kokkuvõtteks: need sobivad sulle, kui sa ei taha erksa valguse käes kissitada. Minu arvates sobivad need inimestele, kes: loevad raamatut päikese käes, on sunnitud kandma kaitseprille õues töötades, näitlejad kaamera ees, autojuhid jne. Soovitan soojalt.
Toode ei vasta kirjeldusele Review by
Kvaliteet
4
Minu arvates need küll oma lubatud eesmärki ei täida-need pidid ju päikese käes midagi tegema, aga ma küll mingit erinevust pole märganud siiani; aga muidu oma tavapärast ülesannet täidavad küll väga hästi; ma endiselt ei tea ka, kui kauaks need mõeldud on-päevaks või kauemaks, esimesi kannan juba nädal aega!?
Pupilo kommentaar: tootja sõnul ideaalis nägemisvaate muutust ei tohikski märgata, lihtsalt on mugavam päikese käes olla. Tegemist on kahenädalaste läätsedega ja päevase kandmisrežiimiga, ehk et ööseks silma neid ei tohi jätta.
Väga hea toode Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed. Silmadel ei ole enam päikese käes valus vaid mõnus mahe. Silmad on õues tumedad ja seda märkavad ka teised ja olen komplimente saanud :)
Väga head Review by
Kvaliteet
4
Päikseprillide mõõtu välja ei anna aga silma kissitamise hoiab ära :)!
Rahul Review by
Kvaliteet
5
Mõned päevad algul õhtu poole silmad valutasid, kuid võimalik, et vajas lihtsalt harjumist uute läätsedega.
Päris päikseprille need läätsed ei asenda, kuid parem kindlasti kui tava läätsedega päikse käes, vähem silmade kissitamist on tõesti.
Väga hea Review by
Kvaliteet
5
Kui kasutate acuvue teisi tooteid ja need sobivad, siis need sobivad ka väga hästi.
Kui läätsed on silmas ja muutuvad tumedaks päikse käes, siis visuaalselt vahet ei ole aga tunnen, et päikse käes olles kissitan silmi tunduvalt vähem. Silma värvus muutub märkamisväärselt.
Kokkuvõttes võin soovitada kõigile kellel on probleeme valgustundlikusega.
Väga head Review by
Kvaliteet
5
Väga hea kogemus, autoroolis olles väga mõnus, juhilube tehes instruktor ei lubanud päikeseprille kanda ning need läätsed aitasid "hädast" välja. Ereda valguse käes lähevad ca minutiga tumedaks ja ka päikesepaistelisel päeval toas olles on silmadel palju parem. Ja mulle meeldis ka see et tegid silmad nagu sügavamaks, ehk et andsid ka välimusele pisut vürtsi juurde :)
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys with Transitions

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet