Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 € 0,00 €

Maailma enim müüdud kontaktläätsede bränd on välja tulnud uuel tehnoloogial põhineva ühepäevaste läätsedega, mis on senisest mugavamad kasutada. Testkasutajate sõnul on need nii mugavad, et lausa ununevad ära, et nad silmas on!

Läätsede unikaalsed omadused:
- Niiskust säilitav võrgustik kindlustab kasutusmugavuse terveks päevaks!
- Suur optiline tsoon aitab katta suurenenud pupilli, selleks et hämaras valguses paremini näeksid!
- Läätse diameeter 14,3 mm kindlustab optimaalse sobivuse
- NB! Läätsed on pakendatud eriti mugavalt!


Tootja peab neid enda senini parimateks läätsedeks, seega soovitame ka omaltpoolt nad vähemalt ära proovida, võibolla leiad uue lemmiku!
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.50, 9.00
OD DIA 14.30
Dk/t (hapniku läbikandvus) 121
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Soovitame eriti mugavaid Acuvue Oasys ühepäevaseid Hydraluxe tehnoloogial põhinevaid läätsi nii uutele kui ka kogenud läätsekasutajatele! Päevased tegevused võivad mõjuda halvasti pisarakile toimimisele, näiteks pidev nutiseadmete vaatamine, konditsioneeriga ruumides viibimine, pikad päevad tööl, trennis. Paljud patsiendid, kes vajavad nägemiskorrektsiooni ja on hõivatud mitmesuguste igapäevaste tegevustega, saavad kasu Acuvue Oasys Hydralux tehnoloogial põhinevatest läätsedest. Acuvue Oasys ühepäevaste läätsede plussid uutele läätsekasutajatele: silmapaistvalt mugav toime läbi terve pika päeva; lihtne silma panna ja eemaldada; Plussid pikemalt läätsi kasutanutele: kasutusmugavus on tagatud ka päeva lõpus; kasutajad eelistasid just neid läätsi võrdluses teiste ühepäevaste silikoonhüdrogeelist läätsedega; Plussid kasutajatele, kes on läätsedest ajutiselt loobunud: Innovaatiliseim Acuvue Oasys brändi toode! Need läätsed võivad aidata leevendada sümptomeid kui läätsede kasutamisest on loobutud kuiva või väsinud silma vaevuste tõttu.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Super! Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Olen ülimalt rahul. Olen 15a läätsekandja olnud ning need on esimesed, mis ei tekita "liiv silmas" tunnet ning silmad ei väsi ära. Soovitan väga.
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hind
5
Head läätsed ning mugav kanda
Väga mugavad Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Panin õhtul trenni jaoks silma ning hoidsin kuni järgmise tööpäeva lõpuni. Kuna mul on väga tundlikud silmad, siis arvuti taga tööd tehes hakkas pisut kuivama, aga palju parem kui ükski varasem kogemus. Silmatilku kasutades ei ole neid praktiliselt tundagi. Julgen soovitada!
Väga hea Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olin väga üllatunud, et need on 10a jooksul esimesed läätsed, mida ma terve päeva kandes ei tunne kordagi silmas. Väga head!
Sobivad hästi Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Nägemine on kaugele +1,5 ja lugemine +3,0. Kasutan nimetatud läätsesid vaid tennisemängu ajal, tavaliselt ca 2 tundi. Selleks sobivad nad hästi.
Super! Review by
Hind
3
Kvaliteet
5
Läätsed võivad terve päeva silmas olla, need ei kuiva ja on silmas väga mugavad - võib unustada, et läätsed üldse silmas on. Samuti on neid lihtne silma panna.
Samas maksavad ka päris palju.
Hetkel parimad Review by
Hind
4
Kvaliteet
4
Mõne aasta eest tegin silmadele laseropi, kahjuks aga on kerge miinus tagasi tulnud ning suviseks perioodiks otsisin läätsesid, et saaks päikeseprille kanda. Kuna silmakumerus on pärist oppi muutunud 9 peale (isegi üle 9), siis väga paljude läätsed vahel valida ei ole. Algul proovisin 1 day Acuvue Moist, aga need kuivasid kiirelt silmas ning pidin koguaeg silmatilku panema. Acuvue Oasys 1-day with Hyrdaluxe on silmas mugavad, silmatilku pean lisama harva ning kandes ei tunne neid silmas. Küll aga nägemine ei ole 100% selge, aga arvan,et see on sellest, et mu silmade kumerus on suurem kui 9 aga läätsede kumerus on täpselt 9. Sellegi poolest hetkel parimad, mida proovinud olen.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind