Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Maailma enim müüdud kontaktläätsede bränd on välja tulnud uuel tehnoloogial põhineva ühepäevaste läätsedega, mis on senisest mugavamad kasutada. Testkasutajate sõnul on need nii mugavad, et lausa ununevad ära, et nad silmas on!

Läätsede unikaalsed omadused:
- Niiskust säilitav võrgustik kindlustab kasutusmugavuse terveks päevaks!
- Suur optiline tsoon aitab katta suurenenud pupilli, selleks et hämaras valguses paremini näeksid!
- Läätse diameeter 14,3 mm kindlustab optimaalse sobivuse
- NB! Läätsed on pakendatud eriti mugavalt!

NB! 9,0 kumerusega läätsede ooteaeg on hetkel 2-3 nädalat.

Tootja peab neid enda senini parimateks läätsedeks, seega soovitame ka omaltpoolt nad vähemalt ära proovida, võibolla leiad uue lemmiku!
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.50, 8.90
OD DIA 14.30
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Soovitame eriti mugavaid Acuvue Oasys ühepäevaseid Hydraluxe tehnoloogial põhinevaid läätsi nii uutele kui ka kogenud läätsekasutajatele! Päevased tegevused võivad mõjuda halvasti pisarakile toimimisele, näiteks pidev nutiseadmete vaatamine, konditsioneeriga ruumides viibimine, pikad päevad tööl, trennis. Paljud patsiendid, kes vajavad nägemiskorrektsiooni ja on hõivatud mitmesuguste igapäevaste tegevustega, saavad kasu Acuvue Oasys Hydralux tehnoloogial põhinevatest läätsedest. Acuvue Oasys ühepäevaste läätsede plussid uutele läätsekasutajatele: silmapaistvalt mugav toime läbi terve pika päeva; lihtne silma panna ja eemaldada; Plussid pikemalt läätsi kasutanutele: kasutusmugavus on tagatud ka päeva lõpus; kasutajad eelistasid just neid läätsi võrdluses teiste ühepäevaste silikoonhüdrogeelist läätsedega; Plussid kasutajatele, kes on läätsedest ajutiselt loobunud: Innovaatiliseim Acuvue Oasys brändi toode! Need läätsed võivad aidata leevendada sümptomeid kui läätsede kasutamisest on loobutud kuiva või väsinud silma vaevuste tõttu.
 

Sarnased tooted:

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet