Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Maailma enim müüdud kontaktläätsede bränd on välja tulnud uuel tehnoloogial põhineva ühepäevaste läätsedega, mis on senisest mugavamad kasutada. Testkasutajate sõnul on need nii mugavad, et lausa ununevad ära, et nad silmas on!

Läätsede unikaalsed omadused:
- Niiskust säilitav võrgustik kindlustab kasutusmugavuse terveks päevaks!
- Suur optiline tsoon aitab katta suurenenud pupilli, selleks et hämaras valguses paremini näeksid!
- Läätse diameeter 14,3 mm kindlustab optimaalse sobivuse

Proovi ka Pupilo OneDay ühepäevaseid silikoonhüdrogeelist läätsi.

NB! "+" tugevuses ja 9.00 kumerusega läätsede tarneaeg on kuni 10 tööpäeva!
Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Üks päev
Läätsede tüüp 1-päevased
Pakendis 30 läätse
Kumerus BC 8.50, 9.00
OD DIA 14.30
Dk/t (hapniku läbikandvus) 121
Veesisaldus 38%
Materjal Senofilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Soovitame eriti mugavaid Acuvue Oasys ühepäevaseid Hydraluxe tehnoloogial põhinevaid läätsi nii uutele kui ka kogenud läätsekasutajatele! Päevased tegevused võivad mõjuda halvasti pisarakile toimimisele, näiteks pidev nutiseadmete vaatamine, konditsioneeriga ruumides viibimine, pikad päevad tööl, trennis. Paljud patsiendid, kes vajavad nägemiskorrektsiooni ja on hõivatud mitmesuguste igapäevaste tegevustega, saavad kasu Acuvue Oasys Hydralux tehnoloogial põhinevatest läätsedest. Acuvue Oasys ühepäevaste läätsede plussid uutele läätsekasutajatele: silmapaistvalt mugav toime läbi terve pika päeva; lihtne silma panna ja eemaldada; Plussid pikemalt läätsi kasutanutele: kasutusmugavus on tagatud ka päeva lõpus; kasutajad eelistasid just neid läätsi võrdluses teiste ühepäevaste silikoonhüdrogeelist läätsedega; Plussid kasutajatele, kes on läätsedest ajutiselt loobunud: Innovaatiliseim Acuvue Oasys brändi toode! Need läätsed võivad aidata leevendada sümptomeid kui läätsede kasutamisest on loobutud kuiva või väsinud silma vaevuste tõttu.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad ja head läätsed
Super Review by
Kvaliteet
5
Lemmikud juba pikalt.
Väga mugavad ja head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Ostan tütrele, kes väga kiidab
Väga meeldib Review by
Kvaliteet
5
Minule kui väga kapriissele läätsekasutajale on tegu esimese päriselt hea ja mugava kontaktläätsega. Kvaliteet hea, hingab väga hästi, ei väsita ja ka hind väga okei.
Parimad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen väga staažikas läätsede kasutaja ja erinevatel ajaperioodidel olen ostnud nii ühekuulisi kui ühepäevaseid. Varasemalt Pupilost ostetud läätsed olid ka väga head, kuid pean nüüd tunnistama, et nii häid läätsesid nagu on Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe pole ma kunagi kasutanud. Ainus mure on see, et ma pidevalt unustan neid silmast ära võtta - isegi kui on olnud väga pikk päev ja töötanud intensiivselt arvuti taga, ei taju päeva lõpuks, et läätsed silmas on ja unustan ära, et ma üldse läätsekandja olen :)
väga rahul! Review by
Kvaliteet
5
Acuvue Oasys on parimad! Hind natuke kallim, kuid teised, kuid sobivus ja kvaliteed maksabki :)
1 kordsed läätsed Review by
Kvaliteet
5
Hinna ja kvaliteedi suhe paigas.
Absoluutselt rahul! Review by
Kvaliteet
5
Absoluutselt rahul! Tellisin minu 12-aastasele pojale, ta kannab neid jäähoki trenniajal. Ta proovis ka teisi läätsi, aga Acuvue Oasys on parimad! Ta üldse ei tunne, et nad on silmas.
Väga head läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Super head läätsed! Hingavad.
Siiani parimad Review by
Kvaliteet
5
Parimad! Kallimad kui need, mida tavaliselt tellin aga ei läheks enam tagasi. Esimesed, mida pärast 6-8h silmas ära võtta ei tahtnud. Pigem unustasin ära, et silmas on ja alles päeva lõpus meiki mahavõttes tuli meelde. Väga head läätsed.
Siiani parimad Review by
Kvaliteet
5
Otsustasin proovida vahelduseks ja ei lähe enam tagasi oma soodsamate läätsede juurde. Täiesti põhjendatud veidi kõrgem hind, sest esimesed läätsed, mida ei tahtnud pärast 6-8 tundi silmast ära võtta. Unustasin meiki mahavõttes isegi, et nad silmas on. Väga head!
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Mugavad, ei kuivata silmi.
Minu lemmikud
Head Läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, isegi kui oled pika pika päeva neid kandnud ei väsi õhtuks silmad ära. Minu ühed lemmikud :)
Hea toode Review by
Kvaliteet
5
Hind tundub natuke kallis, kuid kvaliteet on hea, kuiva silma sümptomeid ei esine. Väga rahul!
Super 1-päevased läätsed Review by
Kvaliteet
5
Kõige paremad ja mugavamad 1-päevased läätsed, mida olen kandnud. Tundlikute silmade puhul ideaalsed, et nautida prillideta olekut. Pärast pikka päeva, ei saa arugi, et peaks läätsed ööseks eemaldama, alles õhtul voodis meenub, et ups, unustasin läätsed silma
Ei ole kõigi jaoks Review by
Kvaliteet
3
Mõtlesin, et proovin vahelduseks teist sorti ühepäevaseid, kuid antud läätsed minu silmadele kahjuks ei sobi. Natuke kuivad ning panevad päeva lõpuks silmad valutama.
Parim kvaliteet Review by
Kvaliteet
5
Siiani proovitud läätsedest kõige mugavamad. Ei tunne üldse, et need silmas. Silmast saab need imelihtsalt kätte. Ei kuivata silmi.
Need on lausa nii mugavad, et olen need unustanud ära võtta õhtul ja isegi siis hommikul ei ole neid üldse tundagi silmas
Väga mõnusad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Olen ka LÕPUKS leidnud enda jaoks mõnusad läätsed, mis ei tee silmas haiget ning ei ole ebamugavad. Super kvaliteet! :)
Nii mugavad! Review by
Kvaliteet
5
Mul on üldiselt tundlikud silmad, kuuajased läätsed ajavad tihti silmad punetama ja tihtipeale tunne nagu midagi oleks silmas. Proovisin esimest korda päevaseid just tagasiside põhjal ja pean tunnistama, et imelised! Pole kordagi tunda, et midagi silmas ja ei aja silmi kipitama, et kuivus vms. Ainuke miinus mida täheldasin, et üle 5h kanda ei saa, siis läheb nägemine vähehaaval uduseks või kuidagi teiseks, pole terav pilt.
1-day läätsed Review by
Kvaliteet
5
Super head!
Head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Minu silmad on väga tundlikud, kuid sellegipoolest tahaksin vahepeal kanda läätsi. Seni on need läätsed parimad ja suudan olla nendega terve päev.
Supermõnusad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Esimesed läätsed, mis mulle tõeliselt sobivad. Ei aja silmi kuivaks ega sügelema. Lihtne silma panna! ❤️
Kõige parem Review by
Kvaliteet
5
Kõige paremad 1-päevased läätsed üldse.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga mõnusad läätsed, mis on silmas märkamatud.
Head Review by
Kvaliteet
5
Acuvue Oasys on tavaliselt väga kallid ja nn nädala läätsed. Üheppäevastena on nad meeldiv üllatus. Kuna veesisaldus on madal (38%), siis ei kisu nad ka silmast vett välja ning kandmisel on oluliselt mugavamad kui miski muu. Isegi mina oma ebareaalselt tundlike silmadega saan neid kanda peaaegu 7-8 tundi! Väga rahul!
Hea toode Review by
Kvaliteet
5
Tegemist on hea ja mugava läätsega. Saan vabalt öö läbi ja ka järgmine päev kasutada ning silmadel on mugav.
Superhead! Review by
Kvaliteet
5
Mulle ideaalsed - neid ei tunnegi silmas, silm ei muutu kuivaks jne. Väga kiidan!
Soovitan! Review by
Kvaliteet
5
Head läätsed, mis lausa lasevad unustada, et neid kannad. Silmad ei muutu kuivaks ka arvutiga töötades, ei kihele ega ole kuivusest tekitatud ebamugavustunnet.
Super läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Juba peaaegu loobusin läätsedest, ühe-kuused ajasid silmad põletikuliseks, ka täiesti uuena karbist võttes ning kandsin väga harva. Olin ääretult õnnelik, et ostsin proovimiseks need läätsed, mis sobivad hästi ja saab terve päeva kanda.
Väga mugavad Review by
Kvaliteet
5
Silmas ei ole tundagi.
❤️ Review by
Kvaliteet
5
Senini parimad läätsed, mida kasutanud olen. Eelmised ühepäevased olid kallimad, tekitasid silmas ebamugavustunnet ning kukkusid silmast keset kandmist. Acauve läätsedega seda ei ole. Ülimugavad ning vajadusel kannatab ka teise päeva ära!
PUPILO kommentaar: Palume mitte kunagi ühepäevaseid läätsi kasutada mitu korda, isegi kui tunne on hea, sest baktereid ei ole silmaga näha, võib sellest välja kujuneda
põletik või silmahaigus.
Väga mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Peale laseroppi on läätsede kandmine olnud mõnevõrra ebamugav, sest need nö "libisevad" silmas, kuigi kumerus on ok. Need läätsed on aga ülimugavad - sobituvad hästi silma, päeva jooksul ei teki ebamugavat tunnet ning liigset kuivust. Aitäh konsultandile, kes neid soovitas proovida! :)
Parimad ühepäevased läätsed! Review by
Kvaliteet
5
Viimasel ajal ka päevaste läätsedega oli ebamugav ja siis Pupilo soovitas neid läätsesid.
Parim valik ja terve päeva jooksul ei anna tunda. Ei kuivata silmi ja on silmas väga mugavad.
Väga mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed, mis sobituvad kergesti ka lamedamale silmale ja jätavad hea tunde päeva lõpuni.
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Isegi õhtuks ei teki ebamugavus tunnet silmades.
mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Peaaegu ei tunne silmas. Kuigi mina üle 6 tunni kanda järjest ei saa, aga sporti tehes on mugav kanda.
Super! Review by
Kvaliteet
5
Olen ülimalt rahul. Olen 15a läätsekandja olnud ning need on esimesed, mis ei tekita "liiv silmas" tunnet ning silmad ei väsi ära. Soovitan väga.
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Head läätsed ning mugav kanda
Väga mugavad Review by
Kvaliteet
5
Panin õhtul trenni jaoks silma ning hoidsin kuni järgmise tööpäeva lõpuni. Kuna mul on väga tundlikud silmad, siis arvuti taga tööd tehes hakkas pisut kuivama, aga palju parem kui ükski varasem kogemus. Silmatilku kasutades ei ole neid praktiliselt tundagi. Julgen soovitada!
Väga hea Review by
Kvaliteet
5
Olin väga üllatunud, et need on 10a jooksul esimesed läätsed, mida ma terve päeva kandes ei tunne kordagi silmas. Väga head!
Sobivad hästi Review by
Kvaliteet
5
Nägemine on kaugele +1,5 ja lugemine +3,0. Kasutan nimetatud läätsesid vaid tennisemängu ajal, tavaliselt ca 2 tundi. Selleks sobivad nad hästi.
Super! Review by
Kvaliteet
5
Läätsed võivad terve päeva silmas olla, need ei kuiva ja on silmas väga mugavad - võib unustada, et läätsed üldse silmas on. Samuti on neid lihtne silma panna.
Samas maksavad ka päris palju.
Hetkel parimad Review by
Kvaliteet
4
Mõne aasta eest tegin silmadele laseropi, kahjuks aga on kerge miinus tagasi tulnud ning suviseks perioodiks otsisin läätsesid, et saaks päikeseprille kanda. Kuna silmakumerus on pärist oppi muutunud 9 peale (isegi üle 9), siis väga paljude läätsed vahel valida ei ole. Algul proovisin 1 day Acuvue Moist, aga need kuivasid kiirelt silmas ning pidin koguaeg silmatilku panema. Acuvue Oasys 1-day with Hyrdaluxe on silmas mugavad, silmatilku pean lisama harva ning kandes ei tunne neid silmas. Küll aga nägemine ei ole 100% selge, aga arvan,et see on sellest, et mu silmade kumerus on suurem kui 9 aga läätsede kumerus on täpselt 9. Sellegi poolest hetkel parimad, mida proovinud olen.
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet