laatsed

Acuvue Advance

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

NB! Tootja on otsustanud lõpetada Acuvue Advance läätsede tootmise. Tühjendusmüügis on veel osad tugevused olemas, vaata lähemalt SIIT!

Acuvue Advance läätsede asemel soovitame proovida kas Acuvue 2 või Acuvue Oasys läätsi. 

Selle toote valikud puuduvad

Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.30, 8.70
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 86
Veesisaldus 47%
Materjal Galyfilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Suurepärased kontaktäätsed, mida võib järjest kanda (ööpäevaringselt) kuni 1 nädal või päevaläätsedena 2-4 nädalat. Need läätsed on saadaval ka erineva kumerusega (BC-ga) 8.3 ning 8.7! Acuve Advance kontaktläätsedel on väga hea hapniku läbilaskevõime ning silmas on need pehmed ja mugavad!

Kuigi võimalus on neid kanda ka ööpäevaringselt, siis tootjafirma soovitab neid ikkagi kasutada päevaläätsedena. Neil kontaktläätsedel on olemas ka UVA ja UVB blokk, "1-2-3 inside-out" märgistus, sinakas varjund hooldusvedelikus paremaks märkamiseks.

Veesisaldus on 47% ning Dk/t (hapnikujuhitvuse indeks) on 100.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Harju keskmine Review by Epp
Kvaliteet
Hind
Proovisin neid esmakordselt. Päev otsa kannatab küll normaalselt olla, kuid läätsed on silmas kogu aeg tunda. Ööseks ei julge silma jätta. (Postitatud 06.11.2015)
Väga halb ja liivane tunne silmades Review by Kristel
Hind
Kvaliteet
Kõik kolm komplekti olid samad. Paned silma ja tunned nagu oleks keegi kühvliga liiva silma kallanud. Minule need kahjuks ei sobinud üldse. Arvasin alguses, et ehk on ühe paari viga aga ei, kõik olid samasugused. Silmad muutusid ruttu väga kuivaks. Ei soovita üldse. (Postitatud 08.07.2015)
Super Review by Lea
Hind
Kvaliteet
Mugavaimad läätsed, mida kunagi olen kasutanud.(Läätsekandmisstaaži muide 15 aastat!) Ka õhtuks ei muutu nende läätsedega silmad kuivaks ja väsinuks. Soovitan kõigile. (Postitatud 25.01.2015)
head ja mugavad Review by Mari-Liis
Hind
Kvaliteet
Head ja mugavad läätsed, hea hinnaga pealegi. (Postitatud 17.04.2014)
head Review by HENDRI
Hind
Kvaliteet
Tõesti head ja mugavad! (Postitatud 11.03.2014)
Super teenindus! Review by Ljudmilla
Hind
Kvaliteet
Olen pikaajaline läätsekandja. Ostan ainult Laatsed.com kaudu. Teenindus super ja kiire. Armas kommike igas saadetises. :) (Postitatud 28.02.2014)
Olen väga rahul! Review by Madli
Hind
Kvaliteet
Senini olin kasutanud ainult pooleaastaseid läätsesid, kuid minu tundlikel silmadel oli pidevalt ebamugavustunne ning esines kuivust, eriti arvutit kasutades. Acuvue Advance puhul pole kordagi selliseid probleeme esinenud, samuti saan neid palju pikemaajalisemalt kanda. Ei tunnegi, et kannaks läätsesid! (Postitatud 04.02.2014)
Väga sobivad koolilapsele Review by Tuuli
Hind
Kvaliteet
Ostan neid läätsi oma tütrele siitkaudu juba mitmendat korda-äärmiselt kiire ja mugav teenindus. Läätsed ise sobivad ka pikaks koolipäevaks, kandes silmas kuni 10 tundi järjest ei muuda need silmi punaseks ega väsinuks, kuna lasevad piisaval hulgal hapnikku läbi. (Postitatud 30.09.2013)
parimad läätsed Review by Helen
Hind
Kvaliteet
Olen proovinud erinevaid ühepäevaseid ja kuuajaseid läätsesid, kuid peale nende proovimist teisi enam ei taha. Isegi õhtul peale pikka päeva ei ole läätsed silmas ebamugavad. (Postitatud 20.03.2013)
Super läätsed Review by Maria
Hind
Kvaliteet
Vot neid läätsi soovitan tõesti, need on väga-väga head. Ei ärrita silmi, ei aja nii jubedalt silmi punetama või siis kuivama (Postitatud 19.02.2013)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Advance

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet