Acuvue Advance

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

NB! Tootja on otsustanud lõpetada Acuvue Advance läätsede tootmise. Tühjendusmüügis on veel osad tugevused olemas, vaata lähemalt SIIT!

Acuvue Advance läätsede asemel soovitame proovida kas Acuvue 2 või Acuvue Oasys läätsi. 

Selle toote valikud puuduvad

Tarneaeg 3-5 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.30, 8.70
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 86
Veesisaldus 47%
Materjal Galyfilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Suurepärased kontaktäätsed, mida võib järjest kanda (ööpäevaringselt) kuni 1 nädal või päevaläätsedena 2-4 nädalat. Need läätsed on saadaval ka erineva kumerusega (BC-ga) 8.3 ning 8.7! Acuve Advance kontaktläätsedel on väga hea hapniku läbilaskevõime ning silmas on need pehmed ja mugavad!

Kuigi võimalus on neid kanda ka ööpäevaringselt, siis tootjafirma soovitab neid ikkagi kasutada päevaläätsedena. Neil kontaktläätsedel on olemas ka UVA ja UVB blokk, "1-2-3 inside-out" märgistus, sinakas varjund hooldusvedelikus paremaks märkamiseks.

Veesisaldus on 47% ning Dk/t (hapnikujuhitvuse indeks) on 100.

 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Harju keskmine Review by
Kvaliteet
3
Hind
4
Proovisin neid esmakordselt. Päev otsa kannatab küll normaalselt olla, kuid läätsed on silmas kogu aeg tunda. Ööseks ei julge silma jätta.
Väga halb ja liivane tunne silmades Review by
Hind
1
Kvaliteet
1
Kõik kolm komplekti olid samad. Paned silma ja tunned nagu oleks keegi kühvliga liiva silma kallanud. Minule need kahjuks ei sobinud üldse. Arvasin alguses, et ehk on ühe paari viga aga ei, kõik olid samasugused. Silmad muutusid ruttu väga kuivaks. Ei soovita üldse.
Super Review by
Hind
3
Kvaliteet
5
Mugavaimad läätsed, mida kunagi olen kasutanud.(Läätsekandmisstaaži muide 15 aastat!) Ka õhtuks ei muutu nende läätsedega silmad kuivaks ja väsinuks. Soovitan kõigile.
head ja mugavad Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Head ja mugavad läätsed, hea hinnaga pealegi.
head Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Tõesti head ja mugavad!
Super teenindus! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen pikaajaline läätsekandja. Ostan ainult Laatsed.com kaudu. Teenindus super ja kiire. Armas kommike igas saadetises. :)
Olen väga rahul! Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Senini olin kasutanud ainult pooleaastaseid läätsesid, kuid minu tundlikel silmadel oli pidevalt ebamugavustunne ning esines kuivust, eriti arvutit kasutades. Acuvue Advance puhul pole kordagi selliseid probleeme esinenud, samuti saan neid palju pikemaajalisemalt kanda. Ei tunnegi, et kannaks läätsesid!
Väga sobivad koolilapsele Review by
Hind
4
Kvaliteet
5
Ostan neid läätsi oma tütrele siitkaudu juba mitmendat korda-äärmiselt kiire ja mugav teenindus. Läätsed ise sobivad ka pikaks koolipäevaks, kandes silmas kuni 10 tundi järjest ei muuda need silmi punaseks ega väsinuks, kuna lasevad piisaval hulgal hapnikku läbi.
parimad läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Olen proovinud erinevaid ühepäevaseid ja kuuajaseid läätsesid, kuid peale nende proovimist teisi enam ei taha. Isegi õhtul peale pikka päeva ei ole läätsed silmas ebamugavad.
Super läätsed Review by
Hind
5
Kvaliteet
5
Vot neid läätsi soovitan tõesti, need on väga-väga head. Ei ärrita silmi, ei aja nii jubedalt silmi punetama või siis kuivama
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue Advance

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet