Acuvue 2

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Muretsed, et jääd nii ootamatult magama, et ei jõua läätsi silmist eemaldada? Pole põhjust! Acuvue 2 läätsi võib kanda ööpäevaringselt kuni nädal aega järjest! Tootja soovitab neid läätsi kanda kaks nädalat

NB! Läätsede tarneaeg kuni 10 tööpäeva! Alternatiivina soovitame proovida Acuvue Oasys läätsi.

Tarneaeg Kuni 10 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.30, 8.70
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 26
Veesisaldus 58%
Materjal Etafilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Acuvue 2 kontaktläätsed on väga hea kvaliteediga pehmed kontaktläätsed firmalt Johnson&Johnson. Neid läätsesid on mugav kasutada, sest neid on lihtne silma panna, kanda, kui ka silmas ära võtta. Võid neid läätsesid kanda ööpäevaringselt kuni nädal või päevaläätsedena kuni 2 nädalat. Neil kontaktläätsdele on olemas UV-kaitse ja "inside-out" märgistus. Veesisaldus 58%.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
Mugavad Review by
Kvaliteet
5
Meeldivad need läätsed, kuna neid ei tunne kui neid kanda.
Väga head ja mugavad läätsed Review by
Kvaliteet
5
Jah tõesti väga mugavad läätsed - kandsin neid ööpäeva ringselt pea-aegu kaks nädalat järjepanu. Mõnel hommikul korraks olid silmad pisut hägused aga see polnud probleemiks. :)
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, kasutan neid juba aastaid. Soovitan
Keskpärased läätsed Review by
Kvaliteet
3
Proovisin neid kontaktläätsesid esimest korda, kuna need vastasid täpselt minu silma kumerusele. Kasutusiga on neil kuidagi väga lühike, kuigi on kuuajased, ei kannata nii pikalt kasutada. Esimene paar läks miskipärast keset päeva iseenesest katki silmas olles. Pisike servatükk tuli ära ja lääts hakkas hõõruma.
5+ Review by
Kvaliteet
5
Head ja kerged läätsed. Kasutan ainult neid juba paar aastat
Hea hinna ja kvaliteedi suhe Review by
Kvaliteet
5
Olen rahul! Väga suure vee sisaldusega, pehmed läätsed.
Väga õrnad Review by
Kvaliteet
2
Kõik kolm paari läksid esimese kandmisnädala jooksul katki. (Läätsesid kasutanud 10 aastat, nii et pole käsitlemisel algaja).
Väga mõnusad Review by
Kvaliteet
5
Olen proovinud Air Optix Aqua ja Biofinity läätsesid. Mõlemad olid päeva jooksul silmas tunda. Kuid nüüd võin julgelt soovitada Acuvue 2. Fantastiliselt mõnusad. Et läätsed silmas on, tuleb meelde alles õhtul kui konteinerit näen. Hetkel jäävad lemmikuteks.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga head ja mugavad läätsed. Kasutan neid juba 8 aastat, midagi paremat ei leidnud.
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga mugav kasutada ja silmas pole üldse tunda, isegi päeva lõpus pärast pikka kandmist :) Julgen soovitada, hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea!
Väga pehmed. Review by
Kvaliteet
5
Tõeliselt pehmed ja mugavad läätsed. Ei tunnegi, et midagi silmas oleks. Kuna endal on väga kuivad silmad ja päeva jooksul kipuvad need kipitama, siis nende läätsedega ei tundnud ma päeva jooksul ühtegi korda kuivustunnet.
Niiet soovitan soojalt, eriti kuivade silmade omanikele :)
super läätsed Review by
Kvaliteet
5
Tellin neid läätsesid juba 5 või 6 kord või rohkem veel. Olen väga rahul, sest eelnevalt olen teistest interneti läätsepoodidest saanud praake ja mittesobivad läätsesid. Läätsed on head ja pehmed, ei häiri silmas üldse. Teenindus on väga kena ja lahke samuti. Kindlasti minu lemmik läätsepood.
väga head Review by
Kvaliteet
5
Väga head läätsed, kasutan neid ijuba mitu aastat ja julgen teistelegi soovitada
Ei sobinud Review by
Kvaliteet
1
Minule aga kahjuks need läätsed ei sobinud. Kui olin jäänud magama ning hiljem üles ärkasin, tundsin et lääts kukub kohe silmast ära. Lääts oli muutunud kleepuvaks ja ülimalt halb oli silmas hoida. Tellisin need läätsed selle eesmärgiga, et saaks hoida kauem silmas, aga kahjuks minule need ei sobinud. Üks lääts läks katki ka 3 päevaga.
Soovitan. Review by
Kvaliteet
5
Need läätsed on suveks asendamatud. Telgis on alati keeruline olnud läätsedega, kuid acuvue 2 võib ka magada. Hommikul ärgates on silmad veidi kuivad, kuid see möödub mõne minutiga ning siis ei saa arugi, et midagi silmas on. Kindlasti tellin neid veel.
Väga head läätsed Review by
Kvaliteet
5
Väga- väga head läätsed on. Läätsi silmas ei tunnegi kui silma oled õigesti pannud. Soovitan soojalt teistele kindlasti neid läätsi.
Ainuke asi millega nuriseda saaks on see et paari (2tk) saab ainult kuuaega järjest kasutada päevaläätsena. Olen proovinud ka kauem ja ei ole mingeid kahtlasi asju esinenud, silma kuivust ja verevalumeid.

Kindlasti tellin neid läätsi veel siit lehelt, niikaua kui neid pakutakse:)
Soovitan Review by
Kvaliteet
5
Väga mugavad läätsed, ei tee silma kuivaks ja on mõnusalt õhukesed. Olen neid ise mitu aastat kandnud ja julgen teistelegi soovitada.
Olen rahul Review by
Kvaliteet
5
Head õhukesed, ning mugavad läätsed. Olen neid ka öösiti silmas hoidnud, ning järgmine päev ei olnud silmad väsinud, ega punased.
Julgen teistelegi soovitada! :)
väga head Review by
Kvaliteet
5
pole varem selliseid kandnud, aga jäin väga rahule. Nädal aega järjest pole silmas olnud, kuid 3 päeva olid ja ei saanud arugi. Kindlasti tellin veel.
head Review by
Kvaliteet
4
Head õhukesed läätsed, pole midagi halba öelda.
Minule ei sobinud üldse Review by
Kvaliteet
2
Olen varem ka Johnson&Johnson läätsi kasutanud, aga see variant üldse ei sobinud. Tõmbavad silma kuidagi kuivaks ja hakkavad hõõruma.
Plussina nende läätsede puhul ütleks, et väga head õhukesed, õhemad kui mõned teised läätsed.
Olen aastaid kandnud ja julgen soovitada :)) Review by
Kvaliteet
5
Olen aastaid kandnud ja julgen soovitada:))
lehekülje kohta

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue 2

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet