laatsed

Acuvue 2

Saadavus: Laos

Hind: 0,00 €

Muretsed, et jääd nii ootamatult magama, et ei jõua läätsi silmist eemaldada? Pole põhjust! Acuvue 2 läätsi võib kanda ööpäevaringselt kuni nädal aega järjest! Väga soodsad, kuid kvaliteetsed kontaktläätsed Johnsons&Johnsonilt.

Tootja soovitab neid läätsi kanda kaks nädalat

Tarneaeg 1-3 tööpäeva
Kandmisaeg Ööpäevaringne
Läätsede tüüp 2-4 nädalased
Pakendis 6 läätse
Kumerus BC 8.30, 8.70
OD DIA 14.00
Dk/t (hapniku läbikandvus) 26
Veesisaldus 58%
Materjal Etafilcon A
Tootja Johnson&Johnson

Detailid

Acuvue 2 kontaktläätsed on väga hea kvaliteediga pehmed kontaktläätsed firmalt Johnson&Johnson. Neid läätsesid on mugav kasutada, sest neid on lihtne silma panna, kanda, kui ka silmas ära võtta. Võid neid läätsesid kanda ööpäevaringselt kuni nädal või päevaläätsedena kuni 2 nädalat. Neil kontaktläätsdele on olemas UV-kaitse ja "inside-out" märgistus. Veesisaldus 58%.
 

Sarnased tooted:

Kommentaarid

lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2
Väga õrnad Review by Kadi
Kvaliteet
Hind
Kõik kolm paari läksid esimese kandmisnädala jooksul katki. (Läätsesid kasutanud 10 aastat, nii et pole käsitlemisel algaja). (Postitatud 22.08.2016)
Väga mõnusad Review by Kristina
Hind
Kvaliteet
Olen proovinud Air Optix Aqua ja Biofinity läätsesid. Mõlemad olid päeva jooksul silmas tunda. Kuid nüüd võin julgelt soovitada Acuvue 2. Fantastiliselt mõnusad. Et läätsed silmas on, tuleb meelde alles õhtul kui konteinerit näen. Hetkel jäävad lemmikuteks. (Postitatud 20.12.2014)
Soovitan Review by Darja
Kvaliteet
Hind
Väga head ja mugavad läätsed. Kasutan neid juba 8 aastat, midagi paremat ei leidnud. (Postitatud 08.08.2014)
Soovitan Review by Karmen
Kvaliteet
Hind
Väga mugav kasutada ja silmas pole üldse tunda, isegi päeva lõpus pärast pikka kandmist :) Julgen soovitada, hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea! (Postitatud 19.11.2013)
Väga pehmed. Review by Kerli
Hind
Kvaliteet
Tõeliselt pehmed ja mugavad läätsed. Ei tunnegi, et midagi silmas oleks. Kuna endal on väga kuivad silmad ja päeva jooksul kipuvad need kipitama, siis nende läätsedega ei tundnud ma päeva jooksul ühtegi korda kuivustunnet.
Niiet soovitan soojalt, eriti kuivade silmade omanikele :) (Postitatud 19.04.2013)
super läätsed Review by Liisi
Hind
Kvaliteet
Tellin neid läätsesid juba 5 või 6 kord või rohkem veel. Olen väga rahul, sest eelnevalt olen teistest interneti läätsepoodidest saanud praake ja mittesobivad läätsesid. Läätsed on head ja pehmed, ei häiri silmas üldse. Teenindus on väga kena ja lahke samuti. Kindlasti minu lemmik läätsepood. (Postitatud 25.03.2013)
väga head Review by Sofja
Hind
Kvaliteet
Väga head läätsed, kasutan neid ijuba mitu aastat ja julgen teistelegi soovitada (Postitatud 07.02.2013)
Ei sobinud Review by ..
Hind
Kvaliteet
Minule aga kahjuks need läätsed ei sobinud. Kui olin jäänud magama ning hiljem üles ärkasin, tundsin et lääts kukub kohe silmast ära. Lääts oli muutunud kleepuvaks ja ülimalt halb oli silmas hoida. Tellisin need läätsed selle eesmärgiga, et saaks hoida kauem silmas, aga kahjuks minule need ei sobinud. Üks lääts läks katki ka 3 päevaga. (Postitatud 01.12.2012)
Soovitan. Review by Ragne
Hind
Kvaliteet
Need läätsed on suveks asendamatud. Telgis on alati keeruline olnud läätsedega, kuid acuvue 2 võib ka magada. Hommikul ärgates on silmad veidi kuivad, kuid see möödub mõne minutiga ning siis ei saa arugi, et midagi silmas on. Kindlasti tellin neid veel. (Postitatud 01.08.2012)
Väga head läätsed Review by Karl
Kvaliteet
Hind
Väga- väga head läätsed on. Läätsi silmas ei tunnegi kui silma oled õigesti pannud. Soovitan soojalt teistele kindlasti neid läätsi.
Ainuke asi millega nuriseda saaks on see et paari (2tk) saab ainult kuuaega järjest kasutada päevaläätsena. Olen proovinud ka kauem ja ei ole mingeid kahtlasi asju esinenud, silma kuivust ja verevalumeid.

Kindlasti tellin neid läätsi veel siit lehelt, niikaua kui neid pakutakse:)
(Postitatud 27.05.2010)
lehekülje kohta
  1. Leht:
  2. 1
  3. 2

Andke oma kommentaar

Sinu hinnang tootele: Acuvue 2

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet